PDA

View Full Version : Lajmet e ditės


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

 1. Nominimet per Oskar
 2. 21 janar 2011, Sot 21 janar 2016.
 3. Rama: Nė rrugė derisa tė ikė Berisha
 4. Kėngėtarja Emmy pėrplaset me makinė nga ish i dashuri kosovar
 5. Vdes annie girardot njė nga legjendat e filmit francez
 6. Zgjedhjet vendore 2011 nė Shqipėri
 7. Vdes ne moshen 79 vjecare legjenda e filmit, Elizabeth Taylor!
 8. Plagoset Ardit Kaja : U ruajta kur mė qėlluan
 9. Gjendet i vdekur djali i Faik Myrtaj, demostrues i vrarė nė 21 janar
 10. Mirlinda Preniqi vjedh Iphone 4 ne Mobishop , Prishtine
 11. Fiton Lulzim Basha?
 12. Humbja e Bollanos, “tėrbohet” Athina, presion pėr tė hequr fitoren e Goros
 13. Kadare: Basha, tėrhiqu! Rrezik kthimi vite pas nė histori
 14. KQZ: Basha 81 vota para Ramės
 15. Udhėheqėsit qė nuk njohim, fėmijėria e Edi Ramės dhe Sali Berishės
 16. Sondazhi: Gjermanet "Populli me me pak humor"
 17. Regjistrimi nė Kosovė , Kosova me 1.733.872 banorė
 18. Tirana, hiqen vota nga kutitė
 19. Serbėt me 3 mijė euro martohen me nuse shqiptare
 20. Raporti i OSBE/ODIHR, zgjedhjet e 8 majit ishin mė tė mirat e mbajtura ndonjėherė
 21. Taksimi i makinave, ekspertėt: Nga sot, dogana merr 20% tė vlerės sė makinės
 22. Wikileaks, amb. SHBA e shokuar: Fjalori Rama - Berisha, turp kombėtar
 23. Mallakastėr, gjeniu i matematikės lihet nė mėshirė tė fatit
 24. Rritet mosha per daljen ne pension.
 25. Pėrgatituni pėr shi yjesh me 8 tetor
 26. Debati Topi-Topalli.
 27. Parlamenti kalon ligjin e Plehrave!
 28. Tiranė, kunati vret me thikė kunatin, i dhunoi motrėn
 29. Katolikėt nuk e njohin censusis, do i regjistrojnė vetė besimtarėt
 30. Studimi, nė Ballkan shqiptarėt janė mė afėr gjenetikisht me grekėt
 31. Ndėrron jetė nė moshėn 72-vjeēare Leka Zogu I
 32. Tmerr nė Greqi, vritet emigranti shqiptar dhe therret fėmija i tij 3-vjeēar
 33. Monument i Skenderbeut ne Budapest...
 34. I kėrkojnė vajzės tė abortojė sepse pret fėmijėn e njė shqiptari
 35. Femijet e Berishes Hedhin ne Gjygj Deputetin Socialist, Tahirin
 36. Shikoni C'behet ne Koren e Veriut!
