PDA

View Full Version : E verteteta si eshte ngritur flamuri Shqiptar ne beograd


Mr. E
16-10-2014, 22:40
Personi qe ka ngritur flamurin eshte nje Shqiptar nga Kukesi qe jeton ne Milano.
Plani eshte pergatitur 6 muaj me pare. Floket dhe mjekren i ka lene te gjata qellimisht gjate kesaj kohe qe pasi te bej videon publike ti shkurtoje perseri.
Flamuri eshte pergatitur ne Tirane.
Aktualisht ky person me pseudonimin "Ballisti" ndodhet ne Tirane nen mbikqyrjen e ministrise se mbrojtjes.
Ne beograd kane qene 2 vete, pra ky edhe nje tjeter.
Ne 5 te mengjesit eshte fshehur ke kembana e kishes qe ndodhet 30 m larg stadiumit.

I vetmi "gabim" i tij ka qene se duke menduar qe me fanella te kuqe ka qene kombetarja Shhqiptare, e ka ulur flamurin ne krahun e serbeve.

Kane patur edhe 2 drona te tjere, por i kane lene pa ngritur kur eshte tensionuar situata.

Ne 2 te mengjesit ka zbritur nga kembana ku qendronte i fshehur dhe disa rrugica me larg eshte takuar me shokun e tij i cili e priste ne makine dhe jane larguar.

Lajmi u tha nga nje nga te ftuarit ne Top Show i cili nder te tjera tha se e njihte dhe e kishte takuar edhe me pare kete djale ne Milano dhe e vlereson si shume inteligjent dhe patriot.

Ps.
Sapo bera nje kerkim te thjeshte ne google per te gjetur kete kishen prane stadiumit. Besoj qe eshte kjo qe duket ne krah te majte.

http://www.forum-al.com/attachment.php?attachmentid=14081&stc=1&d=1413495561

http://www.forum-al.com/attachment.php?attachmentid=14086&stc=1&d=1413496271

Ema
16-10-2014, 22:52
Personi qe ka ngritur flamurin eshte nje Shqiptar nga Kukesi qe jeton ne Milano.
Plani eshte pergatitur 6 muaj me pare. Floket dhe mjekren i ka lene te gjata qellimisht gjate kesaj kohe qe pasi te bej videon publike ti shkurtoje perseri.
Flamuri eshte pergatitur ne Tirane.
Aktualisht ky person me pseudonimin "Ballisti" ndodhet ne Tirane nen mbikqyrjen e ministrise se mbrojtjes.
Ne beograd kane qene 2 vete, pra ky edhe nje tjeter.
Ne 5 te mengjesit eshte fshehur ke kembana e kishes qe ndodhet 30 m larg stadiumit.

I vetmi "gabim" i tij ka qene se duke menduar qe me fanella te kuqe ka qene kombetarja Shhqiptare, e ka ulur flamurin ne krahun e serbeve.

Kane patur edhe 2 drona te tjere, por i kane lene pa ngritur kur eshte tensionuar situata.

Ne 2 te mengjesit ka zbritur nga kembana ku qendronte i fshehur dhe disa rrugica me larg eshte takuar me shokun e tij i cili e priste ne makine dhe jane larguar.

Lajmi u tha nga nje nga te ftuarit ne Top Show i cili nder te tjera tha se e njihte dhe e kishte takuar edhe me pare kete djale ne Milano dhe e vlereson si shume inteligjent dhe patriot.

Ps.
Sapo bera nje kerkim te thjeshte ne google per te gjetur kete kishen prane stadiumit. Besoj qe eshte kjo qe duket ne krah te majte.
MisterE nuk e di se a mund te jete i besueshem ky informacion.
Por kam nje intuicion tjeter une ne lidhje me kete ngjarje...e ajo qe e mendoj eshte kogja e tmerrshme per tu mendu, se lene me per tu shkrujt!

Mr. E
16-10-2014, 22:57
MisterE nuk e di se a mund te jete i besueshem ky informacion.
Por kam nje intuicion tjeter une ne lidhje me kete ngjarje...e ajo qe e mendoj eshte kogja e tmerrshme per tu mendu, se lene me per tu shkrujt!

Shkruaje se forumi per kete pune eshte :)

Une keto i degjova pak me pare duke ndjekur TopShow. Personi qe e beri deklaraten eshte z.Agim Hushi, nje personalitet i cili nuk flet me hamendje.

Kliko ketu per te mesuar me shume rreth tij: http://www.agimhushi.com/about/

3d1
16-10-2014, 23:00
Kete version e ka dhene nje gazetar i yni 2 ore pas nderprerjes se ndeshjes ne emisionin live te supersport.....

Ne 2 te mengjesit ka zbritur nga kembana ku qendronte i fshehur dhe disa rrugica me larg eshte takuar me shokun e tij i cili e priste ne makine dhe jane larguar.

pak e veshtire per tu besuar kjo.....te jete larguar bashk me turmen do ishte me e besueshme

Mr. E
16-10-2014, 23:04
Kete version e ka dhene nje gazetar i yni 2 ore pas nderprerjes se ndeshjes ne emisionin live te supersport.....


Po, e kam ndjekur edhe une live ate deklarate. Me kujtohet qe gazetari dha qe kane qene 3 vete dhe jane larguar per ne Kroaci, por nuk dha keto detajte qe tha z.Hushi per punen se ku kishte qendruar i fshehur etj...

Besoj qe ne ditet ne vijim do mesojme me shume se si qendron e verteta :)

3d1
16-10-2014, 23:08
Besoj qe ne ditet ne vijim do mesojme me shume se si qendron e verteta :)

Te verteten???? pak si e veshtire ta mesojme.

Kete punen e kishes e thane serbet qe ne fillim

Ema
16-10-2014, 23:09
Shkruaje se forumi per kete pune eshte :)

Une keto i degjova pak me pare duke ndjekur TopShow. Personi qe e beri deklaraten eshte z.Agim Hushi, nje personalitet i cili nuk flet me hamendje.

Kliko ketu per te mesuar me shume rreth tij: http://www.agimhushi.com/about/

Ky qenka univers me vete uauuu!!!

Nje personalitet i tille e do te mirret me kete pune? hmmm -mendon-

Mr. E
16-10-2014, 23:14
Ky qenka univers me vete uauuu!!!

Nje personalitet i tille e do te mirret me kete pune? hmmm -mendon-

Tema e emisionit eshte "Toska e para & e fundit", pra po diskutohet per operan, por si fillim me pak humor u hap edhe ajo tema e dromit dhe ky tha ato qe kam shkruar edhe une me siper. Mbase i tha edhe per faktin se e njihka prej kohesh kete djalin, e kishte takuar edhe ne Milano dhe e vleresonte si shume inteligjent dhe shume patriot.

Ema
16-10-2014, 23:19
Tema e emisionit eshte "Toska e para & e fundit", pra po diskutohet per operan, por si fillim me pak humor u hap edhe ajo tema e dromit dhe ky tha ato qe kam shkruar edhe une me siper. Mbase i tha edhe per faktin se e njihka prej kohesh kete djalin, e kishte takuar edhe ne Milano dhe e vleresonte si shume inteligjent dhe shume patriot.

Po po, flm vetem perseri me duket e veshtire per ta kuptu...