PDA

View Full Version : Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve


SEa
23-08-2010, 18:21
Shkencėtarėt gjermanė, pas vrojtimeve tė ndryshme, kanė arritur nė pėrfundim se soditja e gjoksit tė femrave u zgjon meshkujve emocione pozitive dhe ndikon pėr mirė nė shėndet, duke u zgjatur atyre jetėn. Mė shumė dobi sjell soditja e gjatė nė pozicione tė ndryshme.
Shkencėtarėt gjermanė, pas vrojtimeve tė ndryshme, kanė arritur nė pėrfundim se soditja e gjoksit tė femrave u zgjon meshkujve emocione pozitive dhe ndikon pėr mirė nė shėndet, duke u zgjatur atyre jetėn. Mė shumė dobi sjell soditja e gjatė nė pozicione tė ndryshme.

Shkencėtarė studiuan pėr 5 vjet rresht 200 meshkuj dhe arritėn nė pėrfundim se tė gjithė ata qė kėnaqeshin duke admiruar pėrditė gjokset e plota tė bukurosheve, kishin puls mė tė qetė, nivel tė ulėt tė tensionit arterial dhe nuk kishin shenja tė sėmundjeve tė sistemit kardiovaskular.

Doktori Karen Bezerbi, pjesėmarrės i kėtyre studimeve, thotė: “Dhjetė minuta soditje e njė gjoksi tė bukur ėshtė e barabartė me 30 minuta stėrvitje nė sallėn e aerobisė. Gjoksi i bukur u zgjon meshkujve emocione pozitive dhe shton tek ata dėshirėn pėr seks. Ky eksitim pėrmirėson rrahjet e zemrės dhe ndikon pėr mirė nė qarkullimin e gjakut. Soditja e gjoksit tė njė gruaje pėr dhjetė minuta nė ditė, largon si me magji rrezikun e sėmundjeve tė zemrės. Jam i bindur se ēdo burri qė ndjen kėnaqėsi duke soditur njė gjoks tė bukur femre i shtohet jeta mesatarisht 4-5 vjet”.

ciarli
04-05-2018, 10:56
..veshtrimi i gjokseve te femrave, ndersa bisedon me to dhe i komplimenton, i detyron gjokset e tyre, qe ne lidhje me zemren, te regjistrojne memorje-kodin tend ne mushkeri dhe ti ke nje mundesi ne jetet e ardhshme qe te zgjedhesh ate per nene duke hyre ne nje lidhje tjeter! duhet shmangur shikimi i thithkave te gjokseve sepse kane vale te pakontrollueshme dhe veti hipnotike!

Smokkie
04-05-2018, 12:15
Jam dakort me kete studim. Bile bile duhet te ndihen mire femrat sepse po na zgjasin jeten!

Eden
04-05-2018, 12:19
Obobo te zesh koken me dore -qesh-

Akrepi
04-05-2018, 12:20
Pyetja qė lind pashmangshmėrisht ėshtė se a duan femrat e forumit tė na i zgjasin jetėn neve apo jo? :D
Duhet ta thonė hapur nė duan tė na zgjasin jetėn apo tė na vdesin. :p

Angelisa
04-05-2018, 12:57
https://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/At+first+glance+those+were+really+ugly+tits+_3db59 9e410726614ab1ab9e7ed7f9360.gif

Uroj tju zgjatet jeta :d

King Bardhyl
04-05-2018, 13:03
https://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/At+first+glance+those+were+really+ugly+tits+_3db59 9e410726614ab1ab9e7ed7f9360.gif

Uroj tju zgjatet jeta :d

Me kete qe postove ti kerkon qe te na shkurtosh jeten.

King Bardhyl
04-05-2018, 13:04
Pyetja qė lind pashmangshmėrisht ėshtė se a duan femrat e forumit tė na i zgjasin jetėn neve apo jo? :D
Duhet ta thonė hapur nė duan tė na zgjasin jetėn apo tė na vdesin. :p

Kjo eshte nje dileme hamletiane.

