PDA

View Full Version : cili kampionat mendoni se eshte me i forteŽŽ


invisible
13-02-2009, 11:51
cili nga keto kampionate mendoni se eshte me i forteŽŽAnglezi, Italiani, Gjermani, Francezi, Spanjolli:confused:

Romina
13-02-2009, 17:57
Pa dyshim qe kampionati Anglez eshte me i forti :)

ToNi
14-02-2009, 01:48
me i fortiŽ italiani! per spektakel spanjolli. pastaj per rendimend atletik anglezi

patrokli
16-02-2009, 14:26
besoj se Anglezi esht me i bukri futboll teper i shpejt dhe me shum emocione.

Mandi
17-02-2009, 05:31
Dihet Historikisht qe Italiani eshte !! dhe ai do ngelet :)

Golden_Boy
17-02-2009, 08:14
Italiani ngelet kampionati me i forte , Me i bukur anglezi, Me emocione Spanjolli te tjeret futi me i thes lo

4x4
17-02-2009, 11:07
Italiani Sbohet fjal Fare

invisible
18-02-2009, 17:36
edhe une mendoj qe eshte italiani:D

ariannn
18-02-2009, 21:22
iittaalliiaannii

NRG
18-02-2009, 21:24
Nuk ka kampionat me te bukur se Premier League persa i perket futbollit! Serie A nuk krahasohet fare!

Firewall
18-02-2009, 22:21
Vallahi Bilahi Ju Mund Te Thoni Ca Te Doni Por Tirona O Kampjoni :D

invisible
19-02-2009, 12:46
ahahahahahahahahahah ScArFaCe per ty me sa shof eshte kampionati shqipetar me i forte:P

Raul
22-02-2009, 04:05
Me i fort padyshim qe kampionati italian me spektakolar anglezi

Beko
24-02-2009, 16:14
Me anglezin ska :)

Dori
27-02-2009, 11:13
Rend Po Normal Qe Italjoni Eshte Me I Fort Me Spektakolar Spanjolli Me I Shpejt Dhe Me Pa Lidhje O Anglezi :D:D

RuSiss
28-02-2009, 16:04
iTaLiaNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Raul
13-10-2009, 00:40
Romanist mos luaj me nuk ka gol skemi ca bejme ne tani se ne Angli lojtaret shenojne edhe ne shtese me shpesh se ne Loje sorry e :P

Dori
13-10-2009, 14:52
Nuk eshte puna se cfar luaj un re se un i luaj te gjitha per ate pun por kampionati me i fort ka qen dhe do jet gjithmon Italjani me spektakolar eshte Spanjolli kurse Anglezi eshte me i shpejti . thjesht ka shpejtesi si futboll edhe luhet shum hapur perjashto Chelsean qe nuk luan hapur ekipet e tjera luajn shum hapur :D edhe eshte kampionat pa lidhje :D

patrokli
13-10-2009, 22:24
ha ha ha per mendimin tim i pari esht Anglezi i dyti spanjolli i treti gjermani dhe pastaj vjen Italiani sepse te pakten ne gjermani ka shum ekipe qe luftojn per dicka jo si Italiani qe jan thjesht ekipe qe dihet se cfar do marrin :)

r00t
14-10-2009, 13:16
kampionati shqiptar sepse ska perendi qe mund ta kaperdij si kampionat

Mikela
21-10-2009, 01:54
Germany;p;p;p

PUPA
21-10-2009, 11:59
italiano....

Mikela
23-10-2009, 02:26
PuPa ti perhera je kundra me pse me une them germanyyyyyyyy oki me bast:P:P