PDA

View Full Version : Prezantimi juaj


Faqet : [1] 2 3

 1. Pershendetje dhe nga Une!!
 2. prsh
 3. pershendetje
 4. Hello
 5. Pershendtje !!
 6. Pershendetje All
 7. Ciao a Tutti
 8. Pershendetje Te Gjithve
 9. Mroma T`gjithve iher
 10. Mire Se Ju Gjeta :)
 11. Hi To aLL
 12. Hi All
 13. Hello
 14. HIii
 15. Slaps all :P
 16. ju gjeta dhe une
 17. Pershendetje & MireSeJuGjeta!
 18. Hi
 19. Mire se ju gjeta te Gjitheve
 20. Pershendetje & MireSeJuGjeta!
 21. Prsh
 22. Pershendetje
 23. E gezofshit ...
 24. hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 25. Pershendetje dhe nga une
 26. Hi all
 27. I urojme mireseardhjen fufit nga La Sapienza - Roma
 28. pershendetje te gjithve
 29. pershendetje me shumice :D
 30. Hi
 31. Pershendetje te gjithve
 32. Hi
 33. ja dhe karadashi
 34. Pershendetje .... ;)
 35. hello
 36. hi all
 37. Pershendetje nga une Corn
 38. Se Kush me Tha ka Varese pa Lek Ktu ...
 39. Hi All
 40. Hello
 41. X-shendetje !
 42. Mire se ju gjeta...
 43. pershendetje!
 44. Hi 2 All
 45. erdha uneeeeeeeee
 46. Pershendetje
 47. ja po prezantohem dhe une :)
 48. Hi
 49. Pershendetje
 50. Hello
 51. +1
 52. Ciao a tutti belli & bruti :D
 53. Hi All
 54. +1
 55. Erdha dhe Une !!
 56. Tung
 57. Hi Allz
 58. Mroma populli
 59. ciao!!
 60. Back prap
 61. hi
 62. Pershendetje.
 63. hi pershendetje
 64. Pershendetje !!!
 65. Pershendetje
 66. psh mir se ju gjej ne forumin me te mire qe kam pa
 67. :)
 68. Pershendetje
 69. Mir se rrini!
 70. Hello.... <3
 71. Pershendetje
 72. Pershendetje
 73. pershendetje
 74. HI All
 75. shtepia e kameles....
 76. Hello...
 77. Pershendetje
 78. Pershendetje dhe nga une
 79. ciao
 80. prsh te gjitheve
 81. Pershendetje forumista :)
 82. erdha dhe une
 83. Hi
 84. tung all
 85. Mire se ju gjeta forum-al :)
 86. Pershendetje nga Fonsi
 87. pershendetje
 88. Pershendetje
 89. hii
 90. pershendetje
 91. Pershendetje nga une
 92. Pershendetje
 93. iva11
 94. Hello :)
 95. Hii AlLlz !!
 96. :D
 97. Hi :)
 98. mirese ju gjeta !
 99. SaLuT Te GjiThVe
 100. Pershendetje nga Rebelle
 101. miredita
 102. rikthim
 103. Salut--comment ca va ..
 104. Pershendetje te gjithve!!
 105. Pėrgjigje e: Pershendetje All
 106. Pershendetje te gjithve :)
 107. Titulli: Pershendetje te gjithve :)
 108. Pershendetje
 109. Psh Forum-al
 110. ciauu
 111. pershnetje te tanve.
 112. prsh
 113. Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :P
 114. mire se ju gjej:)
 115. Mire se ju gjej
 116. Pershendetje
 117. Mire se erdha dhe mire se ju gjeta
 118. Hi all
 119. Pershendetje te gjitheve !!!
 120. !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!
 121. Pershendetje!!!
 122. pershendetje all nga korcari
 123. Bonita
 124. pershendetje
 125. Pershendetje te perzemerta.
 126. Ta gezoni
 127. ** Coucou me voila , erdhaaaaaa **
 128. Pershendetje
 129. Mire se ju gjeta
 130. mir e ca bohet :D :P
 131. hi
 132. Mire se ju gjeta.
 133. Pershendetje Nga Mr-Bledi
 134. Edhe une midis jush...:))
 135. Mirė se ju gjej!
 136. U vonova po me ne fund erdha .....