Akrepi
04-05-2018, 13:07
Kjo eshte nje dileme hamletiane.
Puna ėshtė se me fjalė tė lajnė e tė lyejn por kur vjen puna tė bėjnė mirė nė mėnyrė konkrete, ngeci karkaleci. :D

edlin
04-05-2018, 13:11
https://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/At+first+glance+those+were+really+ugly+tits+_3db59 9e410726614ab1ab9e7ed7f9360.gif

Uroj tju zgjatet jeta :d

Llafi ėshtė pėr gjokse jo pėr hejbe...
Meqė ra Llafi mė shkencė.... paska qenė shkencėtar gjyshi jem...

Angelisa
04-05-2018, 15:32
Me kete qe postove ti kerkon qe te na shkurtosh jeten.

Urnoni? Une per ju po munohem:d

Socio
04-05-2018, 16:20
Nje hulumtim shume interesant ky ! :p

Beu_Shpata
04-05-2018, 20:13
Puna ėshtė se me fjalė tė lajnė e tė lyejn por kur vjen puna tė bėjnė mirė nė mėnyrė konkrete, ngeci karkaleci. :D

Gėrrmo Tare, gėrrmo...se ke pėr tė gjetur...lesh!:D

Pirati
04-05-2018, 20:44
Avaaaavaaaav te shton jeten :D ta shton jeten kur te behet duart plote e zemra plote, qashtu te kenoq jeten :D ndryshe eshte faka njuz me faka titull :D

Pirati
04-05-2018, 20:49
Bist nicht du :D wenn du du :D hände nicht voll make :D

Buzeqeshje
04-05-2018, 21:21
Po ju me ca do na e zgjasni jeten-pff- apo ju jeni vetem per shkurtim-bla-

Jolene
04-05-2018, 21:25
https://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/At+first+glance+those+were+really+ugly+tits+_3db59 9e410726614ab1ab9e7ed7f9360.gif

Uroj tju zgjatet jeta :d

Ewwwwwwww 🤢

cool_shqype
04-05-2018, 21:32
Ftu....jazek ....pis milet.....zullum kallaballik.....jok dadullma.

Noe
04-05-2018, 21:54
puna se mas te 50 tave jeta e gjate behet jete shkurter

King Bardhyl
04-05-2018, 21:57
Urnoni? Une per ju po munohem:d
Ty te faleminderit shume se vertete me cfare po shoh mundimi eshte vertet i madh. Ta paca borxh. -qesh--qesh--qesh-

Socio
13-05-2018, 11:42
Nuk e di ... si thoni ju djema. Ka te verteta ky hulumtimi gjerman ?


https://i.imgur.com/BFuOCRs.gif

Marya
13-05-2018, 11:44
femije mbetet, mos them qumeshtor

Socio
13-05-2018, 11:49
femije mbetet, mos them qumeshtor

Nuk e di doktore por nese vertete ndihmon uljen e stresit e sidomos ate te shtypjes se larte, do largonte dozat e larta e te panevojshme te hapave qe shume i marrin, me gjithe efektet anesore te demshme te tyre, pa harruar ketu edhe kostot !

Ragnar
13-05-2018, 12:25
Po ju me ca do na e zgjasni jeten-pff- apo ju jeni vetem per shkurtim-bla-

Zgjatna ti neve jeten, tani ne do kemi me shume jete per ta kthyer borgjin ``fumato``

Eden
13-05-2018, 12:26
femije mbetet, mos them qumeshtor

Ndikon e,si thua Marye?? -qesh-

Nje pyetje kisha une,mire per burrat po per ne femrat cila pjese e trupit te burrit ndikon po njejte ne shendetin tone?

S'eshte e drejte aspak kjo lol -nani-

Ragnar
13-05-2018, 12:27
Ndikon e,si thua Marye?? -qesh-

Nje pyetje kisha une,mire per burrat po per ne femrat cila pjese e trupit te burrit ndikon po njejte ne shendetin tone?