 37. Djemtė shqiptarė grabisin nė Athinė dhe nxjerrin fotot nė Facebook !
 38. Thaēi: Vetėvendosje po vetėfundoset
 39. Skena si tė Titanikut nė Itali
 40. Banda e Durrėsit: Vendimi i gjyqit, “burg pėr jetė” pėr 4 anėtarė
 41. Banda e Lushnjės :Dėnimi burg pėrjetė pėr Aldo Baren
 42. Fier, aksidentoi pėr vdekje dy fėmijė e njė adoleshent
 43. Withers: Shqipėria, si Rusia e Ukraina
 44. Keqtrajton studentin, pranga presidentit tė universitetit
 45. Vdes blues kėngėtarja, Etta James
 46. Grupi SIVA i prezanton Berishės investimin 2 mld USD
 47. Publikohen video pėr Priftin direkt nė TV, reagimet e tė pėrgjuarve .
 48. Semuret rende plaku qe masakroi te dashuren, mungon ne gjyq !
 49. Lojrat e fatit !
 50. Emigranti shqiptar kėrcėnon publikisht me thikė: Do pres organin gjenital
 51. Xhihadisti shqiptar Hysen Sherifi i dėnuar pėr terrorizėm
 52. Greqi, vrasje e egėr e njė ēifti adoleshentėsh, vajza shqiptare
 53. Kryeministri Ledio Ruqi prap problem..
 54. Vret tjetrin se vidhte telat e korendit.
 55. Lulzim Basha ne New York
 56. Arrestohet Qetėsori i Big Brother,
 57. Monument pėr viktimat e Otrantos
 58. Shkrel, pa ujė prej 7 vjetėsh
 59. Gjykata liron Ledio Ruēin
 60. Udhėtimi me tren i pasigurt, rreziku nga vjedhjet e bulonave
 61. Vetėvendosje – kopsht politik i fėmijėve
 62. Gjoba ndaj TCH, sulm mbi median
 63. Dėshmia tronditėse e policit: Ja si vidhet nė komisariat
 64. Kreshnik Spahiu jep doreheqjen nga KLD: Berisha cėnoi integritetin kombėtar
 65. Zbulohen dy video tė reja pėr vrasjet e 21 janarit
 66. Shqipėria 2011, kumar dhe varfėri
 67. Tirana, 92 vjet kryeqytet. Berisha: Zemra dhe truri i kombit. Rama: Ia vodhėt votat d
 68. Vėllezėrit e ēuditshėm nga Kaukazi
 69. Mesoni kinezce te gjithe se ka thene Saliu
 70. Vjehrri, Vjehrra Dhe Bashkėshorti Rrahin Barbarisht Nusen 15-Vjeēare.
 71. Hajdutlleku i pafytyre i qeverise
 72. Ja si e kalojme ekonomikisht Gjermanine
 73. Sulmohen trupat shqiptare nė Afganistan
 74. Celet muzeu i terrorit komunist
 75. Vrasja, pranga burrit tė Eleni Bashos
 76. Azem Syla mori qindra mija franga, i bindur se i takonin
 77. “Zagari politik” Alibeaj mbyll misionin “Spahiu”
