PDA

View Full Version : Thashetheme


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...
 2. Vipat qe mbajne ere te rende :)!
 3. Qeshni dhe ju me Ne...
 4. Pėrpjekjet e Agnesės pėr adoptim
 5. Teuta dhe Blero martohen nė verė
 6. Östlund merr Ariun e Artė nė Berlin pėr filmin e shkurtėr
 7. Sanremo triumfon ne naten e pare
 8. Rowling akuzohet per kopjim te nje historie
 9. Witherspoon nė lidhje me Jim Toth
 10. Liam Gallager ėshtė pėrzėnė nga BRIT Awards
 11. Divorci mes Inva Mulės dhe Pirro Cakos, tani vendos djali
 12. Rozana Radi me aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamaqi
 13. Kėngetarėt shqiptarė kopjojnė Yjet botėrorė
 14. Roberts thyen parimin, reklamon pėr Lancomin
 15. Courtney Love rikthehet me albumin e ri
 16. Jessica zgjeronė biznesin e saj
 17. Zėdhėnėset e PD-se nė jetė nate
 18. Moore-Bening prezantojne filmin ?The Kids Are All Right?
 19. Atė qė e dua e kam pranė vetes
 20. Meda dikur ishte futbollist
 21. Jonida pėr herė tė parė duet me njė reper
 22. Enada vetėm spektatore
 23. Klodiana kujdeset pėr familjen
 24. Kembe divash ne pasarele
 25. Emine Ēunmulaj ka pozuar pėr revisten “Elle”
 26. Zana ngec ne maje te nje peme
 27. Eltoni: Krishti ishte homoseksual
 28. Afėrdita nė pasarela, Shpati merret me punėt e shtėpisė
 29. Nuk po divorcohem nga bashkėshortja
 30. Olti Xhezo jam tironc
 31. Njė grua nderohet me ēmimin e parė
 32. Ēili me tė njėjtin fustan edh pėr Shėn Valentin
 33. Valerio Scanu ka fituar Festivalin e Sanremos
 34. Polanski fiton ēmimin pėr regjisorin mė tė mirė
 35. Angelina Jolie nuk e duron dot Clooneyn
 36. Film mbi 638 ?atentatet? ndaj Fidel Castros
 37. Armina jeta mes ekranit dhe filozofise
 38. Rozi ka ngjitur sėrish flokėt “EXTENSION”
 39. Victoria Beckham ėshtė rrumbullakosur
 40. Njė film nė Hollywood kushtuar UĒK-sė
 41. Cole hakmerret ndaj Ashley
 42. Jennifer Lopez ka braktisur studion muzikore
 43. Roberti dhe Nora do tė hyjnė te “Shtėpia e madhe”
 44. Shakira takon Barack Obama
 45. Bridges pėrgatitet pėr Oskar me filmin “Crazy Heart”
 46. Leona ėshtė zhveshur nė njė pishinė
 47. Wyat nuk kammiqėsi me Nicole Scherzinger
 48. Drew Barrymore ende ėshtė “vajzė e re”
 49. Houston zhgenjen Australine
 50. Biografia ime e vetme nga Claudia
 51. Akon lė punėn
 52. Korab Shaqiri: Nuk e kam ndėrmend tė bėj duet me Zajminen
 53. Kur isha i pafejuar, isha harrakat serioz
 54. Damon mund te luaje Robert Kennedy
 55. Beckham dėshiron ta blejė shtėpinė e George Clooneyt
 56. Vajza killer skandalizon Ameriken
 57. Reperi The Dream i blen shtėpi foshnjės
 58. Liz Hurley ne Londer
 59. Filmi pėr Nėnėn Terezė
 60. Bashkimi me Angelina Jolie
 61. Hilton shume e nxehte per Brazilin
 62. Dafina spot nė Australi
 63. Tiger Woods ne nje spot per sterilizimin e kafsheve
 64. Avatar dhe Inglourious udhėheqin nominimet nė Awards
 65. Winehouse ka refuzua njė duet me Robbie Williams
 66. Hopkins behet ekzorcist
 67. Sheen shtrohet ne klinike rehabilitimi
 68. Snoop Dogg dėnohet pėr taksa tė papaguara
 69. Dancing me Alketa Vejsiun
 70. Shkolla e muzikes ruse frymezon talentin shqiptar
 71. Kopja e Batmanit, 1 mln dollare ne ankand
 72. Merret nė polici kėngėtari Tarkan
 73. Angelina Jolie e urren Shėn Valentinin ...
 74. Cana tani dhe kuzhinier ne televizion
 75. Yjet e Hollywood nė ‘Madam Tussausd’
 76. Lidhja e Teutės
 77. Electro Cossova
 78. Naomi Campbell kurrė nuk ka menduar pėr famėn
 79. Rihanna kėrkon njė emėr pėr parfumin e saj tė ri
 80. Brooke Shields dėshiron fėmijė
 81. Kendra Wilkinson: E urrej trupin tim tė ri
 82. Kylie Minogue pa truk
 83. Mariah Carey e ka kompleks fytyrėn
 84. Johnny Depp: Lahet rralle
