PDA

View Full Version : Pėrshėndetje & urime


 1. Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/
 2. Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės
 3. Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!
 4. Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016 )
 5. Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen
 6. Sė bashku me miqtė edhe nė Radio!
 7. Gėzuar 1 qershorin, festėn e fėmijėve
 8. Natėn e mirė....
 9. Pershendetje me imazhe
 10. Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )
 11. Pershendetje per anetaret.
 12. Njoftim, Njoftim, Njoftim...
 13. U plake dhe ti!!!
 14. Ia paske hedhur, Pirati! Shėrim tė shpejtė!