 78. Kosova dhe Shqipėria sė shpejti njė shtet
 79. Trimi qe rreh ministrat..
 80. Basha vazhdon punet per Tiranen
 81. Fillojne te frikesohen sherbetoret e sigurimit
 82. Enver Hasani, me shkelje ligji, pėrfitoi tė gjitha thirrjet akademike nė UP
 83. "Gėrdeci", 18 vjet burg pėr Pinarin e Minxollin, 10 vjet pėr Delijorgjin
 84. UDB Takuam agjentin tone ne Tirane S.Berisha
 85. Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar
 86. Selimi: Armėt e dedikuara pėr familjen Jashari nuk u blen kurrė
 87. Kuvend, ēėshtja e pronave pėrplas Topallin me Ruēin
 88. Bomba e withers qeveria sunduese qe vjedh zgjedhjet.
 89. Berisha ne terren me 109 gardiste
 90. Dy shuplaka te reja per Berishen nga perendimi
 91. Pranga Viktor Gushit, policia: Vrau arkėtaren dhe argjendarin
 92. Mitrovicė, eksploziv nė banesė, vdes nje shqiptar, plagosen 4 fėmijėt
 93. Shqiptarėt e veriut, gati pėr vetėmbrojtje! (Video)
 94. Pesė persona tė vrarė nė Shkup
 95. Kush ėshtė “Ezeli” i vėrtetė?
 96. Limaj shpallet i pafajshėm
 97. Tropojė, vret bashkėshortin edhe tė dashurin
 98. Skandal i ri qe na ben gazi i botes
 99. Deputeti Dash Sula qėllon me pistoletė nė stadium
 100. Tronditet Britania, banda e pakistanezėve pėrdhunoi mbi 47 tė mitura
 101. Zbardhet marrėveshja Rama-Meta
 102. Aksident tragjik nė Qafe Vishe - Himarė
 103. Trafik me mushka nė Gjirokastėr, nga “Udha e Shkronjave” te Udha e Drogės” (Fotot)
 104. Kan plasur atentatet
 105. Intelektualet lobojne per Nanon
 106. Qafė Krrabė, autobusi bie nė greminė, plagosen aktivistėt e AK
 107. Femrat nė Tiranė: Sa shumė i duam, sa frikė kemi nga varėset e floririt
 108. Vetėvritet studentja me armėn e babait, e tradhtoi i dashuri
 109. Drejtoria e Higjienės: Patate me myk nė 200 fast-food
 110. Grabitet makina bashkė me foshnjėn 1-muajshe
 111. Trafikantet e breshkave..
 112. Regjistrimi i pasurisė online
 113. Policia e Kosovės zė 350 Kg Mariuanė
 114. Koalicioni PDK-AAK
 115. berisha kur mbaroi notin
 116. Shoqata Kulturore ”Ahmet Zogu” - Mat, pėrfaqėsoi Shqipėrinė nė Festivalin e Greqisė
 117. Xhejkobson: SHBA krenare qė ka mike Kosovėn
 118. Arrestohet, tentoi tė shfrytėzonte bashkėshorten si prostitutė
 119. Shqiptarėt djegin flamurin grek.
 120. Empire State building Shooting
 121. Sot, nė moshėn 78 vjecare vdiq veterani i arsimit nė Drenicė, dr. Islam Dobra
 122. Itali, shqiptari ther me thikė gruan pėr xhelozi
 123. Odeta Nishani - Zonja e Pare e Shqiperise
 124. Nis shitja e Albpetrol
 125. Elbasan: Ekzekutohet me gurė njė 35-vjeēare
 126. Ekzekutohet me armė shefi i komisariatit tė Shijakut
 127. AK, qėllon Berishėn me vezė nė Romė.
 128. Itali, qėllohet me vezė makina e Berishės
 129. Kamėz, dy gratė kthehen me dėshirė te burri i pėrbashkėt
 130. Eduard Shalsi : Nuk do vjedhim nė mėnyrė kaq flagrante
 131. 10 Njerėzit mė tė pasur nė Shqipėri
 132. Edi rama, njė gotė verė me boris tadiē
 133. Panariti nė Greqi, shqiponja e flamurit shqiptar kokėpėrmbys
 134. Krimi nė Shqipėri frikėson tė huajt
 135. Arvizu Jep Sugjerimin e Radhes
 136. Vrasja makabre e Ajshe Vatės
