PDA

View Full Version : Romancė / Ndjenja


Faqet : [1] 2

 1. Si kuptohet kur je e dashuruar
 2. Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?
 3. Lidhjet nė largėsi: "Larg syrit, larg zemrės"?
 4. Poezi dashurie
 5. Xhelozia, “tortura” e dashurisė
 6. Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?
 7. A derdh lot njė mashkull?
 8. A i besoni dashurise nepermjet Internetit
 9. Thėnie pėr dashurinė
 10. Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?
 11. Si mendoni, harrohet dashuria e parė?
 12. Martese Apo Bashkejetesė
 13. Fjalė dashurie: Si e pėrkėdhelni njeriun e zemrės?
 14. Njė shans i dytė ėshtė dobėsi e karakterit apo logjikim me gjakftohtėsi ?
 15. Interviste dashurie
 16. Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA" ?
 17. Dashuria dhe urrejtja jane e njejta gje?
 18. Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!
 19. Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?
 20. Si do ja shprehnit dashurin nji vajze/djali ?
 21. Nėse dashuria jote do tė ishte libėr, ēfarė titulli do t'i jepje?
 22. Dashuria platonike: Tė dashurosh dikė qė nuk mund ta kesh kurrė
 23. Plaget e vjetra te dashurise!
 24. Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?
 25. Egziston valle dashuria ?
 26. Miqesia ndermjet gjinive...
 27. Pėrse ndodh tradhtia?
 28. Pse vajzat shqiptare qajne kur martohen?
 29. Ēfarė vlerėsoni mė shumė tek partneri/ia?
 30. A i shtyn PARAJA ēiftet drej tradhėtisė ? ?
 31. Puthjet Ne Vende Publike....?
 32. Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?
 33. Si e keni njohur te dashurin/en?
 34. Cili tipar ne fytyren e te dashurit/es tuaj ju pelqen me shume?
 35. A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??
 36. Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?
 37. Si ta besh per vete nje femer...?
 38. Besoni ne dashuri me shikim te pare?
 39. Nėse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?
 40. Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?
 41. Virgjeria Shpirterore !!
 42. Tek cila dashuri e gjeni veten?
 43. Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht
 44. Shikimi i dashurise ...
 45. Kush ju do me shume, ai qe te ben te lotosh apo ai qe te fshin lotet ..??
 46. Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje dashurie..
 47. Pendimi ne dashuri!
 48. Te dua & te dashuroj ...
 49. Ndjenja e dashurisė, a ka mbarim?
 50. Mendoni se dashuria kohėt e fundit ėshtė shndėrruar nė interes?!
 51. Kush e urdheron njeriun, zemra apo truri?
 52. Per ju femra " Cili eshte mashkulli juaj ideal"??
 53. Ti per mua je ...
 54. Sa rendesi ka pershtypja e pare kur takoni nje person?!...
 55. Perse te dua.....?!!
 56. A njeh dashuria moshe?!
 57. Pse dashurohemi me mikun tonė mė tė mirė?
 58. Pse eshte Ngjyra e "KUQE" Ngjyra e Dashurise?
 59. A egziston gjysma jone binjake?
 60. Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ????
 61. Dedikuar ty......
 62. Te dallosh dashurine e vertete nga nje aventure ...
 63. Kuptimi i fjales pasion ...
 64. Si i perjetoni ditet me shi
 65. Cfare do te benit per njeriun e zemres?
 66. Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..
 67. Ku ndryshojnė femrat nga meshkujt
 68. Kush mashtron mė shumė...meshkujt apo femrat?
 69. Tė ndahesh pa grindje
 70. Te dua ... ne nje gjuhe tjeter
 71. Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?
 72. A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?
 73. A mund te dashuroje nje prostitute?
 74. Me duhen ca mendime.....
 75. Ju ka ndodhur ndonjehere t'i riktheheni nje lidhjeje mbas shume kohesh?
 76. Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?
 77. Do tė martoheshit me njė vajzė ose djalė tė divorcuar?
 78. A ja vlen tė ndryshosh pėr tjetrin/tjetrėn?
 79. Ēfarė ėshtė dashuria?
 80. Perse dashuria nuk jeton, perjetesisht?
 81. Mosbesimi ndaj vetes ne dashuri!!
 82. Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....
 83. Terheqja fizike ;)
 84. Nuk ka shkurorėzim, nėse burri kryen punėt e shtėpisė
 85. Si do reagonit kur ju ngacmojn te dashuren /te dashurin...?
 86. Femrat e dashuruara mund ta nuhasin partnerin
 87. TE DUASH Vs TE TE DUAN?
 88. Cila eshte dashuria e vertet???!
 89. Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?
