PDA

View Full Version : Stadiumi Elbasan Arena


AAO
19-09-2014, 13:40
Thashe tu sjell ca foto nga stadiumi Elbasan Arena ,aty ku kombetarja do zhvilloje te gjithe ndeshjet kualifikuese dhe miqesore derisa te perfundoje stadiumi Qemal Stafa i cili pritet te prishet mbas inagurimit te elbasan arena (t'pakten kshu flitet edhe pse une jam skeptik) :)

Stadiumi Elbasan Arena pritet te inagurohet ne ndeshjen ndaj Danimarkes me 11 tetor dhe pritet t'kete nje kapacitet prej 12.500 vendesh ,te pakten kjo eshte shifra zyrtare qe ka dhene FSHF.

http://i.imgur.com/iwxmAFbl.jpg

http://i.imgur.com/76JyfFWl.jpg

http://i.imgur.com/tIMAtk8l.jpg

http://i.imgur.com/vCn2lzPl.jpg

http://i.imgur.com/sn8LTTvl.jpg

http://i.imgur.com/j5QuOX7.jpg

http://i.imgur.com/jzMAKK3.jpg

http://i.imgur.com/fqKRpXF.jpg

http://i.imgur.com/GMPJZbq.jpg?1

http://i.imgur.com/qCctWAf.jpg

http://i.imgur.com/5jJp4k0.jpg

peshkaqeni33
19-09-2014, 14:44
Hajde qoft me fat per kombetaren tone!

AAO
19-09-2014, 14:56
Investimi eshte per tu pershendetur ,por projekti le shume per te deshiruar. Stadiumet olimpik me piste atletike kane marre fund ,nuk nderton me njeri stadiume te tilla, 6 milion euro investime per ngritje tribunash 30 metra larg fushes eshte lek i hedhur dem (flas gjithmone mbrapa portave). Projekt i bukur do ishte stil anglez ,e afron publikun me fushen dhe instiktivisht ndryshon dhe atmosfera. Shto dhe 1 milion euro perpos 6 milionshit qe ke investuar per nje mbulese dhe i jep nje njehere e mire elbasanit nje stadium per te pakten 40 vitet e ardhshme. Ndersa kshu kam frike se mbasi te ndertohet stadiumi kombetar ne tirane ato tribunat mrapa portave sdo mbushen kurre dhe me kalimin e viteve do degradohen sic ndodhi me selman stermasin ne tiron!

peshkaqeni33
19-09-2014, 15:20
Sidoqofte eshte nga ivenstimet e para per sportin pas shume kohesh.
Pastaj te mos harrojme, qe nuk po ngrihet stadium i ri, qe ta gjykojme ne kete forme, por eshte nje rindertim i atij ekzistuesi dhe nje pershtatje per kerkesat e kohes.

Ndoshta eshte nje fillim i mbare dhe qofte me fat per kombetaren tone. Nuk dua te tregohem supersticioz, por Qemal Stafa nuk na fali asnje kenaqesi kualifikimi neper turnet nderkombtar.

AAO
19-09-2014, 15:40
E vertete ,mbas 23 vitesh per here te pare shteti shqiptar investon ne infrastrukture sportive.

Ne fakt po ta mendosh thelle thelle Elbasani nuk i ka kapacitetet per te ndertu nje fushe me piste enkas per atletiken dhe nje stadium enkas per futbollin ,kshu qe pamvarsisht deshires time ky stadium multifuksional mund t'i sherbeje per disa lloj sportesh dhe jo vetem per futbollin!

lind
20-09-2014, 08:58
Ne fakt po ta mendosh thelle thelle Elbasani nuk i ka kapacitetet per te ndertu nje fushe me piste enkas per atletiken dhe nje stadium enkas per futbollin ,kshu qe pamvarsisht deshires time ky stadium multifuksional mund t'i sherbeje per disa lloj sportesh dhe jo vetem per futbollin!
Nje pune e shume funksione ose "kur nuk ke pulen do hash sorren" dhe sic ka thene se peshkaqeni me lart,stadiumi nuk eshte nisur nga e para por eshte rikonstruktuar,pra pista shume sportesh ka qene ekzistuese. Gjithsesi eshte per tu pershendetur ky investim dhe uroj qe edhe stadiumet e tjera te marin pamje te reja...ama me kete federate qe kemi ne veshtire...

