PDA

View Full Version : Gjėzėtari dhe lojėra


Faqet : [1] 2 3

 1. Duke menduar per ty... (Vazhdimi)
 2. Vazhdoni historinė me njė fjali
 3. Te dua kur.....
 4. Vesi juaj mė i keq/Pika juaj e dobėt
 5. Theniet e forumistave...
 6. *** Intervista pėr Forumista ***
 7. Kėrkojini falje dikujt
 8. Vazhdoni kengen
 9. C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente ?
 10. Ēfarė do tė doje, sikur dhe pėr njė sekondė tė vetme... diēka qė ju mungon?
 11. Ēfarė ju qetėson nė njė moment stresi/mėrzie?
 12. Gjėja e fundit qė keni blerė
 13. Muajt e lindjes
 14. Cila pjese e trupit ju pelqen mė shumė te vetja ?
 15. I ndalohet rreptėsisht njė femre...
 16. I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...?
 17. Parada e ēifteve tė forumit!?
 18. Loje zbuloni fjalen
 19. Cila eshte pija juaj e preferuar?
 20. Antonimi i shprehjes
 21. Vazhdoni fjaline...
 22. Pse...(thjesht Debat)
 23. Uhhhh sa e Lumtur jam...
 24. Jeta ėshtė ...
 25. Sikur te..............
 26. Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!
 27. Cilat janė tre gjėrat qė nuk do harronit ti merrnit para se tė dilnit nga shtėpia?
 28. Perkthe nė ndonjė gjuhė ...
 29. Foto e profilit e cilit anetare ju pelqen dhe e cilit jo ??
 30. Forumist apo chatist..?
 31. Ēfarė do tė shkruanit nė njė xham tė veshur nga avulli?
 32. Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?
 33. Firma mė e bukur nė forum
 34. Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?
 35. Cfare konsideroni humbje kohe...?
 36. Hera e fundit qė u pėrlotėt
 37. Cili eshe rituali apo elementi me i bukur i fese sone?
 38. Ndrysho vec nje shkronje ;)
 39. Tani je nė... do tė doje tė ishe...
 40. Thashetheme pėr anėtarėt e forumit
 41. Une shkruaj shprehjen.... Ti gjej filmin....
 42. Gjeni kryeqytetin...?
 43. Dikur,diku,dikush ...
 44. Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...
 45. Mendo sikur...
 46. Kam mesuar se ...
 47. Zhurma qė urreni mė shumė?
 48. Cfare do deshiroje te ndodhte 24 oret e ardhshme ?
 49. Po tė ishit tė padukshėm ēdo tė bėnit..?
 50. Emisioni ,Reality Show, juaj me i preferuar ne mediat shqiptare??
 51. Figura me tastiere!
 52. Mezi po pres...
 53. Emėrto anėtarėt...
 54. Lojė: Fjalė e re nga tri shkronjat e fjalės paraprake
 55. Ne jemi tė pagjumė, ne kudo na gjeni!
 56. Vallė ku ėshtė?... Fitues kasneci.
 57. Dy Fjale me te njejtin kuptim...
 58. Nga fjalėt tek shprehjet
 59. Ate Nate...
 60. Doni apo s'doni ju....
 61. Sa puthje keni marrė ose dhėnė sot?
 62. I fajshem apo i pafajshem ? ...
 63. Do te doja...
 64. Heshta se ...
 65. Fjal & Emra shqip vetem me nje zanore..
 66. Gjeografi me emrat e anėtarėve (Lojė)
 67. Hajde goca te shofim filxhan..thuaj dy fjal te bukura se na behet qefi.....!!
 68. Horoskopi per te gjitha shenjat zoodiakale
 69. Hobi juaj ?
 70. Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...
 71. Vjen nje moment dhe...
 72. U be kohe qe...
 73. Sikur te isha Djale....apo Vajze
 74. ♥ø.•*“Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥ø.•*“
 75. Cfare do te besh?
 76. Cfare do donit te pinit ne keto caste ?
 77. [Pytje]Pse ėshtė formė e pacaktuar?
 78. Citate dhe Aforizma.
 79. Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:P
 80. Kush E Gjen?
 81. Formojme fjali me fjale te ngaterruara!
 82. Gje e gjeze!
 83. Cfare beni kur nuk ju ze gjumi ?
 84. Ku te pelqen te kalosh pushimet dhe ku ja sugjeron postuesit posht teje ti kaloje?
 85. Prane tryezes - tradita jone
 86. Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum
 87. I pėrgjigjesh dot pyetjes me pyetje?
 88. Kush di fall me letra?
 89. Ēfarė PC-je keni ?
 90. A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :P
 91. Ēfarė marke ėshtė celulari juaj?
