PDA

View Full Version : Medin Zhega


Brari
26-01-2012, 14:39
ose Din Zhega..

Cfar ka te re nga shendeti i Din Zheges?

Ish ylli i Futbollit tone nder vite eshte ne spital te tiranes.

Kush di ne se ka permirsime?

Ka ndonje ketu qe e ka para Din Zhegen te luaj Futboll?

Apo jini cunaker fare?

Ska ndonje te lashte ketej..

Un e kam pare qindra here ne stadiume si futbollist Sulmues i Vllaznise.. Dinamos e i Kombetares.. por dhe duke punuar si trainer i Kombetares..

Ishte i mrekullueshem.. si sportist por dhe shum i sjellshem..

..