S'eshte e drejte aspak kjo lol -nani-

Te kisha tregu, por do me quajshe shume vulgar :d

Socio
13-05-2018, 12:39
Nuk e di sa eshte e vertete edhe kjo ?!

https://i.imgur.com/V1klLlB.jpg

Eden
13-05-2018, 12:40
Te kisha tregu, por do me quajshe shume vulgar :d

Tere ai trup mashkullor lol e vetem nje gjete e ate vulgare... :P ncncn teper zhgenjyese -qesh-

Ragnar
13-05-2018, 12:45
Tere ai trup mashkullor lol e vetem nje gjete e ate vulgare... :P ncncn teper zhgenjyese -qesh-

Pse ku pe di ku e kisha mendjen une -qesh--qesh--qesh-

Eden
13-05-2018, 12:53
Pse ku pe di ku e kisha mendjen une -qesh--qesh--qesh-

A vet nuk the se do te quaja vulgar a? :P

Une psh do vecoja kraharoret e tij,kur me mbeshtjell mes tyre,duart e forta kur me ledhaton floket e jo vetem :P edhe dicka tjeter por kete po e le me mire per imagjinaten tuaj -qesh-

drague
13-05-2018, 12:58
https://www.youtube.com/watch?v=ljZFjwk5YAs

Pirati
13-05-2018, 13:14
te kenoq jorgjica iiiica :D full libeeeeeerta me te mbushura duart e gojen :D ledio

Eden
13-05-2018, 13:23
https://www.youtube.com/watch?v=lD06Fz-X2-Q

Kjo do pershtatej me shume mendoj :P

Pirati
13-05-2018, 13:27
po ēfare marina, kjo rrezohet duke rreshqitur ne levore te bananes :D se lere me ta hapesh :D

Angelisa
13-05-2018, 14:11
Pffff na e shpifet lol

Pirati
13-05-2018, 14:13
kjo teme eshte per ata qe duan te shtojne jeten :D nuk eshte keshtu shesh shetitore hyn e dil per ēdo kalimtar qe kalon ketej :D

Meri
13-05-2018, 16:39
Pyetja qė lind pashmangshmėrisht ėshtė se a duan femrat e forumit tė na i zgjasin jetėn neve apo jo? :D
Duhet ta thonė hapur nė duan tė na zgjasin jetėn apo tė na vdesin. :p


Turp t'iu vije qe s'ka pse...!
Te dija dhe burre me namus.

Hapur ; Naaaaaaa, kaq t'a beni dhembin ! Nuk ka zgjatje jete.
Per te vdekur, me te pare e me te bere...

YOKO
13-05-2018, 16:45
Vdekja apo jetegjatesia varet nga gjoksi i femres.

Onyx
13-05-2018, 16:56
Vdekja apo jetegjatesia varet nga gjoksi i femres.

Po edhe varet, pse jo ;)

Femije e te medhenj vec per gjoks jetojne hahah

PS: Nje permendore per gjokset ...

Socio
14-05-2018, 08:41
Po edhe varet, pse jo ;) ...

https://i.imgur.com/XNMM3V9.gif

Viking
14-05-2018, 08:53
Ehhhh cdo na vdesin para kohe disa -qesh-

BABA nga DURRSI
14-05-2018, 10:36
Ehhhh cdo na vdesin para kohe disa -qesh-

Lene mos e pyt....une per vete i kom koronaret e dobta ene se baj dot gjith kte qamet, apo s'po afron edhe vera tani -qesh--qesh--qesh-
Ja shpirt e dil i thone ksaj pune -gezuar-

Akrepi
14-05-2018, 10:41
https://i.imgur.com/XNMM3V9.gif

Mėnyrė e mirė pėr t'i bėr masazh gjoksit kjo.