 92. A e gjeni dot?
 93. Unė tė jap... Ti mė jep...
 94. Mbi varrin tim tė shkruhet...
 95. Droga ime ėshtė ...
 96. Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?
 97. Gjeni filmin nėpėrmjet fotografisė
 98. Motorr i shtrire per Fillestar3
 99. Ju pelqen ...pranvera?
 100. Vjen nje moment dhe........
 101. Anagramet - ndėrrimorrėt
 102. Ishulli i pabanuar
 103. "Karakteristikat e Dites se Javes ne te cilen keni lindur, sipas Gjinise"
 104. Them nje fjale gjeje me foto
 105. Irfan CANA:EMRA LOKALITETESH ME GERMĖ TĖ NJEJTĖ
 106. Nga emri i anetarit ndrysho vec nje shkronje
 107. Pozicionet, mė thuaj si fle tė tė them kush je
 108. Po t'kishim 24h Jete ! ?
 109. KryeQyteti Europian... Qe ju pelqen me s'shumti !
 110. Lojera te ndryshme:)
 111. Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare
 112. Tri Shkronja fillojme..
 113. Ploteso fjaline : Sikur nje dite ...!
 114. Ate qe muaji i lindjes parashikon per ju....
 115. luajm: Kush ia qellon
 116. Test Einstein
 117. Mario Traktor 2012
 118. kontraste kurioze
 119. Tregojmė gjėza/kush e gjen?
 120. Ditari yne!
 121. Ndihmo Shqiperin ne eRepublik
 122. Kush eshte i interesuar te luaj shah ?
 123. Nuk po me ze gjumi se po mendoj !!
 124. Cka ju vie ndermend kur mendoni per keto vende?
 125. Horoskopi 2013 !
 126. Loja juaj e preferuar...??
 127. Flisni me lule.
 128. Postimet me te bukura.
 129. Ndihesh i( e ) vetmuar? Mos! Jam unė, … vijnė edhe tė tjerėt
 130. Gjeje dhuratėn ( thesarin )
 131. Gjeje filmin nė baze tė fotos.
 132. Loje me Nje Pjese Kenge :)
 133. Gishtat e kėmbėve, ēfarė thonė ato pėr personalitetin tuaj
 134. Numerimi me ane te fotove!
 135. Si quhet lagja, fshati, qyteti, ku ju keni kaluar fėmijėrinė??
 136. Merr guximin............
 137. Nėse njė ditė do tė takohemi...........
 138. Kush do te kete te drejte ......
 139. Thurim vargje e bėjmė bejte, pėr miqtė tanė plot njė hejbe
 140. Bėje njė fotografi – shoqėroje me njė kėngė a poezi
 141. Si eshte moti tek ju?
 142. Lojera per te papunet
 143. Njė.........
 144. Ndodhe qe ....
 145. Cila ju trishton me shume?
 146. Cfare tipi jeni ??
 147. Cila eshte gjeja qe pa te nuk dilni nga shtepia...
 148. Cfare konsideroni humbje kohe?
 149. Gjeje personin ose objektin....???
 150. Ta mban apo nuk ta mban 2
 151. Gjeje aktorin ose aktoren ne baze te fotos ?
 152. Vizatimori i bardhė (Rebusi) - Teori e gjėzėtarisė
 153. Bėje (propozo ) njė avatar ( a dicka tjetėr ) pėr miqtė e kėtij forumi
 154. Pėrshkruani mashkullin me njė fjalė
 155. Cfare ju kujtohet per momentin
 156. ē'ka do te shkruanit ne nje xham me avull
 157. Apartament i ri
 158. Telenovela forumit "Histori Dashurie"
 159. Loja Filmash
 160. Antari Lart nje Personazh Filmi!!!
 161. Loja "MAFIA"
 162. Emri qė mendoni se ka anėtari/ja paraardhės2.
 163. Propozim -Xfactor i Forum-Al.com
 164. Cfare doni te beni per aksh anetar ?
 165. Cili aktor/e i ngjason pak partnerit/res suaj apo juve?
 166. zgjedhim TATUAZHE
 167. Do toleronit te ftohtin apo te ngrohtin?
 168. Lojė: Fjalė e re nga tri shkronjat e fjalės paraprake
 169. Kush di pergjigjen e kesaj pyetje: 4x4+4...
 170. Kam harruar....
 171. Ne cilin vend te botes duhej te jetonit!(TEST)
 172. Which circle of hell will you go to?
 173. Truri i majte apo truri i djathte?
 174. Videogames nder vite
 175. Kuiz - sa e njohim Ballkanin?
 176. Zgjedhim bukuroshen ( Miss) e forum-al
 177. Zgjedhim bukuroshin e Forum-Al
 178. Nga mesnata deri nė mėngjes
 179. Mendimet e ēastit....
 180. Cila eshte fjala juaj e preferuar?
 181. test personaliteti
 182. Digjeni flamurin qė nuk e doni!
 183. Biografia e antarit !
 184. Ēfarė ju ka bėrė pėrshtypje sot ?