 90. Ndihmė: frikėsohem nga dashuria!
 91. 10 mizori tė femrave ndaj meshkujve
 92. “Bėni dashuri, jo luftė”
 93. A janė burrat tė nevojshėm?
 94. Do's & don'ts mbas takimit te pare!
 95. Shen Valentini - Oh, kjo Dashuri - Oh L'Amour - Oh this Love !
 96. Zemra e pakuptuar dhe sa e thjeshte
 97. My Last Confession !
 98. Femrat e bukura bėjnė lidhjet tė dėshtojnė
 99. Realiteti dhe lumturia jane shume larg....
 100. Cila ėshtė prova mė e madhe dhe e bukur e dashurisė qė mund t'ju bėjnė?
 101. Pse ndarja kalon nė ofendime?
 102. Unė gruaja, pėrballė!- Njė burrė me porosi!
 103. Pershtypje e imja apo konstatim real?
 104. Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė
 105. Pėrse je ende ‘single’?
 106. Pse femrat terhiqen nga meshkujt "e keqinj"?
 107. Te dua...
 108. "Me duhet te gjej veten time"
 109. Tregime.........ne Anglisht
 110. Ku ishe?! Ca bere?! Pse u vonove?! Me ke ishe?!
 111. Lumturine tende apo lumturine e personit qe do?
 112. Martohet pėr herė tė parė nė moshėn 99-vjeēare
 113. Ēfarė tregon fytyra pėr seksualitetin
 114. Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike ...
 115. Raporti miqesi - dashuri ...
 116. Zilia, “armiku” mė i keq i njė lidhjeje
 117. Cila ngjyrė e veshjes ėshtė e pėrkryer pėr takimin e parė?
 118. S’bėnte seks me gruan, 10 mijė euro gjobė
 119. Vendosi ta gjejė dashurinė e jetės pas mesazhit nė shishe
 120. Nuk ėshtė mė tradhėtia arsyeja kryesore e divorcit tė ēifteve tė martuar.
 121. Do e tregonit tradhėtinė?
 122. Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?
 123. 6 motivet pėr tė cilat femrat gėnjejnė
 124. Disa te pathena te zemres suaj ne dashuri
 125. Sekreti i njė martese tė gjatė
 126. Tradhėtia, njė nė dy njerėz e bėn
 127. Tė martuar me beqarinė
 128. Njerėzit qė skuqen janė partnerė mė tė mirė
 129. Arti Trupi dhe art lakuriq
 130. Pėrfundime pėr dashurinė qė ju ka nxjerrė jeta !
 131. I/e martuar, por nė dashuri me dikė tjetėr !
 132. Britanikėt ankohen: Pse vishen vajzat tona kėshtu?
 133. Fakte magjepsėse pėr dashurinė
 134. Vajzen te cilen duhet te kerkosh ne takim
 135. Erdhi.......
 136. Me cilat femra meshkujt nuk dėshirojnė lidhje
 137. Ēfarė kėrkojnė femrat tek meshkujt?
 138. Historira domethenese
 139. A po flirton ajo me mua?
 140. Kush do te donit t'ju kendonte ne diten e dasmes suaj ..???
 141. E dashuroj me zemer.............sepse.........
 142. Martesa
 143. Ēfarė do ti thonit tė dashurit ose tė dashures nė kėto momente?!
 144. Ēfarė janė lotėt ?
 145. Aforizma dashurie
 146. Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?
 147. Pse tradhetia e vajzes ne pikepamjen e njerezve eshte me e rende se e djalit ?
 148. Jetimja e braktisur
 149. Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?
 150. Zbriste nga ballkoni i sė dashurės, humb jetėn i riu
 151. A besoni dashurin ne shikim te par Po-Jo
 152. A i kutoni...??
 153. Te kerkoj falje nje mashkull.
 154. Si mendoni tradheton antari siper jush???
 155. Tiranė, s'mori dhuratė pėr Shėn Valentin, i djeg “Chevrolet-in” tė dashurit
 156. Gruaja me 5 burra tė cilėt janė vėllezėr
 157. 18-vjeēarja shtiret si djalė pėr tė bėrė seks me njė vajzė, dėnohet
 158. Ministri Sokol Olldashi dhe poezia e tij erotike
 159. E embel do te ishte............
 160. A shkohet ne fund te botes per dashuri..
 161. Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar.....
 162. Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?