Angel69
21-09-2014, 18:49
Bukur Elbasan Arena!


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10295791_361635380668376_2674480241246098921_n.jpg ?oh=8f6abd5dd0b2af30731c748cea585c18&oe=54CB4841


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1907433_361635377335043_4378303632257282125_n.jpg? oh=8255bbe5c8205e3e59ad3d22c8d2de4b&oe=54C52CDC&__gda__=1422186013_b464f5b411d470504a18880d8f559c0 3

Xhebraili
21-09-2014, 23:12
10 tetor do bejme Historine ne kete stadium shpresojme qe te jete me fat per kombetaren

Sopoti
21-09-2014, 23:19
Po po Sopot djali.
U prish piceria e preferuar e jotja me thane ne tlf:S

Me c'me thane nje pjese te fondeve i ka terheq bashkia per te kryer disa punime te saja ne rrethine,por mbetet per tu pergezuar investimi ne sport.

C'do dit me lajmeron nje i afermi im qe punen atje ne nje firme ndertuese`dance`

derjansi
22-09-2014, 03:13
Tja kishin bo at tribunen pak ma tmadhe se si stadium lagjesh po duket

unreal
22-09-2014, 05:37
Kush e pagezoi me "Arena" aman!
Rindertojne nje kotec me kapacitet qesharak e i vejne emrin "Arena"!!

lind
30-09-2014, 09:18
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10256998_10152493268978371_699310124963192514_n.jp g?oh=1beedc3326cfc8ab13b6b2ffb6fdda9e&oe=54BFE898&__gda__=1422235047_9ee5ef97d28d9f5c7a266d40dbcb7d6 c

AAO
30-09-2014, 09:25
Kush e pagezoi me "Arena" aman!
Rindertojne nje kotec me kapacitet qesharak e i vejne emrin "Arena"!!

"Arena" ska lidhje me kapacitetin edhe Bate Borisov stadium 13 mije vendesh ka dhe quhet Borisov Arena.

Pastaj ne nje qytet 100 mije banoresh ca kapaciteti pretendon ti t'kesh? 13 Mije vende dalin e teprojne per nje qytet ku ekipi tyre 3 vjet i ben ne kategori te dyte dhe 1 vit ne t'paren. Sa me i madh t'jete kapaciteti aq me shume mirembajtje kerkon. Mos harrojme dhe faktin qe ky eshte nje stadium emergjence ,ne 6 muaj u shmang qe kombetarja ti bente ndeshjet ne shkup ose podgorice.

Oxygen
30-09-2014, 09:25
Shpresoj mos te fillojne te shesin corape 3 pale 100 lek aty rrotull por te mbajne rregull dhe te behen dyqane sportive

Rex
03-10-2014, 09:35
Edhe 8 dite po e bejme me shendet. Mos harroni te futeni me kemben e majte. Plakat thone se shtohet bereqeti. lol

Mundesi e mire me e pa edhe qytetin e Elbasanit. Nuk kam qene ndonjehere.

AAO
03-10-2014, 09:52
Edhe 8 dite po e bejme me shendet. Mos harroni te futeni me kemben e majte. Plakat thone se shtohet bereqeti. lol

Mundesi e mire me e pa edhe qytetin e Elbasanit. Nuk kam qene ndonjehere.