 185. Hera e pare...
 186. Po t'u dha rasti, me kė ( cilin/cilėn) do tė kaloje pushimet e verės?
 187. Ju qė jeni nė pushime verore.... ( sillni foto, ngjarje...)
 188. Pershtypja e dites.
 189. S’ka njeri pa njė mani ( cen, ves, huq ). Flasim pėr veset tona
 190. Nje tulle peshon...
 191. Nė 12 zare vetėm njėri ka njė peshė tė ndryshme nga tė tjerėt...
 192. Nese kisha nje binjake do me dallonin nga..? :p
 193. Kujtojmė lojėra nga fėmijėria ( loja me vezė )
 194. Cfare ju ka bere per te buzeqeshur/qeshur?
 195. Mendimet e ēastit.
 196. A ju duken shprehje fallco kur disa u drejtohen tė tjerėve me "motėr" e "vėlla"?!
 197. Ēfare po bėni nė kėto momente?
 198. Tė mblidhen kėtu forumistėt e mėngjesit! - 2
 199. Po t'u dha rasti, me kė ( cilin/cilėn) do tė dimėroje?
 200. Te qeshim dhe te qajme se bashku!
 201. Ēfare po bėni nė kėto momente?
 202. Je "online"? Futu kėtu! Merre ose lėre njė porosi
 203. Mendimet e ēastit...
 204. Gjejmė fjalė nga zanoret
 205. Kėrko shkronjėn, gjej fjalėn, formo fjalinė
 206. Gjeni fjalėn qė fillon me dy gėrmat e fundit tė fjalės paraardhėse 9
 207. Cfarė po bėni nė kėto momente?
 208. 3 gjerat qe do te merrnit ne nje Ishull, ose gjate nje udhetimi nepermjet oqeanit?!
 209. Gota gjysem plot...
 210. Cfare ju ka bere per te qeshur?
 211. CIlin/en V.I.P do zgjidhnit te 'flinit' vetem nje nate?
 212. Mendimet e ēastit....
 213. Pse vetem komplimente
 214. Cfare po beni ne keto momente....2
 215. Pse ka mbetur kjo shprehje? ...
 216. Mėsoni domethėnien e datės kur keni lindur
 217. Shkėmbim "personazhesh" - unė jam ai tjetri!
 218. Tė vazhdojmė rimėn
 219. ...ka lidhje me...
 220. Cfare po beni ne keto momente....3
 221. Libri Guiness i forumit Al
 222. s'na treguat dhuratat
 223. Ēifti mė harmonik i forumit gjatė vitit 2014
 224. Veēoj ... Nė natėn e vitit tė ri/Aktorėt kėnduan mė mirė se kėngėtarėt
 225. Me cilin/cilen do kalonit nje dite ne jete=shkolle!
 226. Per pushime dua te shkoj…
 227. E kum pas ...... ju vazhdoni :)
 228. Po ju?
 229. Disa fakte qe te vertetojne se jeni shqiptar
 230. Njerez te cuditshem…:p
 231. Kubi i Rubikut - Rubik's Cube
 232. Vetem per beqaret/kat :D fejesa martesa s'ka!
 233. Emri qė mendoni se ka anėtari/ja paraardhės.... 3
 234. Ke antar/e..?
 235. Per te gjithe antaret e forumit..
 236. Cfare jeni duke bere?
 237. Mendimet e ēastit....
 238. Rekorde vizitueshmėrie nė Forum - Al
 239. Kur forumi bie nė gjumė ... kėtu le tė vijnė tė pagjumėt
 240. Gjėzėtari. Tė shtunave ( nga 22:00 - 00:01 ) tė argėtohemi me gjėza pėr 2 orė!
 241. Cfare ju ka bere per te buzeqeshur/qeshur?
 242. Kamberi vdiq! Kerkojme nje trim tjeter si ai!
 243. Gjeje ti?
 244. Ēfarė po bėni nė kėto momente?
 245. Ēfarė bėtė, ēfarė po bėni dhe ēfarė planifikoni tė bėni ?
 246. Gjeni fjalėn qė fillon me dy germat e fundit tė fjalės paraardhėse .nr10
 247. Atėherė: po t'u dha rasti, me kė ( cilin/cilėn) do tė kaloje stinorėt e nxehtė?
 248. Mendimet e ēastit.
 249. LUAJMĖ: Mini lojėra / argėtuese
 250. Iluzione optike