 137. Huliganėt serbė: "Do tė lajmė hesapet me shqiptarėt nė ndeshjen Maqedoni-Serbi"
 138. Parlamenti Austriak miraton kthimin e armėve tė Skėnderbeut nė Shqipėri!
 139. Bad Boys”, pranga hakersave tė bankave
 140. Agimi i Arte Greke, sulmon shqiperin
 141. Vdes gjatė operacionit nė sy fėmija 11-vjeēar
 142. Dorezim ne Vetmi i Presidences se KiE-se
 143. CEZ ndėrpret energjinė pėr ujėsjellsat debitorė, disa zona pa ujė
 144. Berisha nė Panair te librit..
 145. Njė pėrpjekje tjetėr pėr tė poshtėruar shqiptarėt
 146. Kalorėsit nisen nga Prekazi pėr nė Vlorė
 147. Tropoja 1999-2012, 273 tė vdekur nga minat serbe, ende nė rrezik
 148. Rindizet tensionet Shqipri-Maqedoni
 149. Tiranė, pasagjerėt vrasin faturinon e furgonit, debat pėr pagesėn
 150. Google ngjyros logon kuqezi pėr 100-vjetorin e Shqipėrisė
 151. Qytetaret kalojne kordonin e policeve,kaos me torten e pavaresise
 152. Ansa: ‘Shqipėria etnike’ nė mendjen e Berishės
 153. Pashaj: Nacionalizmi i Berishės? Janė ‘bajga’ politike
 154. Balta e 67 mijė km katror
 155. SKANDALI/ Shqipėria ēon njė fėmijė me dekolte pėr tė kėnduar nė Eurovizion (FOTO)
 156. Amnistia e Pavarėsisė, "shpėtojnė" nga akuzat 4 tė pandehur tė Gėrdecit
 157. Adriatik Llalla dekretohet Prokuror i Pėrgjithshėm
 158. Vdekja e 11-vjeēarit, mjeku: Doktori irlandez i specializuar pėr dentist, jo pėr sytė
 159. Dacibao Drejtuar Kallogrese se Parlamentit
 160. SHBA: 27 te vrare nga nje sulm ne shkolle fillore
 161. Le point: Maqedonia,shteti qe nuk egziston
 162. Presidenti Papulias, me origjinė ēame nga Preveza
 163. Nacionalizmi, Sequi: BE s’do ndryshim kufijsh, mos cėnoni marrėdhėniet me fqinjėt
 164. Arvizu: Politika tė pėrmbahet, retorika nacionaliste e rrezikshme
 165. Ushtarėt e Janullatosit kėrcėnojnė me bomba
 166. Tensione para Kuvendit tė Maqedonisė
 167. Pacolli kėrkon ndėrrimin e emėrtimit tė Muqibabės
 168. Pakistani konfirmon njohjen e Kosoves
 169. Sali Berisha citon Fatos Nanon
 170. Rama kėrcėnon investitorėt e huaj
 171. Berisha: Rama te ktheje ikonat dhe pikturat e vjedhura
 172. Berisha:Shqipria vend i zhvilluar!
 173. Dyshime nga Kosova: De Biazi po “spastron” kosovarėt nga
 174. Dyzim i rrezikshėm i njė Princi republikan
 175. Gerard Depardieu mė nė fund bėhet qytetar rus
 176. Greqia percakton ne mnyre te njeanshme kufijt detare!
 177. Syriza: Shqipėria tė harrojė BE-nė, nėse kėrkon pronat
 178. U vjedh prindėrve 4 milionė lekė dhe 88 mijė franga zvicerane
 179. Mabetex tė ndėrtojė stadiumin e Interit?
 180. Pirrua na u martua..
 181. Barjaba and Company
 182. Vodhi 2 pula vetvaret 18-vjecari.
 183. Hipokrizia serbe
 184. Bergamo. Arrestohet njė 32 vjeēar kosovar.
 185. Maskat terror nė Tepelenė, grabisin me armė autobusin me pasagjerė
 186. Rrėfehet Ansar: Njohja me Argitėn
 187. 55 te pasurit shqiptare, qe kane nga 30 milion dollare!
 188. Kosovaret e kan humb busollen
 189. Liljana Kondakēi.. kthenet ne shtepi..
 190. Vepra tė Kadaresė, Shekspirit, Uitman etj hiqen nga Matura Shtetėrore
 191. “Me Shqipėrinė jemi nė luftė, kur tė vijmė nė pushtet do tė ēlirojmė Epirin e Veriut”