King Bardhyl
14-05-2018, 10:47
Vdekja apo jetegjatesia varet nga gjoksi i femres.

Sidomos po qe masa 5 e sipėr mund tė shėrbejė si airbag nė rast aksidenti me makinė. Kėshtu qė, ke shumė tė drejtė.

Beu_Shpata
14-05-2018, 14:47
Pėr burrin ēdo gjė lidhur me femrėn ėshtė stres. Por mė e keqja ėshtė se ato e kanė ēelėsin pėr ta reduktuar stresin dhe e pėrdorin pėr tė blerė sa mė shumė kėpucė:d

Eden
14-05-2018, 22:16
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32464493_1993907337605401_8248543795012960256_n.jp g?_nc_cat=0&oh=10d5699e2766ece6cc0795cc303c7c58&oe=5B94A2C3

E meqe mu gjend mos ta postoja s'bente vaki, te na rrojne sa malet burrat -gezuar-

Socio
15-05-2018, 14:56
Lol, keto me larte qenkan ...

https://i.imgur.com/Pl6gMyv.jpg

:p

skifteri
15-05-2018, 15:59
Ndikon e,si thua Marye?? -qesh-

Nje pyetje kisha une,mire per burrat po per ne femrat cila pjese e trupit te burrit ndikon po njejte ne shendetin tone?

S'eshte e drejte aspak kjo lol -nani-

Besoj edhe une e di kete se e mesova pas nje studime te gjate! Po s’po e them me mire. Kot, fjala eshte e thate e vulgare, vepra eshte e njome dhe e amel!

Eden
15-05-2018, 22:18
Me falni qe s'ju prezamtova me boobs-at e mia me siper lol :P kesaj i thone ,shihni me sy e plasni me zemer tash :D

Skifteri shprehuni ,mos u kurseni se badiava e keni :P

Rexhina
15-05-2018, 22:44
Pffff na e shpifet lol

po pea dhe diskeiminues
pse cte keq ka gjoksi i mashkullit
https://media.tenor.com/images/8601f178a6a18a4e5b094abe04e618c6/tenor.gif

skifteri
15-05-2018, 22:48
Kesaj I thone me te nxjerre me t'ba bajat! Gjoksi i mashkullit ka vendin e vet para syve te femrave!


Eden, Cfare I ka dhane Adami Eves ne Eden?

skifteri
15-05-2018, 22:55
Nuk e di ... si thoni ju djema. Ka te verteta ky hulumtimi gjerman ?


https://i.imgur.com/BFuOCRs.gif

Socio, shko pastroja se nuk e pa kur i pikoi...

Pirati
16-05-2018, 21:45
kush be ? Anastasja jorgjica :D thane e ka bere gjysmen e instagramit per anestezjon tek QSU :D


https://images-production.global.ssl.fastly.net/uploads/photos/file/238132/anastasiya-kvitko-instagram.png?auto=compress&crop=top&fit=clip&h=500&q=55&w=698

skifteri
16-05-2018, 21:47
Alele bre! Kjo jo te shton jeten, po ta shkurton. Nji ambasador amerikan shkoi per lesh ne Lure kur doli me nji te tille...

O Pirat, ku e zune ti k’te? Po kujt ia le aty?

Socio
16-05-2018, 21:49
Socio, shko pastroja se nuk e pa kur i pikoi...

Me mua e ke Skifteri ?!

YOKO
16-05-2018, 21:49
Edhe kur i keni marshallah ato qe keni afer, prape s'ngopeni, qe ju zonēin fytin!

:P

Venom
16-05-2018, 21:53
Pse budall o gjermani qe i ve airbag makimave. [emoji14]

skifteri
16-05-2018, 21:53
Me mua e ke Skifteri ?!

Jo, me ate qe ke vu ne foto. Hahaha

Socio
16-05-2018, 21:55
Jo, me ate qe ke vu ne foto. Hahaha

Po ashtu thuaje pra. Se ajo e pa dhe me pas e pastroi vete ... Mos me ngaterro mua!

