PDA

View Full Version : Armando Duka: Ballisti nuk dėshironte tė ishte nė stadium


legjenda
02-10-2015, 21:04
Kreu i Federatės Shqiptare tė Futbollit ka reaguar pas njė letre tė dėrguar nga ana e grupimit tė "Tifozėve Kuq e Zi".
Sipas Dukės, Ballist Morina ka kėrkuar vetė qė tė mos jetė i pranishėm nė stadium nė ndeshjen Shqipėri - Serbi.
"Nė rastin e Ballist Morinės, kam dėgjuar informacione, qė thonė se Ballisti nuk ka dashur ta shohė vetė ndeshjen nė stadium. Ai ka dashur ta shohė atė diku tjetėr dhe jo nė stadiumin e Elbasanit", ka thėnė Duka pėr Newsboomb.
Armando Duka thekson se Ballsiti e ka parė vetė tė nevojshme tė tėrhiqet nga prezenca nė stadium, pasi qė prezenca e tij mund tė ishte jo fort e dėshirueshme nga pala serbe.
Ai ka nėnvizuar mė tej se gjatė ndeshjes nuk do tė ketė asnjė incident, pasi janė marrė tė gjitha masat./Indeksonline/http://www.indeksonline.net/foto.php?foto=/sport/Dukas.jpg&pozita=foto_lajm

cool_shqype
02-10-2015, 21:05
Ka shkuar ajo drejtoresha e mardhenieve me publikun dhe ja ka mbushur mendjen Ballistit.

J-W
02-10-2015, 21:15
Armando Duka thekson se Ballsiti e ka parė vetė tė nevojshme tė tėrhiqet nga prezenca nė stadium, pasi qė prezenca e tij mund tė ishte jo fort e dėshirueshme nga pala serbe.


Po prezenca e Ivanovit dhe grupit tė tijė nė stadium, qė ishte e padėshirueshme jo vetėm pėr Shqiptarėt ?!!!!

Ganimet
02-10-2015, 21:15
ballisti duhet te ik ne mal,seshte qendra urbane per te tillet....
akoma ju me fantazma ballistesh ne Beograd.Serbija ua shkruan referatin e ju e lexoni.sherbimi serb e sajoj nji ballisht,dhe e gjeten mjerisht.
ju rrahu,ju shau,ju dergoi si mish per korba ,dhe kte krejt ne emer te liberalizimit te vizave dhe afirmimit te politikes serbe para kurveris evropjane...
kancalerit e evropes: shpetuat si faqja e bardh...
Ngeci Serbija ,se saper Shqiperin ,Franca do na priste duar hapur.

Rex
02-10-2015, 22:03
Cka po na kallxon o Ganimet?

murik
02-10-2015, 23:13
na cate menderen me ballistin e leshit..