PDA

View Full Version : “Eurosport” sonte transmeton "Live" meēin, Seferi-Herelius


Ragnar
20-12-2013, 18:29
“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt_origjinale/_eurosport_transmeton_live_mec.jpg

Tė premten (sonte) nė mbrėmje, duke filluar prej orės 21:00, nė ringun e Hamburgut do tė ngjitet boksieri shqiptar, Nuri Seferi, i cili pėrballė do tė ketė ish-kampionin e botės, Steve Herelius, nga Franca, njė nga boksierėt mė tė vėshtirė nė karrierėn e tij.

Meēi do tė zhvillohet nė “MesseHalle Schnelsen” nė Hamburg tė Gjermanisė dhe do tė transmetohet Live nė EUROSPORT.

“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

Tė enjten janė bėrė edhe peshimet zyrtare, ku Nuri Seferi, i cili garon pėr ngjyrat kuqezi rezultoi, 90.2 kg, ndėrsa, Steve Herelius, Francė, 90.7 kg.

http://www.nuriseferi.ch/images/atomicongallery/4.jpg

Loreal
20-12-2013, 18:32
Me gorille paska me u ndesh,-mos-ishalla fiton.

derjansi
20-12-2013, 18:33
Meēi?

SystemA
20-12-2013, 18:35
“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt_origjinale/_eurosport_transmeton_live_mec.jpg

Tė premten (sonte) nė mbrėmje, duke filluar prej orės 21:00, nė ringun e Hamburgut do tė ngjitet boksieri shqiptar, Nuri Seferi, i cili pėrballė do tė ketė ish-kampionin e botės, Steve Herelius, nga Franca, njė nga boksierėt mė tė vėshtirė nė karrierėn e tij.

Meēi do tė zhvillohet nė “MesseHalle Schnelsen” nė Hamburg tė Gjermanisė dhe do tė transmetohet Live nė EUROSPORT.

“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

Tė enjten janė bėrė edhe peshimet zyrtare, ku Nuri Seferi, i cili garon pėr ngjyrat kuqezi rezultoi, 90.2 kg, ndėrsa, Steve Herelius, Francė, 90.7 kg.

http://www.nuriseferi.ch/images/atomicongallery/4.jpg
Flm Lumi.
Ta kqyrim

Ragnar
20-12-2013, 18:40
Arben shpresoj ne fitoren e Nuri Seferit, forca Nuri, tregoj botes qe ne shqiptaret per ne BOX do te jemi numer 1.

SystemA
20-12-2013, 19:26
Arben shpresoj ne fitoren e Nuri Seferit, forca Nuri, tregoj botes qe ne shqiptaret per ne BOX do te jemi numer 1.

Nuk po e gjej dot...ndihme.
Apo fitoi?????????????

Ragnar
20-12-2013, 19:31
Nuk po e gjej dot...ndihme.
Apo fitoi?????????????

Arben , shiqoje se une nuk po mundem me shiqu, tregom cfare do ndodh se edhe gjysem ore nuk ja fillon, ketu e ke websajtin qe e jep direkt :

http://www.albanianboxing.com/boks-drejtperdrejt.html

SystemA
20-12-2013, 19:42
Arben , shiqoje se une nuk po mundem me shiqu, tregom cfare do ndodh se edhe gjysem ore nuk ja fillon, ketu e ke websajtin qe e jep direkt :

http://www.albanianboxing.com/boks-drejtperdrejt.html

Flm ne kete linje isha...por do kqyr Sex and the City.

Fehmikaciu
20-12-2013, 19:48
Sefer kujtoje forcen dhe menqurin,duhet te godasesh dhe ta dermosh kundershtarin nuk dyshoj ne fitoren tende pra forca Sefer!!!

Linda
20-12-2013, 20:06
Tani sapo kan dal ne ring.

Te shikojme sesi do shkoje.

SystemA
20-12-2013, 20:28
Tani sapo kan dal ne ring.

Te shikojme sesi do shkoje.

Veshtire????

Gon!
20-12-2013, 20:30
Ca o ka bohet le te na tregoj dikush se u beme merak.. as une nuk mund t'a shikoj askund.. Se kam bere pagesen edhe per kanalaet e sportit :p

SystemA
20-12-2013, 20:32
Ca o ka bohet le te na tregoj dikush se u beme merak.. as une nuk mund t'a shikoj askund.. Se kam bere pagesen edhe per kanalaet e sportit :p
http://cdnx.livetv.sx/webplayer2.php?t=letontv&c=cfqossezx0827or&lang=de&eid=206069&lid=180701&ci=13&si=6

BLEDI_SH
20-12-2013, 20:34
Fitoooooooooooiiiiiiiiiiiiiiiii

Linda
20-12-2013, 20:35
Veshtire????

Me mir qe e mbylli

Ky kaqoli i zi ishte budalla fare :D

Gon!
20-12-2013, 20:36
-urra- Paska fitu Seferi

SystemA
20-12-2013, 20:36
Fitoooooooooooiiiiiiiiiiiiiiiii
Big puncher...
Naten e mire.

Gon!
20-12-2013, 20:37
Si ta shohim te teren ndeshjen? Une nuk e pashe fare, vetem e pashe kur ia ngriti doren larte gjyqtari Seferit

Fehmikaciu
20-12-2013, 20:37
Sefer kujtoje forcen dhe menqurin,duhet te godasesh dhe ta dermosh kundershtarin nuk dyshoj ne fitoren tende pra forca Sefer!!!