- Censored -

:p :D

skifteri
16-05-2018, 21:56
Ca u te bo kjo mor Socio? Se na ngrife gjakun!

YOKO
16-05-2018, 21:58
Sa per t'ju prere oreksin! :p

https://www.youtube.com/watch?v=E3WlOWMP9KA

Pirati
16-05-2018, 21:58
Alele bre! Kjo jo te shton jeten, po ta shkurton. Nji ambasador amerikan shkoi per lesh ne Lure kur doli me nji te tille...

O Pirat, ku e zune ti k’te? Po kujt ia le aty?


jo nuk kapa, se po ta zinja aty do beheshin valat e detit cunama-cunama -qesh-

Socio
03-07-2018, 19:02
Nje mini test perqendrimi per meshkujte se sa gjate mund te mbajne sy-kontakt me nje femer.


Kliko: https://i.imgur.com/AhtXYcH.jpgShumica deshtojne ne sekondat e para, pra :D

cool_shqype
03-07-2018, 19:11
Nje mini test perqendrimi per meshkujte se sa gjate mund te mbajne sy-kontakt me nje femer.


Kliko: https://i.imgur.com/AhtXYcH.jpgShumica deshtojne ne sekondat e para, pra :D

Per fat te mire nuk deshtova sepse shikimi im i sincerrte ishte i perqendruar-qesh- ne dy-sy

Socio
03-07-2018, 19:13
Per fat te mire nuk deshtova sepse shikimi im i sincerrte ishte i perqendruar-qesh- ne dy-sy

Hahaha ... te kuptova Cooli :D

Si Bora
03-07-2018, 19:15
te cilat sy cooli? :D

B.E.V
03-07-2018, 19:23
Nje mini test perqendrimi per meshkujte se sa gjate mund te mbajne sy-kontakt me nje femer.

Shumica deshtojne ne sekondat e para, pra :D
Per te mos deshtuar bej qe femra te jete dy tre hapa para teje. Ji gentelmen e shijo tundjet e te pasmeve. ``chairhide``

cool_shqype
03-07-2018, 19:23
te cilat sy cooli? :D

Tek syte e saj.....pasi pietja ishte te kisha sy-kontakt :)

Pse SiBora, mendon se ka edhe ndonje pale sy te tjera ajo fėmra???

Si Bora
03-07-2018, 19:27
Tek syte e saj.....pasi pietja ishte te kisha sy-kontakt :)

Pse SiBora, mendon se ka edhe ndonje pale sy te tjera ajo fėmra???

ti po me provokon apo ca? :d

cool_shqype
03-07-2018, 19:29
ti po me provokon apo ca? :d

Un bera nje pietja te sinqerte ?

Elian70
05-07-2018, 21:20
poshte treshit nuk mund te kete dashuri

magnus
05-07-2018, 22:30
kur shoh gjoksin e beaute-s, 5 vjet me shtohet jeta:D

Xhina si shpirt -kiss-

Komshije mu me duket sikur e ka vesh sa ka hap ambalazhin Hope .:p

Un kshu :dhttps://www.forum-al.com/attachment.php?attachmentid=20069&stc=1&d=1530386346

drague
05-07-2018, 22:34
kur shoh gjoksin e beaute-s, 5 vjet me shtohet jeta:D

https://www.forum-al.com/attachment.php?attachmentid=20069&stc=1&d=1530386346


``chairhide````chairhide````chairhide`` une nuk thash gje

drague
05-07-2018, 22:58
une jam ne autobuz``chairhide``

se harrova... ato airbag qe solli Yoko i kam ēu ne garazhd

Performer
05-07-2018, 23:02
pleurat ca humori ke -qesh-

YOKO
05-07-2018, 23:03
Ku qellova ketu, sa m’doli emri! :D

Kuriozitet edhe une me pa t’Rexhit. Lol
A shtohen vitet, apo pakesohen per ne femrat? :p

magnus
05-07-2018, 23:04
pleurat ca humori ke -qesh-
hudhe nje foto:D

me boobs.