Elbasani pervec kalase nuk ka ndonje gje te vecante si qytet. Por me kto investimet e fundit sikur ka ndryshu ftyre ,pamvarsisht lyerjeve te shemtuara qe i jane bo fasadave te pallateve :D

Ps. Me kemben e majte dhe i faqore raki me vete qe zakonisht hidhet pak tek kembet lol. Vetem kshu mund ti rrafim danezet :D

Rex
03-10-2014, 10:03
Elbasani pervec kalase nuk ka ndonje gje te vecante si qytet. Por me kto investimet e fundit sikur ka ndryshu ftyre ,pamvarsisht lyerjeve te shemtuara qe i jane bo fasadave te pallateve :D

Hajt mo se as nuk po vi nga New York'u. Ma xhungel se ketu nuk mund te jete. lol

Ps. Me kemben e majte dhe i faqore raki me vete qe zakonisht hidhet pak tek kembet lol. Vetem kshu mund ti rrafim danezet :D

Ne Tirane kjo, nuk me kujtohet cila ndeshje. Ne mos gabofsha ishte pikerisht me Danimarken (humbja 2 me 0).
E kisha nje birre kanaqe ne dore dhe ashtu pa e mshef hiq...drejt deres se stadiumit. Mu afrua nje polic, ishte si kinez mo 'lla...ose i shartuar. Nuk lejohet - tha. Ne fakt, une e dija qe s'lejohet por thash...hajt se ndoshta nuk e verejne.

Urdhero zoti Chang Lee - une! :D

U merrol ne fytyre...gati me shpethy.

Ok ok i thash...merre pije vet, te befte mire. lol

drague
03-10-2014, 11:41
Elbasani pervec kalase nuk ka ndonje gje te vecante si qytet. Por me kto investimet e fundit sikur ka ndryshu ftyre ,pamvarsisht lyerjeve te shemtuara qe i jane bo fasadave te pallateve :D

Ps. Me kemben e majte dhe i faqore raki me vete qe zakonisht hidhet pak tek kembet lol. Vetem kshu mund ti rrafim danezet :D

do vij danimarka per qoke 2-0`dance`

Angel69
03-10-2014, 13:49
Drejt perfundimit.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10689613_365389160292998_3915291260907576579_n.jpg ?oh=90c4416f69d032c8b6618a64710e44b0&oe=54869773&__gda__=1421224623_dfb8ea43cebe1f66b7969ac7977c6e7 4

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10711116_365309483634299_3322800117910530432_n.jpg ?oh=8470ce5b08e86e1ad8dc01b2c3c5c303&oe=5485242E&__gda__=1421018791_de9942ae0872c6fdddac06c81347613 2


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10655247_1481923738744564_3799542484080959645_o.jp g

Angel69
03-10-2014, 13:50
Spektakolare!!!
Njera nga dhomat e zhveshjes.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10625100_770084816383835_767134916983378759_n.jpg? oh=40d673bf29d564f5c6c686fbaea8f1af&oe=54C34387&__gda__=1422714361_4b6323a750524157a445e9d706e6325 a

Angel69
03-10-2014, 13:52
Vashdojme...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10415728_1481450372125234_4874641190458131161_n.jp g?oh=cf24eb3fc75e2edca421b8a884913832&oe=54CDDD11&__gda__=1417857838_732c02897b3fde8cd8c23149effa143 8


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10710960_1481445502125721_1371122548992075516_n.jp g?oh=e1b77566f709963a05eeda55c2558594&oe=54C8C891&__gda__=1422234561_ac92db18391605643af99324045dc08 8


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10435899_1481431988793739_8781533882194022865_n.jp g?oh=8d774af25e22d196aa9703b591a9946c&oe=54B28021&__gda__=1421920536_0836c6430d93f03a215cdb8db9c07c6 f

unreal
07-10-2014, 16:43
"Arena" ska lidhje me kapacitetin edhe Bate Borisov stadium 13 mije vendesh ka dhe quhet Borisov Arena.