 192. Drama e Dokles ne Korce dhe Qisha
 193. PDK profilizohet si parti e Qendrės sė Djathtė
 194. Ndalohen marinarėt shqiptarė, u furnizuan me armė serbe nė Mal tė Zi
 195. Ēiljeta bėnet mama
 196. Ndodh edhe kjo....
 197. Refugjati nga Kosova, me fytyrė fėmije, bos i drogės nė Skoci
 198. Ndėrroi jetė ish-rektori i USHT-sė, Fadil Sulejmani
 199. Eduard Selami: Jam gati tė kandidoj pėr PD-nė
 200. E mbijetuara nga aksidenti i Himarės, Florije Peci, u pėrdhunua nė spitalin austriak
 201. Fshat i bukur por..
 202. Masakra, si po e ha betoni kalanė e Krujės
 203. Berisha me lushnjarėt: 21 Janari festė kombėtare? Do e shqyrtoj me seriozitet
 204. Zbulohet foto qė tregon Miss Korēėn 1931
 205. Kreshnik Spahiu - Qytetar Nderi i Shtetit New York
 206. Harro mushkė Valarenė..
 207. Berisha: Nė 20 shkurt pėrmbysėm diktaturėn, mė 23 qershor shembim murin e bllokimit
 208. Shqiptaret rrahin per vdekje grekun e "Agimit te Arte"
 209. Babai i jep pistoletėn trevjeēarit, fėmija e qėllon me plumb (Video)
 210. Modelet e Qethjes ne Koren e Veriut
 211. Shqipėria me kalė, nė gjurmėt e Lord Bajronit
 212. Futbollisti dhe politikani nė Turqi: Jam shqiptar, jo turk
 213. ”Kardashėt” turq do tė ēelin sė shpejti nė Tiranė njė filial televizioni“Tek Rumeli”
 214. Fytyra e Vertete e "AGIMIT TE ARTE"
 215. "Falimenton" Ambasada shqiptare nė SHBA
 216. Bleona luan filma..
 217. Vrave? Dėnim mbi 38 vjet deri burg pėrjetė
 218. Arkitekti Agron Jano, vetvritet..
 219. CNN: ‘Albania, vendi me i keq per pushime
 220. Berisha letėr Kerrit: Rivendosja e marrėdhėnieve, ngjarje historike pėr Shqipėrinė
 221. ALARM ne Greqi
 222. Mashtrimi i ri, Shemsie Kadria nė kėrkim pėr 200 milionė
 223. Zvicėr: Fyerje raciste nė adresė tė shqiptarėve tė Kosovės
 224. Dhjetė shtetet qė mė sė shumti e urrejnė Amerikėn: Serbia e dhjeta, pėr “inat” t’Koso
 225. Ligji pėr Armatosjen e zyrtarėve
 226. Skandal-ndryshohet emertimi nga licenas ne pustec
 227. Pedofili: Ja si e vrava Julianin.
 228. Shteti: Tė mbyllet Top Channel!
 229. Asnjė masė e ndėrmar pėr qentė e rrugėve
 230. Perseri pedofili ne Tirane
 231. Maqedonia e Madhe, brenda hartės edhe Shqipėria, edhe Kosova
 232. Arrestohet babai i deputetit Sajmir Tahirit
 233. Bravo Policia..
 234. Mediat greke: UĒK-ja vepron nė Greqi
 235. Vidhet monumenti i Pavarėsisė, shitet pėr skrap
 236. Parlamenti Europian nderpret mardheniet me Qeverine Shqiptare
 237. Ne gjendje lufte zyrtarisht Koreja e Veriut, mobilizim ushtarak burra-gra
 238. "Costa Crocere", udhėtimi i parė turistik nė Durrės
 239. Thaēi me Daēiqin flasin serbisht
 240. Bleona..
 241. Rama-Meta, zbardhet marrėveshja, PS miraton 3 ligjet, LSI ikėn nga qeveria
 242. Shijak, atentat patrullės sė policisė, nė kėrkim njė makinė me targa italiane
 243. Xhaxhai i Aleks Nikės: Rama s’mė takon, Kodheli mė tha “harroje tė kaluarėn”
 244. Doreheqja e LSI dhe akordi i munguar Thaci - Dacic
 245. Postet e humbura te LSI
 246. Rama i rrezikuar nga “Offshore Leaks”?
 247. Ish i fejuari dyshohet pėr vrasjen e leonorės
 248. Mareveshje Imagjinare me Francen
 249. Masakėr nė serbi: 60 vjeēari vret njė foshnje dhe 12 fqinjė te tij
 250. LDK dhe UҪK janė dy botėra tė kundėrta!