PDA

View Full Version : Baku : Shqipėria merr medaljen e parė tė artė


Fshatari
23-06-2015, 13:22
Shqipėria merr medaljen e parė tė artė

http://www.zeri.info/uploads/images/2015/June/22/auto_luiza1434984873.jpg

Atletja shqiptare Luiza Gega i ka siguruar Shqipėrisė medaljen e parė tė artė nė Lojėrat Evropiane "Baku 2015".

Gega, ka zhvilluar njė garė mbresėlėnėse nė 1500 metra, duke dalė e para me kohė 4:11.58, transmeton “Zėri”.
____________________________________
http://www.zeri.info/sport/38301/shqiperia-merr-medaljen-e-pare-te-arte/

ana_gend
23-06-2015, 13:22
he se na e heqin mbas nje jave

Fshatari
23-06-2015, 13:30
he se na e heqin mbas nje jave

T'kishte qene toske... por Gega e arte ...! lol!

tété
23-06-2015, 17:23
Bravo goca!!! Ishalla kontrolli i del negativ..

Fshatari
23-06-2015, 20:58
Bravo goca!!! Ishalla kontrolli i del negativ..

Pse duhet te kete kontroll ?

thirsty
23-06-2015, 21:00
Urime per fitoren nese ska marre ndonje droge :D

cool_shqype
23-06-2015, 21:23
Urime Zonjes/Zonjushes Gega......
Uroj qe federata e mumjeve te Shqiperise te mos ta kete cuar per stervitje me ndonje shok te Leonidhaszsz SHABANISZSZ.

SystemA
23-06-2015, 23:01
Po i theme pergezime
https://www.youtube.com/watch?v=tXor0d3SGmo

SystemA
25-06-2015, 00:17
Dominokan ruset si per femra ashtu dhe meshkuj.....lol-qesh--qesh--qesh- per medalje!