PDA

View Full Version : Kuriozitete


Faqet : [1] 2 3 4 5

 1. Passwordet qe kujton me kollaj!
 2. Emri juaj ne Japonisht!
 3. Nje i pasur afrikan martohet me 4 gra njekohesisht
 4. Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook
 5. Chuck Norris-i shqiptar, dhender qe 14 vjec
 6. Mbush 100 vjec ne burg
 7. Gjen 235.000 dollarė dhe ia kthen pronarit
 8. Rusi tėrheq anijen prej 760 tonėsh
 9. Zbulohen 32 planete tė rinj
 10. Mamaja mė e vogėl nė botė, shtatzėnė pėr herė tė tret
 11. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė mencura
 12. Turqi, babai shet vajzen per 4 lope
 13. Si t‘i njohim miket e shtirura
 14. Vajza tė virgjėra, a gjenden mė?
 15. Skandali nga Tuna, del pa tė brendshmet
 16. Banditi plakush vazhdon me plaēkitje
 17. Me pllakate i hakmerren dashnorit
 18. Jeta mes krokodilėve dhe aligatorėve
 19. 9 ditė seks dhe ende e virgjėr
 20. Dhjetė librat qė kanė tronditur botėn
 21. Peticioni shpėton bankierin qė shikoi fotot e Miranda Kerr
 22. Studentet e Cambridget shumė tė zhurmshme nė shtrat
 23. Gratė ēeke mund t’i huazojnė burrat
 24. I shpėrthen cigarja nė gojė, humb 6 dhėmbė
 25. Balenat, tinguj seksi
 26. Interesante.
 27. Shoferi ndal autobusin nė mes tė qytetit pėr t’u falur
 28. Gjakpirėsit nė modė
 29. Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web
 30. Jeta moderne mbingarkon trurin ...
 31. 7777 pėrqafime nė 24 orė
 32. David Russel del nga koma pasi behet gjysh
 33. Rrezet gama rrezikojne fluturimet
 34. Njė djalė deshi tė bėhej romantik, u bė horė!
 35. Pese shenja qe jeni te varur nga Facebook- u...
 36. Lamtumire matematike
 37. Njė haker anonim mori emrin Robin Hood
 38. Njė dyvjeēare kineze peshon 41 kilogramė
 39. 2 vjeēari u mbyllė nė kutinė e ėmbėlsirave
 40. Njė ēifti i ndalohet seksi nga ora 22 deri nė orėn 7
 41. I dehuri vjedh ambulancėn, pason njė ndjekje e lehtė
 42. 1 Prilli i kushton 20 ditė burg
 43. Shqipėria nė Nevada
 44. 60% e qytetarėve me dhėmbė tė vėnė
 45. 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė
 46. Mesazh nė njė shishe whisky
 47. Vrasin shoqen dhe e servirin pėr darkė
 48. Piloti amerikan thotė se ka parė UFO-n
 49. E ėma e qorton, vret veten 6 vjecarja
 50. Bretkosat ndiejnė ardhjen e dridhjeve te forta
 51. Dy kanadezė zbuluan se janė vėllezėr
 52. Fytyra e fėmijės paraqitet nė trungun e drurit
 53. Festivali bizar i hedhjes sė bebeve nė Indi
 54. Shijoni pak verė gjarpri!
 55. Ushtari me nje plumb ne koke, kirurget e shpetojne
 56. Pedofili pendohet nė fund tė jetės
