PDA

View Full Version : Fiton Haxhi Krasniqi, i afrohet majės


Ragnar
14-07-2013, 02:46
http://www.indeksonline.net/foto.php?foto=/sport/hakransiq.jpg&pozita=foto_lajm

Boksieri junikas, Haxhi Krasniqi i ėshtė afruar edhe mė shumė majės sė boksit botėror pas fitores sė sotme. Krasniqi, i cili garon nėn flamurin e Gjermanisė, ka fituar kundėr ēekut 36-vjeēar, Tomas Adamek.
Haxhi Krasniqi gjatė karrierės sė tij ka arritur 39 fitore, ndėr tė cilat 15 me nokaut, asnjė barazim dhe vetėm 3 humbje./Indeksonline/