Sistem A,a pe shef profa si i cellon rastet,mjafton nje her me pa kundershtarin ....

Loreal
20-12-2013, 20:38
Une sa u kurdisa ta shohe:p

Gon!
20-12-2013, 20:39
Une sa u kurdisa ta shohe:p

Njesoj si une :p

Loreal
20-12-2013, 20:42
Gon vertet ore fitoi?

Beaute
20-12-2013, 20:45
Ky eshte ai qe ben box e ndihmon te semuret???

Gon!
20-12-2013, 20:46
Gon vertet ore fitoi?

Vertete fitoi :D

iDeA
20-12-2013, 20:47
“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt_origjinale/_eurosport_transmeton_live_mec.jpg

Tė premten (sonte) nė mbrėmje, duke filluar prej orės 21:00, nė ringun e Hamburgut do tė ngjitet boksieri shqiptar, Nuri Seferi, i cili pėrballė do tė ketė ish-kampionin e botės, Steve Herelius, nga Franca, njė nga boksierėt mė tė vėshtirė nė karrierėn e tij.

Meēi do tė zhvillohet nė “MesseHalle Schnelsen” nė Hamburg tė Gjermanisė dhe do tė transmetohet Live nė EUROSPORT.

“Meēin kundėr Hereliusit e kam dėshiruar dhe jam i kėnaqur qė do tė boksoj nė ringun e Hamburgut, pasi atje kam shumė tifozė shqiptar”, ka thėnė Seferi pėr faqen e tij www.nuriseferi.ch.

Tė enjten janė bėrė edhe peshimet zyrtare, ku Nuri Seferi, i cili garon pėr ngjyrat kuqezi rezultoi, 90.2 kg, ndėrsa, Steve Herelius, Francė, 90.7 kg.

http://www.nuriseferi.ch/images/atomicongallery/4.jpg

Loja : NDESHJA !! Eshte ne shqip kjo fjala -shok- :((
Lumi te lutem mos e merr personale :( .
postscriptum: Beaute, nuk na e var njeri ketu ne :) ! Le te rrijme jashte temes. Se di nese eshte ai qe thua ti a jo . Une nuk i njoh .

Loreal
20-12-2013, 20:50
Vertete fitoi :D

Ate linkun qe solli Lumi,nuk u hap Systema e solli vone,sa pata qejf ta shohe -eh-

Gon!
20-12-2013, 20:56
Ate linkun qe solli Lumi,nuk u hap Systema e solli vone,sa pata qejf ta shohe -eh-

E njejta gje me ndodhi edhe mua :p

Rex
20-12-2013, 21:07
Ky eshte ai qe ben box e ndihmon te semuret???

Ncuk. Ai eshte Luan Krasniqi :)

Beaute
21-12-2013, 18:14
Ah ok Rex pashe intervisten e tij nje nate ne tv e me beri shum pershtypje po sme kujtohej emri.:)

Rex
21-12-2013, 18:24
Ah ok Rex pashe intervisten e tij nje nate ne tv e me beri shum pershtypje po sme kujtohej emri.:)

Po, pervec se boksier i mire eshte edhe person shume i mire. I ka perfaqesu shume mire shqiptaret ne Gjermani.

Te prsh.

Ragnar
21-12-2013, 22:11
Rex me kujtohet finalja e boksit kur Luan Krasniqi ne minuten e fundit e pat humb ndeshjen, ndeshje te cilen te gjith shqiptaret e botes dhe audienca e pat pritur me fitore duke e pare qe Luani dominoj ne te gjitha minutat, por nuk e di se cfare u mshef pas asaj ndeshje.

Rex
21-12-2013, 22:18
Rex me kujtohet finalja e boksit kur Luan Krasniqi ne minuten e fundit e pat humb ndeshjen, ndeshje te cilen te gjith shqiptaret e botes dhe audienca e pat pritur me fitore duke e pare qe Luani dominoj ne te gjitha minutat, por nuk e di se cfare u mshef pas asaj ndeshje.

Flitet se ne boks, sidomos ne boks, ka shume dallavere.

Mos me kerko fakte se nuk kam. lol

Ragnar
21-12-2013, 22:30
Flitet se ne boks, sidomos ne boks, ka shume dallavere.

Mos me kerko fakte se nuk kam. lol

ahahahahahaah, amo aty e ka pas tepru, naj pat prish enderren qe kishmi hy ne histori qe nje bokser shqiptar te behet i pari ne bot:))

Rex
21-12-2013, 22:34
ahahahahahaah, amo aty e ka pas tepru, naj pat prish enderren qe kishmi hy ne histori qe nje bokser shqiptar te behet i pari ne bot:))

Ka qene per kampion te Europes. Nese nuk gaboj per kundershatr e kishte nje polak.

Ragnar
21-12-2013, 22:35
Ka qene per kampion te Europes. Nese nuk gaboj per kundershatr e kishte nje polak.

Jo gabim je, ka qene pikerisht per kampion bote:

Luan Krasniqi vs. Lamon Brewster

Rex
21-12-2013, 22:47
Jo gabim je, ka qene pikerisht per kampion bote:

Luan Krasniqi vs. Lamon Brewster

Po, paske te drejte.