PDA

View Full Version : Mbi forumin


 1. Help!
 2. Mund te me shpjegoni nje gje?
 3. Aplikime pėr Moderatorė!
 4. Nje sqarim ju lutem!
 5. Ju kerkojm ndjes...
 6. Serisht On-line
 7. Antare
 8. Jepni mendimet tuaja pėr problemet qė vėreni nė Forum!
 9. Ti raportojmė postimet e pahijshme ose jashtė rregullave tė forumit!
 10. Pėrshėndetje !
 11. Si tė postojm video Youtube nė forum
 12. Pėrshėndetje !
 13. Jurisprudence
 14. Mezi hapet forum-al
 15. Kushe jane themelusit e keti Forumi
 16. tash dua pergjigjie drejtperdrejt nga mandi jam shper deshir
 17. si mund te modifikoj nickname-in (pseudonimin)?
 18. Problem me sondazhet
 19. Per disa probleme te hasura ne temat e mia
 20. Brari po me fyen rende dhe pa arsye
 21. Fshirjet e postimeve nga moderatori Ajnej
 22. O mandi ēka jan keto
 23. Vemendje!!!
 24. Pėrshėndetje
 25. Vetem nje gje
 26. Verrejte ndaj moderatorit Ajnej
 27. C'u be me temen 'sa thelle jane rrenjet e Shqipes...
 28. Kerkoj falje publikisht
 29. Dikush me ofendon,une perjashtohem?!
 30. Do te doja dicka te re ne forum si Risi hesapi ...
 31. Rreth temes "cila eshte prejardhja e kesaj fjale"
 32. Pse u fshi tema qe kisha hapur te Gjuha Shqipe
 33. Abuzimet e anetareve Brari dhe BlueBaron
 34. Sqarim rreth debatit te nxehte me "Dine"
 35. Qenka fshirė fare tema ime - ... ta mbajmė ritmin!
 36. problem
 37. Opsoni " Kerkim i shpejte "
 38. Sqarim per moderatorin "tenderandkind"
 39. Pse fshihen postimet ne menyre selektive ne kete forum?
 40. Logo e forumit !
 41. Administratori Mandi, kam nje lutje per ty!
 42. Admin Mandi !
 43. pse..
 44. Pse keto shkrime ne Shoutbox ?
 45. Pershendetje !
 46. Donacione per forumin !
 47. Per Mandin,si pseudoadmin.
 48. Per Mandin
 49. Fshini Cookies
 50. Pse me keni perjashtuar ?
 51. Me kane humbur 2000 e kusur postime..dine gje moderatoret?
 52. Tema "Me kane thene se Jesus..."
 53. Lum moderatori
 54. Kush po i mbyll e po i fshin nga forumi temat per Hashim Thaqin
 55. a ka me BURRRRRRA,apo ka vetem BUrA ???
 56. Cfar u be me temen Epopeja e Forumit-al???
 57. Dua te di cfar mendoni per kete...
 58. Rrethe llogarive ne forum
 59. Pse mė perjashtuat?
 60. Sugjerim
 61. Perse u fshi tema "per dashamiresit e Rusis"
 62. Pse u fshi tema...?
 63. Superman vs Mano?????
 64. portali i forumit!
