PDA

View Full Version : Shtatzania


elektra
23-07-2011, 14:11
Doja te dija dicka rreth shtatzanise, si e llogarisin mjeket moshen e shtatzanise.Pasi nje mikja ime eshte shtatzen por ajo e din shum mire diten e pare te menstruacioneve te fundit, madje din dhe diten qe mund te ket ngelur shtatzen, por sipas mjekeve ajo nuk perkon me diten qe mendon ajo qe ka ngelur....nuk e di sa e sakt jam por nese keni pyetje me pyesni.
Ju falenderoj

PuffetiNa
17-08-2011, 08:50
:O:O:O

E c`ke thene moj z/znj e nderuar ?????

haha
qesha ne oren 4 e ca te mengjesit, kjo ka rendesi..

P.s : Falje Staffi, postimi te fshihet.-pis-

mir qe e ke kuptu dhe qesh ...un e shkreta po qeshi po nuk i bije ne fije se cka ka dasht me thon :O


Doja te dija dicka rreth shtatzanise, si e llogarisin mjeket moshen e shtatzanise.Pasi nje mikja ime eshte shtatzen por ajo e din shum mire diten e pare te menstruacioneve te fundit, madje din dhe diten qe mund te ket ngelur shtatzen, por sipas mjekeve ajo nuk perkon me diten qe mendon ajo qe ka ngelur....nuk e di sa e sakt jam por nese keni pyetje me pyesni.
Ju falenderoj

Shoqe meqe po mundohem te kuptoj :ksaj mikes tende siduket ju kan vonu menstruacionet -mendon- -boh-

....nuk e di sa e sakt jam por nese keni pyetje me pyesni.
Ju falenderoj

Je duke pyet per vones e menstruacioneve , apo moshen? Loool me cmendi :eek:

''Postimi 23-07-2011, 13:11 '' Ehh si perfundim si ka dal rezultati ?

kjo ishte pyetja ``14``