Pastaj ne nje qytet 100 mije banoresh ca kapaciteti pretendon ti t'kesh? 13 Mije vende dalin e teprojne per nje qytet ku ekipi tyre 3 vjet i ben ne kategori te dyte dhe 1 vit ne t'paren. Sa me i madh t'jete kapaciteti aq me shume mirembajtje kerkon. Mos harrojme dhe faktin qe ky eshte nje stadium emergjence ,ne 6 muaj u shmang qe kombetarja ti bente ndeshjet ne shkup ose podgorice.
Bate Borisovi le ta mbaji emrin edhe disney land,pune e tyre.

Me sa kuptova nga shkrimet e juaja,qeveria shqiptare eshte ajo qe investon ketu,apo jam gabim!?
Po investon ne nji projekt ku kombtarja do t'i zhvilloi ndeshjet per kualifikime dhe ato miqesore.Keto ndeshje nuk do te ndiqen vetem nga popullata e Elbasanit!Si rrjedhim,numri i popullsise se qytetit nuk ka te bej asgje me kapacitetin e stadiumit.
Kemi dy shtete shqiptare dhe tri shtete fqinje me popullsi shqiptare.Nje stadium si ky nuk ploteson as kerkesat minimale.
Investimi eshte i pavend.

Mr. E
07-10-2014, 16:50
Investimin qe do te behet ne stadiumin Qemal Stafa mund ta gjykojme pas pefundimit nese ka qene ose jo i duhur.

Investimi ne stadiumin e Elbasanit eshte nje zgjidhje e perkohshme, e detyruar nga rrethanat. Nje zgjidhje per te plotesuar kushtet minimale qe Fifa te lejoje kombetaren Shqiptare te luaj ne Shqiperi edhe koha per realizimin e tij ka qene shume e shkurter per kete aresye me duket nje investim normal.

AAO
07-10-2014, 18:04
Bate Borisovi le ta mbaji emrin edhe disney land,pune e tyre.

Me sa kuptova nga shkrimet e juaja,qeveria shqiptare eshte ajo qe investon ketu,apo jam gabim!?
Po investon ne nji projekt ku kombtarja do t'i zhvilloi ndeshjet per kualifikime dhe ato miqesore.Keto ndeshje nuk do te ndiqen vetem nga popullata e Elbasanit!Si rrjedhim,numri i popullsise se qytetit nuk ka te bej asgje me kapacitetin e stadiumit.
Kemi dy shtete shqiptare dhe tri shtete fqinje me popullsi shqiptare.Nje stadium si ky nuk ploteson as kerkesat minimale.
Investimi eshte i pavend.

Investimi eshte me vend.

E ritheksoj qe ky eshte nje stadium emergjence ,i kerkuar si kusht nga uefa. Ne elbasan kombetarja maksimumi mund te luaje 2-3 vjet deri sa te ndertohet stadiumi ne Tirane. E ke menduar ndonjehere sesi do e mbushi elbasani stadiumin mbasi te shperngulet kombetarja ne Tirane? E ke idene sa kushton mirembajtja e nje stadiumi? Vetem fshirja e stolave kushton 100 lek te reja copa ,mos flasim pastaj per mirembajtje tjera ku vetem nje ndeshje me drita te sjell nje fature energjie 2-3 milion lek te vjetra. Ndersa ti thua pse nuk e ndertojme me kapacitet me te madh ,imagjino nje stadium ne elbasan 20 mije vendesh dhe qe sjell nje mesatare tifozesh ne kampionat 2000-3000 veta. Ska llogjike! Pastaj qemal stafa ka pas nje kapacitet prej 16 mije vendesh dhe une qe kom i jete qe shkoj ne stadium nja 7-8 here e maj men plot e perplot ,me Gjermanine ,Hollanden ,Angline ,Irlanden ,Hungarine ,Ukrainen ,Norvegjine ,Greqine ...e tek tuk noi neshje tjeter. Ansoret shumicen e rasteve ka pas plot neshje qe kane qene gjysma bosh ,kjo dhe per efekt pamje! Stadiumi elbasanit me 12.600 vende eshte ok per momentin ,pastaj tek stadiumi ri ne tiron 22 ose 25 mije vendsh se akoma se kane vendos do kete vend per gjithe!