bera cik shaka, por si i thon shakaja gjysma e te vertetes.

boobs-at e bukur ta heqin trurin vertet.

drague
05-07-2018, 23:04
Ku qellova ketu, sa m’doli emri! :D

Kuriozitet edhe une me pa t’Rexhit. Lol
A shtohen vitet, apo pakesohen per ne femrat? :p

te shtohet ymri``serenat````puc``

Performer
05-07-2018, 23:05
nuk ja vlen si kam te medha loool


``Bej_dy_pompa``

magnus
05-07-2018, 23:06
une jam ne autobuz``chairhide``

se harrova... ato airbag qe solli Yoko i kam ēu ne garazhd

si kam pa asnjeher airbags te yokos lol, kjo s'poston foto kurr.

magnus
05-07-2018, 23:08
nuk ja vlen si kam te medha loool


``Bej_dy_pompa``

ja ku ja fute kot, big boobs nuk do te thote se s'ben gjoks i bukur.
ka gjokse te vogla te adhurueshme.

drague
05-07-2018, 23:19
ja ku ja fute kot, big boobs nuk do te thote se s'ben gjoks i bukur.
ka gjokse te vogla te adhurueshme.

stefi graf ka pas cica te vogla dhe nice

Performer
05-07-2018, 23:23
pervec kesaj kam lexuar studim qe kto me te vogla jan me inteligjente :pju te shkrini -qesh-

YOKO
05-07-2018, 23:23
stefi graf ka pas cica te vogla dhe nice

Po te vogla sigurisht, si mashkull qe ishte. :D

Se vetem femer s’i thoje dot me ate fytyre.

magnus
05-07-2018, 23:24
stefi graf ka pas cica te vogla dhe nice

te vogla te bukura dhe nje pal kofshe fantastike lol

https://gipsygeek.files.wordpress.com/2010/04/steffigraf.jpg?w=665

Performer
05-07-2018, 23:28
cik jasht teme po nejse … shalet e tina turner si kishte njeri :D

Beaute
05-07-2018, 23:31
kur shoh gjoksin e beaute-s, 5 vjet me shtohet jeta:D

https://www.forum-al.com/attachment.php?attachmentid=20069&stc=1&d=1530386346

Qyqja cdo foto ime ktuuuuuuu -pis-
Un si kam as Te medha qe tu thafshin gjishtat ty . Lol

Xhina po me shton mu ymnin dhe mu é jo me ty .``fumato``

magnus
05-07-2018, 23:31
cik jasht teme po nejse … shalet e tina turner si kishte njeri :D

agreeeeeeeee

https://assets.vogue.com/photos/589164abb482c0ea0e4d7f7c/master/pass/best-legs-throughout-history-tina-turner-1970s.jpg

King Bardhyl
05-07-2018, 23:32
nuk ja vlen si kam te medha loool


``Bej_dy_pompa``

Atė e vendos komisioni.

magnus
05-07-2018, 23:34
Qyqja cdo foto ime ktuuuuuuu -pis-
Un si kam as Te medha qe tu thafshin gjishtat ty . Lol

Xhina po me shton mu ymnin dhe mu é jo me ty .``fumato``

ke cicat e bukura moj:D
le ti kesh te vogla.


nuk e marr vesh pse e lidhni madhesin me bukurin?

5 vjet mi shtove mua:D

Performer
05-07-2018, 23:34
ka ligj po ka dhe maliq -qesh-

alamet foto Tina aty

magnus
05-07-2018, 23:38
hudhe nji foto ti performer:D

Performer
05-07-2018, 23:43
nxiri ti njehere I dare u lool

Hawk
05-07-2018, 23:43
Kjo Shqiptarja i ka per mashallah.;)

http://gazetakorniza.com/wp-content/uploads/2018/04/Jehona-Dreshaj-1.jpg

Oqeani
05-07-2018, 23:44
Frigon se te len pa gjum !