 85. U2 pėrfituesit mė tė mėdhenj nga muzika
 86. Carrey bėhet gjysh
 87. Flet gruaja e Kastros: Vendosa tė divorcohem sepse ėshtė paranojak dhe pijanec
 88. Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz
 89. Kosova Fashion Week 2010
 90. Alketės i ėshtė dobėsuar intuita
 91. Oni Pustina ka vendosur ta sfidojė Anbetėn
 92. Zefi nė gjurmet e Hitlerit
 93. Vesa burrnesha seksi
 94. Genta qan hallet me fansat
 95. Soni ‘boom’ votash nė internet
 96. Tiziano Ferro duet me Mary J. Blidge
 97. Besa,shqiptarja qė shkėlqen nė Suedi
 98. Eres i mėrzitet Look-u
 99. Mariza bėn Albanin tė kėrcejė
 100. Tuna martohet nė muajin prill
 101. Anila e destinuar per kinemane
 102. Gjimi eksperienca ime ne “Big Brother”
 103. Sė shpejti klipi i ri i Adelina Ismailit
 104. Oscar perjashtohet producenti i ?The Hurt Locker?
 105. Secilės kėngė dua t’i realizoj klip
 106. Teuta Krasniqi kthehet “?.mes nesh”
 107. Lapardhaja, njė aktore shqiptare pėrkrah Sofia Loren
 108. Borana nga miss ne jurisprudence
 109. Lohan mohon lidhjen me Gareth Geno
 110. Mickey Rourke ka pasur 14 femra pėr njė natė
 111. Koha s?kthehet
 112. Pussycat Dolls me anėtare tė reja
 113. Hollivudi gati pėr ceremoninė e 82-tė e ndarjes sė ēmimeve Oscar
 114. Blerim Destani u kėnaq nė Berlin
 115. Treni i fundit i Mimozės
 116. Eliza ėshtė kthyer nė serialin “Doll House”
 117. Geti ėshtė ndarė nga Hana
 118. Brunia nė krahėt e Elvis Pupės
 119. Adriano sulmohet nga ish e dashura
 120. Manjola Nallbani nje nene trendy
 121. Yllka Deliu: Pa videoklip nuk mund tė bėsh emėr
 122. Valbona Mema nuk harron
 123. Eli kėrkon opinionin e Gertit
 124. Genta ka provuar komente tė mira
 125. Aurela “LIZA MINNELLI” e shekullit XXI
 126. Si e dobėsova 14 kg Juli Deden
 127. Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht
 128. Melissa Satta njė femėr me shije
 129. Albėrie Hadėrgjonaj nė njė tjetėr version
 130. Liberta Spahiu: Nga modelja nė prezantuese
 131. Elsa kthehet nga Afrika me buzėt me silikon
 132. Kidman sensuale dhe shume femer
 133. Nė Eurosong udhėheqin femrat
 134. Sandra Bullock aktorja mė e keqe
 135. Qeni gelltit vathet e dhuruar nga William
 136. Cmimet Oscar, ?The Hurt Locker? mund kolosin “Avatar”
 137. Nė qershor albumi i parė i reperit Capital T
 138. Genta kėnga e re “Idolize”
 139. John mbledh miliona dollarė pėr bamirėsi
 140. Soni Malaj mė mira nė ? Dancing With the Stars
 141. Cfare fsheh Laura Pausini
 142. Elisabetta edhe pak dite do te behet nene
 143. Gaga rritė ēmimet e biletave
 144. Beyonce e pasionuar pas kuleēve
 145. Pushime te nxehta per Belen Rodriguez
 146. Shmangni ngjyrat e errėta nė kėtė stinė
 147. Domingo operohet nga kanceri
 148. Flaka Krelani shperthyese
 149. “Lost” debate per mbylljen e serialit
 150. Dhurata Ahmetaj premton sukses
 151. Wayne fillon tė vuaj dėnimin
 152. Jam ngacmuar seksualisht ne moshen 17 vjec
 153. Kravitz injoron festen e organizuar pas spektaklit
 154. Nicole Richie planifikon martesėn
 155. Quentin edhe 14 vjet kohe per te realizuar projektet
 156. Koncert ne nder te Jackson
 157. Gerti dhe Landi dy meshkuj tė suksesshėm
 158. Drita Pelingu ne mes aktrimit dhe mesuesise
 159. Robbie Williams: Marihuana droga mė e mirė
 160. Swift ylli qė po ngrihet nė qiell
 161. Manjola ne skene dhe ne jete
 162. The Hurt Locker i pelqen ushtrise amerikane
 163. Michelle Obama prej ’dylli‘
 164. Amy Winehouse shpenzonė 11.490 euro pėr kėpucė
 165. Juliana Pasha do tė kėndojė anglisht
 166. Carla une besoj verberisht tek Sarkozy
 167. Guy Ritchie regjisor i filmit tė ri pėr legjendarin Arthur
 168. Gorillaz heqin dorė nga muzika
 169. Vdjekja e Natalie Wood: Fatalitet apo vrasje