lind
08-10-2014, 13:56
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/997080_659833217449244_8245819059422461561_n.jpg?o h=dd703cb21317d5d785c90af8b36e4949&oe=54BA98A2

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10703549_659833237449242_6229449938129473784_n.jpg ?oh=d217fb95dc761d527ee59991f390693e&oe=54C53054&__gda__=1421059426_9cba94bd875987d34e9edf2005d233b d

kriko
08-10-2014, 14:10
Per mundesite qe kemi Stadium eshte I bukur.Po kjo pista kshtu do ngele??

Forca shqiperia-gezuar-

Mr. E
08-10-2014, 14:20
Ne shumicen e rasteve ndeshjet qe luhen per here te pare ne stadiumet qe inagurohen per here te pare jane me rezultate ne favor te ekipit vendas.

Forca Shqiperia :)

Oxygen
08-10-2014, 14:31
me mir nje i vogel dhe i sakte sesa te gjith te vegjel si wc publike.
Ky supozohet te jete stadium dytesor pasi i pari do jete QS por dhe NQS do vonoj ta pakten mund te themi qe disa NJEREZ hyn ne nje STADIUM

Mua me pelqen!

lind
08-10-2014, 14:38
Po kjo pista kshtu do ngele??

Ne foton e dyte po ta vesh re majtas,duken tapetet jeshile qe do mbulojne pjesen e pistes.

Esther
09-10-2014, 04:02
Mendoj se ky investim eshte totalisht i pavend. Duhej te ishte bere ne Fier! :(

lind
09-10-2014, 08:20
E ka fiksim Elbasanin Edvini :P

AAO
09-10-2014, 08:25
http://i.imgur.com/YKW1FKj.jpg
http://i.imgur.com/IEUp3y6.jpg
http://i.imgur.com/Z8ZhJqq.jpg
http://i.imgur.com/G5lZsu4.jpg
http://i.imgur.com/jKU4z7i.jpg

Kastrati
09-10-2014, 09:16
Do tite ma mire tja vunin emrin 'Skampa Arena' pasi para kohes se Perandoise Osmane keshtu quhej ky qytet.

Elbasan rrjedh nga turqishtja, Eli-Basam(Vura dore) dhe kete toponim mori pas pushtimit Osman, sulltani ja vuri keshtu sepse e 'goditi' Skampen.

Ragnar
09-10-2014, 18:09
Elbasan Arena merr nota pozitive nga UEFA

http://www.telegrafi.com/fo/sport/elbasan-arena-merr-nota-pozitive-nga-uefa_hd.jpg

Zėdhėnėsi pėr shtyp i Federatės Shqiptare tė Futbollit, Tritan Kokona organizoi njė konferencė pėr shtyp pėr tė treguar vlerėsimin e marrė nga UEFA.

Elbasan Arena ėshtė gati pėr tė mirėpritur me tė gjitha funksionet e saj organizimin e ndeshjes eleminatore tė Euro 2016 ndaj Danimarkės. Zėdhėnėsi pėr shtyp i Federatės Shqiptare tė Futbollit, Tritan Kokona organizoi njė konferencė pėr shtyp nė ambientet e impiantit tė ri me temėn "Guida pėr Shtyp", pėr tė treguar vlerėsimin e marrė nga UEFA nė testin miqėsor tė kombėtares Shqiptare ndaj 19 vjecarėve tė Elbasanit.

"Kemi marrė vlerėsim maksimal nė testin miqėsor me tė rinjtė e Elbasanit. Nė pėrgjithėsi kemi shkuar mirė edhe pse ka disa gjėra pėr tė rregulluar".

Elbasan Arena nuk ėshtė njė risi vetėm pėr sportdashėsit shqiptar, por edhe pėr median, qė pėr herė tė parė do tė ketė cdo gjė tė organizuar deri nė detaje, por gjithashtu edhe rregulla strikte, tė vendosura kėto nga qeveria evropiane e futbollit UEFA.