 65. Help
 66. Eshte fshire tema e kengeve franceze qe kisha hapur
 67. Guraxi Supermoderator !!!??????
 68. Llogaria ime?
 69. Mund te me jepni disa shpjegime?
 70. Paqartesi ne lidhje me cenimin e identitetit shqiptar
 71. Update i ri?
 72. Pak na pak ata, ma shume ata se na! :@
 73. Kerkese..
 74. Notifications per like?
 75. Perse Mar Pjese ne Kete Forum?
 76. Pėrzgjidh ngjyrėn tėnde ?????
 77. Pse u perjashtu Serafim Dilo ?
 78. Pershendetje !
 79. Mbyllja e temes ' Besa e shqipetarit me shpetoj jeten'
 80. kush po fshin tema te mia mjaft me
 81. Problem me login
 82. Sugjerim.
 83. Censurim
 84. Pse u perjashtua Kastrioti1443?
 85. Jam dakort
 86. Perse ne ket forum mbyllen temat per Kryeqlirimtarin e Kosoves H.Thaqi pa spjegim?
 87. A eshte normale siellja e super-moderatorit Esther
 88. Pse u fshi temma : Pezi per Dulcis in Fundo
 89. Nderhyrja Sorkadhes luleshtrydhe dhe manipulon..
 90. Kraftvoll 1 kerkoj stafi mo lejon hapesire per kete anetare
 91. A mund te fshihen attach?
 92. Kerkese urgjente!
 93. Ma fshini nickun Noellag
 94. Ku e keni gjet ket moderatorin bindi?
 95. Ju kerkoi falje
 96. Nje pershendetje Stafit
 97. Mbi forumin,Mbi Guraxin
 98. Pyetje moderatoreve.
 99. Menyra e pare e bashkangjitjes se fotove
 100. Password - Harrova fjalėkalimin, ēfarė duhet tė bėj?
 101. Nje pyetje kisha....
 102. Kėrko ose Search
 103. Po sikur? :)
 104. Stil ose sfond per mobile phone
 105. Blogs! whatsapp?
 106. Upgrade "vb 3.8.8"
 107. Mandi mund te bejm nje forum pa shqipet e USA?
 108. Si mund te hidhen videot ne forum ?
 109. Si te hedh foto ne forum?!
 110. Forum me seriozi me te mira nuk ka
 111. Mesazh per administratorin e forumit Mandi!
 112. Help
 113. Kerkes stafit forumi-al.com
 114. Falenderimet e mija pėr MIRĖMBAJTĖSIT (ADMIN)
 115. Perse!!
 116. Mbi forumin!
 117. Urime Mikja jone Drenusha - Supermoderimi
 118. Ndryshim qe duhet bere ne forum ne 2016-ten
 119. Problemi i forumit qe filtrohet si adult faqe
 120. Rreth nje teme
 121. Ju lutem.
 122. Postimet e fshira "Mendimi i castit"
 123. Do merret kush me te ??
 124. Pershendetje.
 125. Perse u fshih tema "Kenge Serbe"?
 126. Pamja e re e forumit
 127. Ndihme, Help, aiuto, nuk me hapet forumi me google....
 128. Plagiarizmi
 129. Fotot E Bashkangjitura
 130. Te japėsh reputacion
 131. Ngarkimi i fotove ne menyre te shpejt
 132. Pse me fshihet tema te muzika?
 133. Opsioni kėrko si funksionon?
 134. Mungon nje pike tek rregullorja e forumit.
 135. Rreth postimeve te fshira
 136. O Mandi!
 137. Problem te futesh ne forum(login) Chrome
 138. Si mund te nderoj nickun?
 139. Forumi ne Tapatalk
 140. Pyetje pėr: Regina, Mandi dhe Esther
 141. Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...
 142. Njoftimet ne tema te abonuara
 143. Postimi ruhet automatikisht
 144. Facebook video
 145. Temat me avatare
 146. Cu be me temen e Grida Duma dhe Ervin Seljani?
 147. Help!
 148. Eshte fshire nje teme e imja dje
 149. Kush i fshin temat e mia, mor pasha kryt???
 150. Kur pyet pėr diēka, ja ēfarė pėrgjigje me kulturė merr nga stafi
 151. A ėshtė e mundur qė tė hapėsh njė diskutim serioz nė kėtė forum?
 152. ku qėndronte gabimi/faji?
 153. ka dy dite qe lidhjet e shpejta nuk dalin me
 154. Pse eshte fshire tema ime?
 155. Ignore user
 156. Adeas i eshte vene ban gabimisht.
 157. Ankesat ndaj Stafit!!!
 158. Mu fshin dy tema?!!
 159. Perdorimi i forumit nga telefoni
 160. Kemi kaluar ne server te ri
 161. Abuzim nga stafi
 162. Vbulletin vs xenforo
 163. Mendoj ...
 164. Pse u perjashtu Kastrioti ?