 170. Jennifer Love Hewitt do tė bėhet prostitutė
 171. Cole ka shmangur takimin me gruan pėr shkak tė karrierės
 172. Blerim Destani edhe ne Iphone
 173. Bar Rafael ‘tė ndahet’ nga DiCaprio
 174. Adam Lamber shfrytėzon LSD qe ta gjeje vetveten
 175. Leonora Jakupi ėshtė bėrė nuse
 176. Madonna stiliste pėr adoleshentėt
 177. Bleona prezantohet nė botė si “Madonna” shqiptare
 178. Soni thotė se ėshtė e dashura e karrierės
 179. Adelina Ismajli nuk merret me mediat
 180. Gerard Butler nuk arrin ta mbajė stresin
 181. E fitoj lehtė njė mashkull, vetėm me shikim
 182. Pink Floyd fiton betejen me kompanine muzikore Emi
 183. Demi Moore nuk plaket gjithmon ne forme
 184. Eastwood film per J. Edgar Hoover
 185. Brad tentoi ti kthehej Aniston
 186. Flloko dhe Turku gjithmonė kritikė
 187. Energjia e pashtershme e Kico Londos
 188. Lynche eshte “Susan Boyle” i SHBA-se
 189. Jeff Bridges aktori mė i mirė
 190. Miss dashuria e aferave tė Tiger Woodsit
 191. Madona dhe Lourdes edhe stiliste ...
 192. Hilary Duff mendon per dasmen ...
 193. Manjola Hasani,ne skene dhe ne jete ..
 194. Rourke,14 femra per nje nate ...
 195. Elsa Lila rikthehet nga Africa me buzet me silikon ...
 196. Truqe pėr tė gjitha nėnat
 197. Heigl largohet nga “Grey?s Anatomy”
 198. Alida feat Moe Phoenix ? Se te dua ty 2010
 199. Gerta Heta ? Inspirim (Top Fest 7)
 200. Korab Jetishi ? Zemra mė vdesė
 201. Anjeza e ?Big Brother?, nuse
 202. Anbeta ?sulmohet? nga publiku nė ?Amici?
 203. Soni nė dashuri me balerinin italian
 204. Argjentina, rruga nga moda tek muzika
 205. Eneida “S’flas nė telefon, sepse kam respekt pėr paranė?”
 206. Filmi Shutter Island, filmi mė i mirė
 207. Ben Blushi ka nisur pikturen
 208. Apartamentin 2XL treshja e djemve thyen rekord
 209. Barton i ka thene lamtumire diete
 210. Winslet ndahet nga Sam Mendes
 211. Marigona Dragusha kėrkon ujė pėr Haitin
 212. Renee Zellwege do tė martohet me Bradley Cooper
 213. Shenja nė faqen e Petrit, e Inisit apo??
 214. Shields i zemėron fqinjėt
 215. Sheen deklarohet i pafajshem
 216. Abba dhe Genesis ne panteonin e rock-ut
 217. Edicioni i vitit 2010 te MTV Europe Music Awards ne Madrid
 218. Nėse nuk del Olta ne nuk besojmė mė te votimet
 219. Gaga shtrihet ne skene, panik mes fansave
 220. Pamela: Nė ?Big Brother? nuk ka dashuri tė vėrtetė
 221. Moss sensuale nė “Vogue”
 222. Enxhi: Vajza qe u be e famshme si “spiune”
 223. Pamela Anderson:Mungesa e seksit prish kėnaqėsinė e tė qėnit single
 224. Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė
 225. Nė atelien e Rezarta Skifterit
 226. Rihanna harxhon 500 mijė funta pėr trup
 227. Reese Witherspoon vlerėsonė femrat e qėndrueshme
 228. Diddy planifikon tė blejė njė ekip futbolli
 229. Shiringa qė i mori jetėn Jackson nė ankand
 230. Antonio Banderas kundėr varfėrisė
 231. Elisabetta bėhen me djalė
 232. Hekuran nė Top Fest 7
 233. Bernie Ecclestone do tė divorcohet
 234. Elvira dashuria zgjati 3 vjet
 235. Genta falėnderon adhuruesit
 236. Elza Marku ėshtė bėrė nuse
 237. Eneda kėngėtarja me ambicje nė sociologji
 238. Ardit Gjebrea: Gati pėr nė Oslo
 239. Eliza dikur ishte mikja e Kouchner’it!
 240. Minogue e lumtur qė ėshtė e shkurtėr
 241. Xhuli stilistja qė do tė bėhet mjeke
 242. Marsela Lena: Rifillimi nga e para nė Shqipėri
 243. Hitech nominohet nė BMVA
 244. Tim Burton planifikon disa filma
 245. AC/DC po pėrjeton njė penges
 246. Zhduket trupi i James Brown
 247. Harding fillon karrierėn solo
 248. Bleona prezantohet ne bote si Madona Shqiptare ...
 249. E fitoj lehte nje mashkull,me mjafton nje shikim ...
 250. Adelina Ismaili nuk merret me mediat ...