"Tashmė kemi njė stadium tė ri jo vetėm pėr tifozėt edhe pėr ekipin por edhe pėr mediat. Pėr herė tė parė kemi njė sallė konferencash me licensėn A, qė plotėson tė gjitha kushtet e vendosura nga UEFA. Media ka rregulla tė reja dhe tė gjithė gazetarėt, fotoreporterėt dhe operatorėt duhet tė jenė tė gatshėm pėr tė hyrė nė stadium dy orė mė parė. Ēdo gjė do funksionojė nė bazė tė akreditimit tė kryer mė parė nė FSHF". /SP/Telegrafi/

Angel69
09-10-2014, 18:21
Spektakolare !


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10337741_370289219802992_4222735391525957084_n.jpg ?oh=11a681be112468f62a05e6836a2b098b&oe=54B35AB3&__gda__=1420893401_04833c69e0f6d6f306373ecc9d55f11 c


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10639506_370289209802993_288557805438953398_n.jpg? oh=f4eb4ddae687f8adbbfdb846e592c19c&oe=54BE6D25&__gda__=1422668652_8f70715cd170e3dae844fd669ec4402 f


https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10626672_370289229802991_1006051910457050690_n.jpg ?oh=3d763eed6bff86ec259180382f613ab1&oe=54F5DBE7&__gda__=1420882235_fa7c20b806adaae6011d94fe131fb49 e


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10671237_370289226469658_7667315835823346037_n.jpg ?oh=b3962540b7b5c28d037529a1f854e8d2&oe=54C76526

drague
09-10-2014, 18:25
ja vodhe Ketit fotot? FBI

Angel69
09-10-2014, 18:27
Bukur Ktu

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1557503_602344556540799_4144802041729665419_n.jpg? oh=fd01966e8463b5b341eef8e833fa028a&oe=54B1A3E0&__gda__=1425533609_f9c6f20cb11c1d5420d33931d65d683 d


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10347098_10152460191286523_5655297789767341407_n.j pg?oh=dbccb14161d091d19285ac6c428d086a&oe=54C3F0D9&__gda__=1422080140_92b2eb6a2568cd9200ef9abb5a9f879 c

Angel69
09-10-2014, 18:28
ja vodhe Ketit fotot? FBI

Hahahahha Poooo :P CIA jo FBI :p

Ragnar
09-10-2014, 18:28
ANGELO, ka ardh koha qe te behemi te gjithe tifozat e ekipeve te ndryshme se bashku, e ta perkrahemi kombtaren tone :)

FORCA SHQIPERIA

drague
09-10-2014, 18:34
ANGELO, ka ardh koha qe te behemi te gjithe tifozat e ekipeve te ndryshme se bashku, e ta perkrahemi kombtaren tone :)

FORCA SHQIPERIA

Lum djali Endrit ju dogj bileta per beograd.

ps .po me hy nga mali i zi ka probleme?

Angel69
09-10-2014, 18:35
Ne Elbasan Arena jemi ktu ????!!!!!!


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10409522_1485265641743707_8862434451944910106_n.jp g?oh=6493512b5c689890a1ccbd3533650716&oe=54F60C77

Angel69
09-10-2014, 18:35
ANGELO, ka ardh koha qe te behemi te gjithe tifozat e ekipeve te ndryshme se bashku, e ta perkrahemi kombtaren tone :)

FORCA SHQIPERIA

Patjeter qe po Lumooooo


Respekete!

Angel69
09-10-2014, 18:36
Ju pershendes te gjithve me kete super pamje!