 57. Ed Burns theu rekordin botėrorė me 1.501 pirsing
 58. Osama bin Laden ka pėrdorur Facebookun
 59. 20 vjecarja nuk lejohet tė futet nė lokale
 60. Gruaja 150 kg paguhet per te ngrene
 61. 10 emrat e webfaqeve mė tė shtrenjtė
 62. Kishin njėjtin emėr e mbiemėr, takohen dhe martohen
 63. Vajza trevjeēarja bėn tatuazhe
 64. Indi ka mė shumė telefona se banjo
 65. 3 ore vdekje klinike, gjyshja e rikthen perseri
 66. Truri i maces e mund kompjuterin
 67. Gjeli Gianni ndėrroi gjininė
 68. Diamanti i vdekjes ...
 69. Virusi Zeus me i fuqishem se kurre
 70. I tradhetuar nga gruaja dhe vellai i tij,e kupton vetem pas sterilitetit ...
 71. Gruaja ngel shtatezane,dhe me pas meson se kishte dy vagina ....
 72. Per here te pare ndodh qe nje cift lezbikesh te bejne femije ...
 73. Miliarderi kinez dhuron gjithė pasurinė pėr bamirėsi
 74. Zbulohet barka e Noas?
 75. Kali mė i vogėl ne botė
 76. Mamaja mė e shkurtėr se i biri 14-muajsh
 77. Nė vend tė arkivolit, trupi i tė riut ekspozohet nė motoēikletė
 78. Thyen murin e garazhit nė katin e shtatė
 79. Gjen vendndodhjen e bashkėshortes me anė tė Google
 80. Milionerja u lė vajzave nga 1 euro
 81. Gangsteri varroset me arkivol tė artė
 82. Telefonata qė zgjati 40 orė
 83. Dėnohet se puthi nė ballė njė vajzė
 84. Femra e ‘trashė’ ia kafshon veshin njė burri
 85. Postieri martohet me macen e vet
 86. Lulja mė e madhe nė botė
 87. Arabet hapin Institut pėr interpretimin e ėndrrave
 88. The Power Of Youtube!!!
 89. Gruja me gjoks tė madh, gjashtė muaj nė shtrat
 90. Transporti publik me “sedilje dashurie”
 91. Sheila Radziewicz pa duar pėrgatitet pėr shiritin e zi
 92. Hiti ballkanik i boshnjakut kompozohet nga shqiptari
 93. Kaos nė njė ceremoni pėrkujtimore nė Amsterdam
 94. Vajza e Cher, prej sot ligjėrisht burrė
 95. Vajza 16 vjecare e cila duket sikur te jete vetem 2 vjece!
 96. Mbeti shtatzėnė pasi qė shikoi njė porno film 3D
 97. Jastėku qė ju tregon pėrralla
 98. Pas 960 tentimeve kaloi testin e vozitjes
 99. Skandal pedofilie nė njė familje
 100. 30 vite burg, por lirohet si i pafajshėm
 101. Stilografi mė i shtrenjtė nė botė
 102. Vajza nuk plaket: Eshte 17 vjec por duket si nje bebe
 103. Vajza ruse ka kancer nė sy, ėshtė thuajse e verbėr
 104. Vdiq evropiania mė e vjetėr e cila ēdo ditė hante vezė
 105. Molla e Njutonit niset drejt hapėsirės
 106. Konserva e zbrazėt kushton 200 dollarė
 107. Shpėtojeni martesėn me jorganin e ri
 108. Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”
 109. 100 shprehje per tu lexuar...