 163. A mund te dashurojme me shume se nje here ne jete
 164. Ti, per mua je .....
 165. Ka dashuri pa vuajtje...........
 166. Mos lejo qe plaget e tua te te shnderrojne ne dicka qe s'je....
 167. UNE dhe TI....
 168. Ne dashuri a ka kompromis apo jo...........
 169. Me ty........
 170. Gjysma e zemres tuaj ....
 171. Si mendoni tradheton antari siper jush???
 172. Besnikeria dhe tradhetia nder qifte, njeh gjini apo jo....
 173. A ėshtė i mirė nė shtrat, shikojeni se si ha dhe flet
 174. Si do vepronit ???
 175. Leter dashurie
 176. Bota Misterioze e Femres !
 177. poezi
 178. Dehja
 179. Epsh!
 180. Ti mund te mos jesh i pari i saj!
 181. Pilikunci Henes!
 182. Virgjeria!
 183. Mbretereshe e shpirtit tim!
 184. Nuance e kuqe romantike
 185. Pse femrat lidhen me mashkull mė tė ri?
 186. Eva - Jeta jone!
 187. Njeriu eshte me shume se nje Drame!
 188. Qetesi pa shkak
 189. E vėrteta rreth ndjenjės sė dashurisė
 190. Kur propozimi shkon mbrapshtė !!
 191. Unė me ty pata fillu. Veē ta bėj tjetrin/en xheloz/e. E tash n'ty jam dashuru
 192. Feminicidio (vrasja e femrave)
 193. Si duhet te trajtoni nje problem te bashkshortes suaj ?
 194. Ajo i dhuron njė veshkė, ai i propozon pėr martesė
 195. Besoni ne dashurine virtuale?
 196. Nese ju tradheton partneri / partnerja ?!
 197. Pėrse femrat i duan meshkujt me mjekėr dhe me mustaqe
 198. Prpozim Spektakolar per martese.
 199. Shtatė arsye qė tė filloni kontaktin me vajzėn e cila lexon libra
 200. Dėrgimi i pijeve damės ėshtė njė veprim i shkollės sė vjetėr tė joshjes, mirėpo gjith
 201. Lidhjet nė largėsi janė mė tė lumtura
 202. Dashuria mposht gjithēka negative - aktivizon hormonin e lumturisė
 203. Dashuria ne moshe te rritur lol
 204. Me ke do donit te ishit ne kete moment?
 205. Si do te reagoni ne keto situata ?
 206. Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė vėrtet e interesuar pėr ty.
 207. Dashuria madhesi konstante.....
 208. Si e forcon dashuria lidhjen nga largėsia......
 209. Pėrse dashuritė e mėdha shkatėrrohen
 210. DASHURIA DHE RESPEKTI ne jeten martesore.
 211. Tė biesh nė dashuri dhe dashuria, dy ndjenja tė ndryshme....
 212. Cfare do te degjoj nje mashkull nga bashkshotja e ti?
 213. Propozim ne Diten e Shen Valentinit ?
 214. Dashuria dhe martesa – “njė detyrim” jo i pėrjetshėm
 215. Dymbėdhjetėvjeēari beri liber - si te kuptoni femrat!
 216. Cfare ju mungon kur ishit ne nje lidhje apo ne fillim te lidhjes ose kur skishit femi
 217. Kur miqėsia shndėrrohet nė dashuri
 218. Pseudonimet
 219. Zevendesoje fjalen Dashuri me emrin tend. Si do te tingelloje?
 220. Dedikuar Ty....
 221. Fejesė publike nė sheshin e Ferizajt (Foto)
 222. Nje video mbreselenese. Urime Ciftit
 223. Brishtesia me emrin "mashkull"
 224. Me mungon.....
 225. Nje mendim konkret
 226. Do lidheshit me dike qe ka femije?
 227. Pse ndodh keshtu?
 228. Cilėsitė e njė femre ideale
 229. Dicka qe me shokoi - trishtoi me shume...
 230. 10 gjėrat qė meshkujt nuk duhet t'i thonė kurrė femrave
 231. Romeo dhe Xhulieta” kosovarė, ikėn nė Francė nė emėr tė dashurisė
 232. --Historia e Shėn Valentinit--
 233. Si tė themi “Tė dua” nė 50 gjuhė tė botės
 234. Ke do zgjidhni midis dashurise dhe parave?
 235. Keqkuptimet
 236. Tradhetite
 237. Sirenat...
 238. Ēfarė ėshtė dashuria?
 239. Obama s'mund t'i thotė jo! Avokati nga Kenia ofron 50 lopė, 70 dele dhe 30 dhi pėr do
 240. Kush tradhėton mė shumė nė njė lidhje?
 241. Cfare do te thote te dashurosh?
 242. Stop it!
 243. Cfare eshte pelqimi?
 244. Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2
 245. Fenomeni i Mbleserise!
 246. Nuk di cfare te bej
 247. Tradhetia
 248. Te perkas vetem ty
 249. Histori e Dhimbshme…I Mora Burrin Nėnės sime!
 250. Spital