PDA

View Full Version : Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do tė dėshironit tė merreshit?


SEa
09-01-2011, 07:55
Me cilin sport merreni? - Ose sporti juaj i preferuar qe doni te merreni


http://www.burdur-gsim.gov.tr/warez/images/sporun-faydalari.jpg

PuffetiNa
09-01-2011, 17:31
rrofsh per temen SEa

nuk merem me asnje sport per momentin se nuk kam kohe (pun shkoll etj etj) nje kohe te gjat kam vrapu shume....

po do doja te merem me Tenisin dhe shume e kam qejf notimin :)

SEa
09-01-2011, 17:59
kenaqesi Puffe qe e pelqeve temen.

dhe une me perpara vrap ose u merrja me aerobik!! po tani ne dimer pertoj..

sporti im me i preferuar do ishte tu merrja me notim dhe tenis dhe te beja ski.

por ski smundem te bej me arsye shendeti. :(

ps.hmm te hedhem me parashut kam qef..vdess lol

PuffetiNa
09-01-2011, 18:01
hajde SEa :)

ufffff qe me ka mar malli per notimmmmmmmm zot o zotttttttt kur do vi veraaaaaaaaaaaaaaa :)

tété
10-01-2011, 15:32
Une jam marre shume me not dhe basketball.
Tani merrem me alkol dhe me shkon shume..lol

mary
10-01-2011, 15:38
dikur me pelqente basketbolli, tani merrem me zhytje nenujore, me pelqen shume tenisi dhe po mendoj ta filloj. nga java tjeter do filloj notin ne pishine se sben se na duhet te sjellim cik veten ne forme :)

A.V.A.T.A.R
10-01-2011, 18:09
Une merrem me futboll , do te kisha pasur deshire te mirrem me skijim por e kemi shume larg qendren e skijimit, keshtu qe me mjafton futbolli tani per tani
resp3ct3

Lov!
24-05-2012, 22:47
Jam marr nė rini, tani s'kam takat,
mė mjaftojnė 8 orė punė..

trestenik
24-05-2012, 23:50
si femi, jam marr me shah, dikur me von me. A.T.K.sport luftarak,kurse tash jam ber pertac nuk mirrem me sport

Jolene
25-05-2012, 00:07
Ne 8 vjeēare dhe gjimnaz basketbolli ka qen sporti i preferuar edhe kam luajtur shume. E kam len pak mbas dore tani....

WALCHIRIA
25-05-2012, 00:15
Dikur volleyball do me pelqente te merresha serish po ehe :(
Momentalisht asgje rri te rrim tu trash ehe-n...

magnus
25-05-2012, 00:18
me asnje lloj sporti nuk merrem, bej ushtrime te renda fizike per te mbajtur trupin ne forme.
kur shikoj 20 vjecare barkderra verdalle, me vjen automatikisht shprehje ironie ne fytyre, race dembelash.
deri vjet ne vere kam praktikuar notin shume, notoj per kilometra te tera.
berishes ja kaloj pa frik haha

Jolene
25-05-2012, 00:18
Mos na kujto plazhin Walch.. Sa here jan perplas turinjt per top ose rere duke lujt :p

WALCHIRIA
25-05-2012, 03:27
Jo jo ne plazh eshte lezet se zhgerryhesh ne rer, por ne karrieren time sportive njeher e kam ngren me top turive dhe ajo ka ndodhur ne fillimet e mia haha
Kur ja mora doren ti beja ato planzhonet si flutur :p

El_CuLpable
25-05-2012, 06:13
Dikur u merja me futbollin por e pash qe s'isha per at sport ene e lash. Per momentin spo merem me asigjo por me pelqe shum Skia dhe Parashutizmi :D

Skydive
25-05-2012, 09:12
Dikur volleyball do me pelqente te merresha serish po ehe :(
Momentalisht asgje rri te rrim tu trash ehe-n...

Ti si goca e futbollistit me te mire te Shqiperise te takote ti ngaje Babait shpirti
Sport Sport Sport
Te ka marre ne qafe martesa me duket
hajde tani ndiqe nje nga e Zeqos``Bej_dy_pompa``
Puc puc yll Tirone
Tik Tak Tik Tak po te afron dita

Irfan CANA
25-05-2012, 10:14
Vrapim dhe not.