 110. U takuan nė urė pėr t’u vetėvrarė, tani do martohen
 111. Qelitė me plazma televizorė
 112. Nė Indi lejohet punėsimi i grave myslimane tė mbuluara
 113. Anijen kozmike tė NASA-s e kanė rrėmbyer jashtėtokėsorėt
 114. Cila jane 20 puthjet me te bujshme?
 115. Martohen si Shrek dhe Fiona
 116. I-Phone i bėn meshkujt mė seksi !
 117. Digjet laboratori i zvarranikėve
 118. Kafshė tė rrezikshme nė njė apartament
 119. Postieri hajdut
 120. Londer: Tė shkosh nė punė lakuriq
 121. E semura me veshka, kishte dy veshka te reja
 122. Ndalohet mjekra nė qytetin japonez Isesaki
 123. Vidhen pese kryevepra pikture
 124. Shefes sė protokollit nuk i mbajnė kėmbėt
 125. Kitaristi i vogėl, hiti tjetėr i YouTube
 126. Zbulohet njė tjeter ?monster?
 127. Gruaja gėrhet, burri ikėn prej saj
 128. Fenomen nė Krujė, 18-vjeēari nxjerr nga sytė ēfarė pi nga goja
 129. Maradona kėrkon WC luksoze
 130. Demi godet nė fyt toreadorin
 131. Puthja, 16 fakte interesante qe nuk i dinit...
 132. I tha jo cigares me njė skulpturė
 133. Shkencetaret te sigurt: Jashtetokesoret ekzistojne
 134. Britani, 18 vjeēari shqiptar sfidon “Google”
 135. Gjashte vjecari nga Shqiperia, nje gjeni i vogel i boksit
 136. Elefanti del nga kopshti, shėtit nė qytet
 137. Nė moshėn 89 vjeēe bėhet baba
 138. Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin
 139. Nė Indonezi jeton njė 157 vjeēare
 140. Lind nė makinė, gjobitet pėr parkim pa leje
 141. Qeni me lėkurė tigri
 142. Google Street View kapi ēiftin “nė aksion”
 143. Kinezi se lėshon truallin, mbrohet me raketa
 144. Femija palestinez merr emrin e kryeministrit turk
 145. Djali 7 vjecar iken duke i dhene makines se te atit per te mos shkuar ne kishe
 146. Rusja e “bujshme” paditė kompaninė ajrore
 147. Njė amerikane pėrpiqet tė bėhet gruaja mė e rėndė nė botė
 148. Nė Meksikė edhe Krishti luan futboll
 149. Vogelushja 3 vjecare kineze qe pi cigare dhe alkol
 150. Angli - Shtepia po digjej, ata shpetojne qente dhe harrojne nipin
 151. Prinderit padisin mesuesen pasi zgjon me zhurme djalin ne oren e mesimit
 152. Vozitėn biēikleta lakuriq nėpėr mbarė botėn
 153. Arrestohet pasi kishte thirrur pesė herė policinė
 154. Teleskopi nė Arizona “mposht” Hubble
 155. Kuriozitete: Fryen dashin nė prapanicė dhe ia drejton brinjėt
 156. Si ka lindur buka?
 157. Ngrohėja me grurė
 158. Kapet sasi rekord pornografie fėmijėsh
 159. E gatshme te paguaje 'nje burre te vertete' per te pare ndeshjet e Boterorit me te
 160. 44 vite martese pa femije, ne moshen 64 vjecare lind trinjake
 161. Pinguini me kostum per mbrojtjen nga dielli
 162. Francisco Domingos Angola, njeriu me gojen me te madhe ne bote
 163. Samantha Young, vajza 9 vjecare qe zbut aligatoret
 164. Taksisti kthen ēanten me 26 500 dollare
 165. Ku shitet benzina mė shtrenjtė?
 166. Shkollat britanike ndaluan fundet e shkurtėra dhe xhaketa
 167. Emri i njeriut, pėrcaktues i karakterit tė tij
 168. Femrat me te preferuara nga meshkujt
 169. Dyvjeēari vallėzon samban
 170. Ujku e dhia, miqė tė ngushtė
 171. Letra e ushtarit boshnjak arrin nė destinacion pas 95 vitesh
 172. Njė djalosh thyen bankėn pėr tė fjetur
 173. Fėmija mė i vogėl nė botė 56 cm dhe 3 kg
 174. Nxjerr mamanė nė shitje
 175. Linden Wolbert ėshtė sirenė profesioniste
 176. Kombėtaria amerikane feston me mish luani
 177. Britani pula bėri 14 vezė nė ditė, nė formė banane
 178. Njeriu me fytyrė kali kėrkohet nė internet
 179. Bie nga kati i gjashtė dhe shpėton
 180. Policia arreston krokodilin
 181. Burri qe tronditi bursen e naftės
 182. Seksi stjuardesat nė bikini lajnė aeroplanin
 183. Eklips mė 11 korrik nė “Soccer City”
 184. A e dini se pretendimet pėr tė ashtuquajturin gjenocid armen nė tė vėrtetė janė tėrės
 185. 91 vjecarja ne SHBA jetonte ne shtepi me dy kufoma
 186. Ministrja gjermane: Kod sjelljeje pėr Facebook-un
 187. Nėna raport intim me tė birin
 188. Njerėzit me koka tė mėdha janė mė tė menēur
 189. 25 vjecare po kurohet nga varesia ndaj Coca Cola-s. Pinte 20 kanoce ne dite.
