PDA

View Full Version : Big Brother Albania


 1. Big Brother Albania 4
 2. Big Brother 5 live 24 ore
 3. Hėnesi-Mirjetės: “Me ty mund tė martohesha”
 4. Banorėt sulmojnė Ermelėn “Ermela menefregiste”
 5. Ndryshimi nė mardhėnien Emiljo-Ermela
 6. Ēfarė di unė pėr abortin, “biseksualizmin” dhe tė dashurin e vajzės sime
 7. Ermela Fiton Big Brother Albania 4
 8. Ermela: Unė, fituesja e BB4 qė i bėj sfidė mentalitetit tė rėndomtė
 9. Ermela ndahet nga Ervini
 10. Starton Big Brother Albania 5
 11. Seks nė Big Brother
 12. Nis “Big Brother 6”
 13. Big Brother Albania 6 Live
 14. Big Brother Albania 7
 15. Sot filloi Big Brother 8
 16. Big Brother 9
 17. Big Brother Albania Vip