 137. Mire se ju gjeta te gjitheve!!!
 138. Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D
 139. Helloes...
 140. Mirė se ju gjeta!
 141. Persh te gjithve..
 142. Pershendetje!
 143. Pershendetje te gjithve..
 144. Pershendetje
 145. Po prezantohem edhe une ..;)
 146. Re: Pėrshendetje
 147. Pershendetje !
 148. Mirembrema erdha dhe une
 149. pershendetje
 150. hallo alle
 151. olaaaaaaaaa
 152. pershendetje nga Rozana...
 153. Pershendetje
 154. Pershendetje gjitheve.
 155. Pershendetje gjitheve..
 156. a me pranoni ne ket shoqeri
 157. erdha ...
 158. Party Servis
 159. Pershendetje
 160. Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued!
 161. Pershendetje te gjithve..
 162. Tuunng
 163. A ka byjrum...???
 164. Peshendetje nga Elssa :)
 165. hi all
 166. Pershendetje!
 167. Pershendetje te gjithve
 168. Pershendetje nga AreS
 169. Mire se me prisni..
 170. Yo...
 171. Qao a tuti ...
 172. Hi tgjithve..
 173. pershendetje dhe nga une Olsi
 174. Pershendetje
 175. Mire se erdha! :-D
 176. Pershendetje
 177. pershendetje
 178. Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum!lol
 179. Hape Hape Krahun Se Erdha PiiiiiPpppiiiiipPpp
 180. hello
 181. Erdha dhe une...
 182. Erdha dhe une :)
 183. Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D
 184. Pershendetje
 185. Pershendetje
 186. Pershendetje te gjithve
 187. Pershendetje nga Almaaa
 188. Pershendetje per te gjithe
 189. Pershendetje nga une...
 190. pershendetje mo njerez!!!!
 191. Pershendetje per te gjithe!
 192. Pershendetje nga KoNN!
 193. Pershndetje.
 194. Mire se ju gjeta shoke/shoqe.
 195. ka vend dhe per mua ketej?
 196. Erdha
 197. Back again :)
 198. Mirsejugjej
 199. pershendetje
 200. Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...
 201. Mire se ju gjej o njerezia
 202. Gezuar!
 203. Mire se ju gjej...
 204. Erdha dhe une..
 205. Kalofshim sa mė mirė!
 206. Ciao te gjitheve!
 207. K!nG Street here
 208. po c'kemi njehere???
 209. Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!
 210. Pėrshėndetje nga Dalan
 211. Erdha dhe une ketej !
 212. Pershendetje!
 213. Hey Bledion :O
 214. Hi
 215. Pershendetje te gjithve nga une Sabina
 216. Po Prezantohem dhe une..
 217. Ckemi forumista
 218. have a nice day
 219. Pėrshėndetje
 220. Pershendtje.
 221. erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D
 222. Mir Se Erdha
 223. hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 224. Mire se erdha,e mire se ju gjej.
 225. Pershentje
 226. Tung Shqiptarė!
 227. Pėrshėndetje nga "dr_iton".
 228. :)
 229. Pershendetje
 230. Pershendetje!
 231. hi to all.
 232. Mirmbrema :P
 233. Pershendetje !
 234. Pershendetje nga une...
 235. Pershendetje ...
 236. BurnedSpy me ju...
 237. hi
 238. Si jeni forumista
 239. Pershendetje te gjith vizitoreve !
 240. Pershendetje!
 241. Hi
 242. Ckemi si jeni Mirsejugjeta.
 243. Mirse ju erdha
 244. Pershendetje....
 245. shipRaa
 246. pershendetje te gjith
 247. Pershendetje
 248. Pershendetje nga mua
 249. Tjeta juj
 250. Edhe un erdha