 190. Zbulohet injekcion nė Indi pėr tė duruar takat e gjata
 191. Nė kundėrshtim me gravitetin
 192. Nėse femrat sundonin me botėn
 193. Pėr shkak tė njė basti ka ngrėnė gjarpėr bashkė me helmin
 194. 87 kuriozitetet me interesante te botes...
 195. Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori
 196. Vilma dhe Paul Cassidy, dasma me e pafat ne histori
 197. Femija bionde me sy bojeqielli, ne familje te gjithe me ngjyre
 198. Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja
 199. 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet
 200. Babai zgjohet nga koma nga flauti i se bijes
 201. Video - Shok ne plazh, gomari parashutist
 202. "Shqiptari", dy trofe nė festivalin e Moskės
 203. Njeriu me qimet mė tė gjata nė vesh
 204. Loren Marku Trilioneri i Pare
 205. Nje burre i shpuar tejpertej nga nje shufer hekuri mbijeton
 206. Femra tė zhveshura qė pinė birrė- antifemėrore
 207. Zbulon nė Facebook martesėn tjetėr tė tė shoqit
 208. Automjet qė ecė me jashtėqitje njerėzish
 209. Orė gjigande nė Mekė
 210. Lakuriq kėrceu nga kati i 11 dhe shpėtoi
 211. Operohet burri me gjinjtė sa topat e futbollit
 212. Video - Gjate nje xhiroje me te atin ne Malet Ruse kalon nje orgazem
 213. 16 vjecare detyrohet te behet prostitut.i dergon sms babait
 214. Australi, transplanti i parė i njė zemre artificiale
 215. “Tung, kėtu hajni, gabim mė keni pėrshkruar”
 216. Adresa e e-mailit mė tė gjatė nė botė
 217. Vrasin vajzėn pėr t’u pasuruar
 218. Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve
 219. Policia arrestoi “Rambon” boshnjak
 220. Plaēkit banken, hedh paratė nė rrugė
 221. E sulmojne bletet, polici bllokohet ne makine
 222. Treni specialė vetėm pėr femra
 223. Dhėndėri qė bleu 99.999 trėndafila pėr dasmė
 224. E lėshoi zemra kur kuptoi se prostituta ishte transseksuale
 225. Matematika, femrat tė zgjuara njėsoj sa meshkujt
 226. Kėrkoi qė ndėrmjet dy gjinjėve ta ketė edhe tė tretin
 227. Bebja mė e trashė nė botė
 228. Paditė kompaninė pasi ėshtė bėrė i varur nga videoloja
 229. Spritz-mania pushon vendin
 230. Kuriozitete te ndryshme
 231. Filloi lufta e domateve nė Spanjė
 232. Njė ēift homoseksualėsh “sulmohet” me zarzavate nė Itali
 233. Ēudirat shqiptare nė Facebook
 234. Kundėrshton ekstradimin, pret organin gjenital
 235. Paguan 15 mijė euro pėr kukullėn me pamjen e ish-tė dashurės
 236. Pica mė e gjatė nė botė gatuhet nga Polakėt
 237. Party mė antik? 11.5 mijė vjet mė parė
 238. Pula bėri vezė nė formė penisi
 239. Bie nga kati 40, shpėton me thyerjen e kėmbėve
 240. Flokėt qė vlejnė 1 milion dollarė
 241. Majmuni rrit dy luanesha tė vogla!
 242. Narcizoidėt mė tė varurit nga Facebooku
 243. Kinė, gjobė pėr fėmijėt jashtė martese
 244. Njeriu mė i shkurtėr nė botė, vetėm 70 centimetra
 245. Kabina telefonike si tualet
 246. Kubani i mbijetoi pesė goditjeve tė vetėtimės
 247. Tenton tė vjedhė bankė, por ngatėrron institucion
 248. Kėrpudha qė ushqehet me filma
 249. Topi mė i vogėl nė botė
 250. Pesė ditė i ngujuar nė banjė