PDA

View Full Version : Kapiteni i Kombėtares shqiptare bėhet baba


legjenda
24-09-2015, 19:04
Kapiteni i Kombėtares shqiptare, Lorik Cana, dhe gruaja e tij Monika, para pak ēastesh janė bėrė prindėr, njoftojnė mediat e huaja.
Raportohet se Cana dhe bashkėshortja e tij, Monika, kanė sjellė nė jetė njė djalė.
Mė parė ishte raportuar se gruaja e Lorik Canės do tė mund tė sillte nė jetė fėmijėn pikėrisht nė ditėn kur do tė zhvillohet ndeshja nė mes tė Shqipėrisė dhe Serbisė.
Sidoqoftė, ky ėshtė njė lajm i gėzueshėm pėr kapitenin e Kombėtares shqiptare nė prag tė ndeshjes shumė tė rėndėsishme tė Shqipėrisė dhe duket se kjo do ta motivoj edhe mė shumė pėr tė marr rezultat pozitiv ndaj Serbisė.
Lorik Cana aktualisht ėshtė pjesė e skuadrės franceze Nantes, vitin e kaluar ka kurorėzuar lidhjen e tij disa-vjeēare me bukuroshen italiane nė njė ceremoni madhėshtore tė mbajtur nė kryeqytetin kosovar, Prishtinė. Emri i fėmijės ende nuk ėshtė bėrė i ditur.http://www.tetovasot.com/wp-content/uploads/2015/04/cana1-620x330.jpg

Rex
25-09-2015, 08:43
Lorik Cana aktualisht ėshtė pjesė e skuadrės franceze Nantes, vitin e kaluar ka kurorėzuar lidhjen e tij disa-vjeēare me bukuroshen italiane nė njė ceremoni madhėshtore tė mbajtur nė kryeqytetin kosovar, Prishtinė. Emri i fėmijės ende nuk ėshtė bėrė i ditur.

Boiken, emer i lashte ilir.

Femije i nje babai te kompletuar ne te gjitha aspektet. Uroj te ndjek hapat e tij, pse jo edhe ta tejkaloj.

drague
25-09-2015, 08:56
Boiken, emer i lashte ilir.

Femije i nje babai te kompletuar ne te gjitha aspektet. Uroj te ndjek hapat e tij, pse jo edhe ta tejkaloj.

ky eshte shqiptar 24 karat jo si ato bithaxhite e zvicres.

me jete te gjate djali.:))

ana_gend
25-09-2015, 09:01
kam besim se Loriku do e shqyej rrjeten e serbeve per hater te BOIKENIT-lutem-

AAO
25-09-2015, 09:04
Urime kapiten. Me jete te gjate djali , dhe me nje gol ndaj ėsibrės :)

Puhiza
26-09-2015, 05:01
Ishallah me jete te gjate e me fat :)

P.s welcome back legjenda

Angelisa
26-09-2015, 10:19
Me jete te gjate dhe te lumtur:))
http://i60.tinypic.com/wgqq0g.jpg