Frank
06-07-2018, 07:46
Dmth do jetojme perjetesisht! :p

xyz
06-07-2018, 08:01
ne ate krah fli ti :p

Oqeani
06-07-2018, 08:08
Eh na zgjate na zgjate fakt! N’a len pa gjum :D

Frank
06-07-2018, 08:21
ne ate krah fli ti :p

Jo jo, fle ne krahun tjeter une! :p

Venom
06-07-2018, 09:34
:Phttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180706/bf3e50a31c4d19af40680dd607a2a35b.gif

Elian70
06-07-2018, 13:50
se mos te zgjat vetem jeten...

Socio
07-07-2018, 09:35
@Venom

Kreativiteti ku mbeti ?! :D

Venom
07-07-2018, 09:37
@Venom

Kreativiteti ku mbeti ?! :DAi femija siper eshte i pari i klases ne shkolle.Pak te duket ty? [emoji14]

Socio
07-07-2018, 09:39
Ai femija siper eshte i pari i klases ne shkolle.Pak te duket ty? [emoji14]

Nuk eshte teme femijesh kjo :p

Nuk e ka efektin sic e thone shkencetaret pra :D

Me kreativ shoku me kreativ duhet ... !

Venom
07-07-2018, 09:53
Nuk eshte teme femijesh kjo [emoji14]

Nuk e ka efektin sic e thone shkencetaret pra :D

Me kreativ shoku me kreativ duhet ... !:P https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180707/3ff1236a4a8b7740b73fe03b5ae40675.gif

Socio
07-07-2018, 09:56
Hajdutja e paska vjedhur nje shishe alkohol :D
P.S. Le shoku ... !

Eden
07-07-2018, 10:42
https://www.facebook.com/zakeenori2017/videos/581729781957206/

Ja kshu per te nisur dita bukur dmth :P

Kjo i ka pakete,si mungoka asgje :D

Socio
07-07-2018, 10:52
Mer mesim pra Venom :D

https://i.imgur.com/KnFMXHr.gif

Angelisa
07-07-2018, 10:57
https://www.facebook.com/zakeenori2017/videos/581729781957206/

Ja kshu per te nisur dita bukur dmth :P

Kjo i ka pakete,si mungoka asgje :D

Kush eshte kjo? Pistoleta? Motra e Kallashit:d

Eden
07-07-2018, 11:42
https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/dc13598daa87c5b75106bfb4bceeb9cf/5BE43000/t51.2885-15/e15/10809756_687798508002118_1382167719_n.jpg

Kjo qenka e famshmja Kallashi me,vetem tani e kuptova une -pff-

Asnje krahasim me pistoleten thom une :d

Ps: Sill ndonje pale boobsa ti o gjo e ftohte :P per tju permbajt temes lol :D

Angelisa
07-07-2018, 11:58
https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/dc13598daa87c5b75106bfb4bceeb9cf/5BE43000/t51.2885-15/e15/10809756_687798508002118_1382167719_n.jpg

Kjo qenka e famshmja Kallashi me,vetem tani e kuptova une -pff-

Asnje krahasim me pistoleten thom une :d

Ps: Sill ndonje pale boobsa ti o gjo e ftohte :P per tju permbajt temes lol :D

E ka moter me duket lol

Ja qe ti permbahem temes ti gjo e nxeht :d
https://img.memecdn.com/so-i-hear-boobs-get-featured_o_821190.gif

Venom
07-07-2018, 12:01
Meqe ma shave kreativitetin @Socio [emoji14]

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180707/b11d0880354c73a9ada225383039d354.gif

