PDA

View Full Version : Rally Albania 2015


Mandi
10-06-2015, 23:47
Rally Albania 2015 fillon udhėtimin nėpėr Shqipėri nga Tirana nė Velipojė, Korēė dhe Himarė. Gara, e dyta nė Ballkan pėr nga madhėsia dhe pjesėmarrja, do tė zhvillohet nga datat 6 deri mė 13 qershor.

http://www.peshkupauje.com/sites/default/files/styles/madhe/public/imazhe/21.gif?itok=bsWht3qK

http://www.peshkupauje.com/sites/default/files/styles/madhe/public/imazhe/31.gif?itok=WfJYhpSa

http://www.peshkupauje.com/sites/default/files/styles/madhe/public/imazhe/41.gif?itok=-YVKnxWO

http://www.peshkupauje.com/sites/default/files/styles/madhe/public/imazhe/72.gif?itok=lYSmDccg