PDA

View Full Version : Barcaleta


 1. Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit
 2. Humor shqip
 3. Barcaleta pikante ..!!
 4. SMS Barcaleta...
 5. Nastradini :D
 6. Humor me politikanet
 7. Fjalori Shqip-Turqisht
 8. Vjersha
 9. Dy pijanecat
 10. Kthesat
 11. Orgazmat
 12. Mbylle dritaren
 13. Gruja ime eshte engjell
 14. Po i shfry barkun
 15. Shtat zanė
 16. Bananja
 17. Fluturon engjulli?
 18. djali
 19. Hoxha
 20. Si thuhet ne gjuhen Angleze fjala PERKUNDRAZI?
 21. Profesori
 22. Dy Gisht
 23. Baba pijanec
 24. Kur thot Kinezi mire mengjes?
 25. Djali dhe baba
 26. Makina dhe Bjondina
 27. Ferrari
 28. Krevati
 29. Polici edhe Femia
 30. Dy shoqet
 31. Gruaja e oficerit
 32. Polici ne shi
 33. Tre bebet ne bark
 34. Viti i Ri
 35. Cift ne plazh
 36. Fabrika e sallamit
 37. Diktatori
 38. Studenti
 39. Drakula
 40. Gjimnasti i cirkut
 41. Plaku dhe djali
 42. Ne nje pem jan 20 zogj
 43. Spitali i budallenjve
 44. Gjeli dhe pula
 45. Parashuta
 46. Baaabiiii, me sjell pak uje
 47. Microsofti
 48. Djali me biēikletė
 49. Tre hajduta
 50. LETERA E NJE BJONDE
 51. Gruaja shtatzene
 52. Nje nate gruaja
 53. Gruaja shtatzene
 54. Djali don gjyshen
 55. Burrat dhe vendet e parkimit
 56. Tre pleqte
 57. Pastrimi
 58. Martesa
 59. Mesuesja
 60. Njeri ne farmaci
 61. Njeriu me i zgjuar
 62. A pine lopt tuaja duhanin
 63. Plaku dhe Plaka
 64. Zemra me kembe
 65. Humor nga matematika
 66. Je shqiptar kur...
 67. Deshira e nje vajzes
 68. Plaka dhe djemt
 69. Duke berė dashuri
 70. Cifti ne shtepine e re
 71. Si ti bindnin burrat?
 72. Kalorsi ne fshat
 73. Nje vajze e vogel
 74. Doktor, Jam shume i shqetesuar
 75. Te duhet dicka ku te mbahesh
 76. Kinezi nje dite
 77. Ku eshte ajo femra
 78. A te kujtohet?
 79. Murgeshat
 80. 60 gram
 81. Pse bjondet i fusin paret nensjetull?
 82. Burri dhe Gruaja
 83. Puthja e pare
 84. Cfar ben gomari ne diell?
 85. Gishti ne goje
 86. I biri dhe babai
 87. Dy shoket
 88. Murgesha
 89. Funerali i vjehrres
 90. Kamarieri
 91. I dashur, cfar po ben keshtu
 92. Oficeri qe kthehej nga puna vone !
 93. Ndryshimi pas luftes
 94. Nje pyetje serioze per ateistat.
 95. Poezi te ndryshme humoristike...
 96. Perralle per anetaret e forumit