Eden
07-07-2018, 12:02
-qesh- -qesh-

Ncncnc,sa e parashikueshme je lol :d

Angelisa
07-07-2018, 12:10
-qesh- -qesh-

Ncncnc,sa e parashikueshme je lol :d

Soditje gjoksi thote tema :d

Eden
07-07-2018, 12:14
https://media.giphy.com/media/HaLtF7HnowZOg/giphy.gif

Te zbuluara fare nuk lejohet eh :P

Meqe e kerkove lol :d

Venom
07-07-2018, 12:16
https://media.giphy.com/media/HaLtF7HnowZOg/giphy.gif

Te zbuluara fare nuk lejohet eh [emoji14]

Meqe e kerkove lol :dKaq shume deficence ballkonesh ke qe ngele tu nxjerr te botes? [emoji14]

Angelisa
07-07-2018, 12:19
Ne fakt Mua keto lart me duken shum ugly lol
very unattractive like dy tullumbace qe shkojne nga i mer era:d


https://i.gifer.com/L3PZ.gif

Fshatari
07-07-2018, 12:43
Flm shume njerez te mire te forumit!

M'i shtuet nja 30 vjete me keto imazhet e kesaj faqeje!

Socio
07-07-2018, 12:46
Flm shume njerez te mire te forumit!

M'i shtuet nja 30 vjete me keto imazhet e kesaj faqeje!

Qe edhe nja 5 vite te tjera per ty se i meriton:p :)

https://i.imgur.com/pilbfAT.gif

Fshatari
07-07-2018, 12:50
Qe edhe nja 5 vite te tjera per ty se i meriton:p :)

https://i.imgur.com/pilbfAT.gif

Flm Socio!

Kjo m'i shtoi edhe nja 10 vjet! Mu bon 40 kysmet!

Nese vazhdoni me kete ritem, do te behem i pavdekshem!

Eden
07-07-2018, 13:14
Kaq shume deficence ballkonesh ke qe ngele tu nxjerr te botes? [emoji14]

https://i.pinimg.com/originals/c9/3d/c2/c93dc25429147c2d24c55700ee2531a6.gif

Iku koha e nones tash :P

Shih me sy e plaz me zemer i thone kesaj :d

thirsty
07-07-2018, 13:26
https://redhotpie.co.uk/imageUser/Articles/1451_636223205469327153.gif

Rexhina
07-07-2018, 15:02
Ku qellova ketu, sa m’doli emri! :D

Kuriozitet edhe une me pa t’Rexhit. Lol
A shtohen vitet, apo pakesohen per ne femrat? :p

vdiqe nga kurjoziteti ti -pis-

pleurat na shkurtove jeten, aman mos posto foto te anetarve pa lejen e tyre -pis- moderator, te lutem hiqni foron time ne kete teme

Elian70
07-07-2018, 17:09
ore m'u kujtua ajo shprehja kur femrave u mbetet qejfi...
-Derr gjoksi
dhe
-Gjoksderre...


p.s. per shembulll: Meleqes i them te paren dhe lopes te dyten edhe pse s'ka lidhje me dosat

Socio
15-07-2018, 18:03
https://i.imgur.com/Fj0RPGT.gif

I got you :D

Gi de Masha
25-12-2018, 23:31
Ja pra qenka zbuluar ilaci i pėrjetėsisė ( bie poshtė alkimizmi )

Ledio i pari i pėrjetshėm!

Kurt
26-12-2018, 01:05
https://imgur.com/3mvO8Sw.jpeg

SystemA
26-12-2018, 12:31
https://imgur.com/3mvO8Sw.jpeg

Dranja....i love ROCK.

thirsty
26-12-2018, 13:25
Sa hengra xhoks

Rimi.
26-12-2018, 16:30
Po ju me ca do na e zgjasni jeten-pff- apo ju jeni vetem per shkurtim-bla-

Se mos kerkove naigjo ti ne stu plotsu deshira..:))

SystemA
27-12-2018, 15:42
Se mos kerkove naigjo ti ne stu plotsu deshira..:))

Je i MODH....TI.

https://www.youtube.com/watch?v=cAZ-jX5YXiA

`bam`