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10405318_1485265005077104_4084583970161749451_n.jp g?oh=008f7ddc6f2486f8384dd733abef4cd5&oe=54F618EC

drague
09-10-2014, 18:38
e kan qa ket stadiumin

Angel69
09-10-2014, 18:42
Ta bejme dhe ne nje foto meqe jemi :P


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10685528_1485256545077950_435817241634446022_n.jpg ?oh=8f50f3b4935aad3e2b73b1e44995978a&oe=54CB30C5

Ragnar
09-10-2014, 18:45
Lum djali Endrit ju dogj bileta per beograd.

ps .po me hy nga mali i zi ka probleme?

Shpresoj te mos ndodhe nje gje e tille, sepse Endri shquhet per tifoz i zjarrte, mos ta teproj si huligan :)

Angel69
09-10-2014, 18:48
A duket mire tribuna e ?!


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10645094_1485070971763174_1625551795663291988_n.jp g?oh=79ef9bc3ddc301d203c679af77f28807&oe=54B3C104&__gda__=1421175355_eb4f31a2963f1c492db94426e58105b 3

Linda
09-10-2014, 19:04
Me sa e pash ke lajmet, ai bari i fushes eshte artificial ?????

Kshtu bukur duket stadiumi,por te shikojme sesi do e mirembajne :D

Edhe per punen e hyrjes ne fillim,shume mire e kishin bo ashtu me pengesa,se perndryshe nuk marim vesh ne,dum te sulemi si turku ...yxhym:p

Mir mir duket,te mer me qafe dhe tribuna :P

AAO
10-10-2014, 08:34
Me sa e pash ke lajmet, ai bari i fushes eshte artificial ?????

Kshtu bukur duket stadiumi,por te shikojme sesi do e mirembajne :D

Edhe per punen e hyrjes ne fillim,shume mire e kishin bo ashtu me pengesa,se perndryshe nuk marim vesh ne,dum te sulemi si turku ...yxhym:p

Mir mir duket,te mer me qafe dhe tribuna :P

Fusha eshte me bar natyral ,jo artificial ,bar grek dmth ne kufi me lazaratin :P lol

SERAFIM DILO
10-10-2014, 10:55
I thjesht si stadjum.Te mir ka qe e kan bo me piste atletike.

Ka dhe dy pallate keshtjella neper cepa qe mos ket as parking.

AAO
10-10-2014, 11:43
Nuk ngja dhe aq keq ,te rregullohet dhe pista do duket akoma me i bukur.

http://www.shekulli.com.al/website/images/images28/arenaalbasan1.jpg

Damastion
10-10-2014, 13:55
Cfar kohe fillon ndeshja dhe ku mund ta shohim ? FLM

Beaute
10-10-2014, 21:08
ēa emocionesh , mua mkan kap ethet qe tani.

Sistemit do ja hiqnin banin , te pakten te jet i lire per neser? :)

Jolene
10-10-2014, 21:21
Ta bejme dhe ne nje foto meqe jemi :P


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10685528_1485256545077950_435817241634446022_n.jpg ?oh=8f50f3b4935aad3e2b73b1e44995978a&oe=54CB30C5


Paskemi alamet cunash ne! Dashka me fillu me pa futboll :p

Oqeani
10-10-2014, 21:40
Me pa apo me shiqu!

Angel69
24-07-2018, 01:01
Nje pjese e pamjes se qytetit te Elbasanit, dhe Stadiumi fatėsjellė i Kombetares Shqiptare “Elbasan Arena”

Jolene te pershendes me panoramen

Jolene
24-07-2018, 10:33
Do te shkoj te bej shqiponjen aty, mbaje mend :d

Shume bukur duket!

Angel69
31-07-2018, 02:35
Spektkolare.....

Angel69
31-07-2018, 02:45
Elbasan Arena dhe pista profesionale olimpike me tartan e gjitha

Angel69
31-07-2018, 02:46
Sheshi para Stadiumit Elbasan Arena

Angel69
11-10-2018, 15:47
Elbasan Arena ne ndeshjen Play off Champions League


http://imgur.com/gOFc7nD.jpeg
http://imgur.com/fAVWzFa.jpeg