HELEN OF TROY
25-05-2012, 23:20
Vetem ne pishine vete nuk kam kohe shume ,por kohet e fundit nuk vete shpesh se me jane hapur shpatullat edhe do dukem si burre po vazhdova

WALCHIRIA
25-05-2012, 23:27
Ti si goca e futbollistit me te mire te Shqiperise te takote ti ngaje Babait shpirti
Sport Sport Sport
Te ka marre ne qafe martesa me duket
hajde tani ndiqe nje nga e Zeqos``Bej_dy_pompa``
Puc puc yll Tirone
Tik Tak Tik Tak po te afron dita


I know dhe skishte ndjenj me te bukur se kudo qe shkoje te thoshin goca filanit :d
Pastaj dihet qe dardha ne dardh do binte ;))
Martesa jo burri dro po me ka then tani qe po marr cik pesh fillo palester keshtu qe ja dhe ky nje sport ne vete haha
e di qe po me afron dhe me ka zon tmerri besoj me kupton vet
puc puc zemer ...

SystemA
25-05-2012, 23:42
I know dhe skishte ndjenj me te bukur se kudo qe shkoje te thoshin goca filanit :d
Pastaj dihet qe dardha ne dardh do binte ;))
Martesa jo burri dro po me ka then tani qe po marr cik pesh fillo palester keshtu qe ja dhe ky nje sport ne vete haha
e di qe po me afron dhe me ka zon tmerri besoj me kupton vet
puc puc zemer ...
goca e kujt je ti mi Walch???
Vrap dhe not ne vere...
Ne pishine kam fiksim infektimin prandaj jo...

WALCHIRIA
25-05-2012, 23:49
goca e kujt je ti mi Walch???
Vrap dhe not ne vere...
Ne pishine kam fiksim infektimin prandaj jo...


Lene se ene njoni spo e gjen dot goca kujt jom.
se them e kom sekret se me merrni msysh masnej .

SystemA
26-05-2012, 07:01
Lene se ene njoni spo e gjen dot goca kujt jom.
se them e kom sekret se me merrni msysh masnej .
Po njonin njof une,ho mi ho se stmorrim msysh.
Tashi kshu ka larg po i bi: e ke pas shpine(ose e ke) tek 21-shi?
Kshu ka pamja i ke gja mamit:)

Skydive
26-05-2012, 07:33
Po njonin njof une,ho mi ho se stmorrim msysh.
Tashi kshu ka larg po i bi: e ke pas shpine(ose e ke) tek 21-shi?
Kshu ka pamja i ke gja mamit:)

Systema
nje ndihme te vogel
Goca e Ish Futbollistit me te mire Dinamovit te koherave
Aty afer 21
HE TANI?THUAJ QE STE NDIHMOVA


Un pa sport marr fund
Edhe kur pertoj ndonjehere sme le rehat amorja,cohu behu gati nis vrapin etj etj
Cmu desh qe u martova me Sportist:P

SystemA
26-05-2012, 08:03
Systema
nje ndihme te vogel
Goca e Ish Futbollistit me te mire Dinamovit te koherave
Aty afer 21
HE TANI?THUAJ QE STE NDIHMOVA


Un pa sport marr fund
Edhe kur pertoj ndonjehere sme le rehat amorja,cohu behu gati nis vrapin etj etj
Cmu desh qe u martova me Sportist:P
flm yllo.Tashi e thitha une...
Dinamo ka pasur shume po njoni dihet...
Por kam merak se vje no njoni cmuS dhe fillon me color.
PS: si ske frike mer tmorrsha tligat``16``(mase sma mer per ters sportisti).

WALCHIRIA
26-05-2012, 11:47
Tek 21 ? Me gocen e kujt me ngaterroni re amani ? :d

magnus
26-05-2012, 11:55
po thuaje pra:D o walk, goca e kujt je????

WALCHIRIA
26-05-2012, 12:13
Land se them jo se ene drague o ka lodhet e sosht ka e gjen .
Tashi un infot i kom dhon ca me bo une qe sjeni njerez te informum ju :p

SystemA
26-05-2012, 21:07
po thuaje pra:D o walk, goca e kujt je????
Po na bo zbor.....lol
Shifi mo pra firmen,kapen kto:)