PDA

View Full Version : Luan Krasniqi fiton me nokaut


Mandi
09-11-2015, 01:11
Luani kthehet fuqishėm nė ring ndaj Danny Williams nė kuadėr tė “Charity Fight 2015”
Luan Krasniqi zhvilloi natėn vonė ndeshjen e tij ndaj Danny Williams. Ish-boksieri Kosovar u rikthye nė ring pas njė kohė tė gjatė.

Luani luajti si njė luan i vėrtetė dhe e fitoi ndeshjen pas 4 raundeve. Kjo ndeshje ishte ndoshta ndeshja e tij e fundit nė karrierė.

Kjo ndeshje kishte karakter bamirės dhe u zhvillu nė kuadėr tė “Charity Fight 2015”. Paratė e fituara nga ky meē shkojnė pėr SOS-fshatin e fėmijėve nė Kosovė.

Gazetaexpress

https://www.youtube.com/watch?v=JzC1lIB7WgM

murik
10-11-2015, 06:49
ndeshje miqesore me nji fjale..kur duhej fitu nuk fitoi dot..tani kot nuk ka vlere sportive,thjeshte vlere humanitare..

SystemA
10-11-2015, 07:09
Luani kthehet fuqishėm nė ring ndaj Danny Williams nė kuadėr tė “Charity Fight 2015”
Luan Krasniqi zhvilloi natėn vonė ndeshjen e tij ndaj Danny Williams. Ish-boksieri Kosovar u rikthye nė ring pas njė kohė tė gjatė.

Luani luajti si njė luan i vėrtetė dhe e fitoi ndeshjen pas 4 raundeve. Kjo ndeshje ishte ndoshta ndeshja e tij e fundit nė karrierė.

Kjo ndeshje kishte karakter bamirės dhe u zhvillu nė kuadėr tė “Charity Fight 2015”. Paratė e fituara nga ky meē shkojnė pėr SOS-fshatin e fėmijėve nė Kosovė.

Gazetaexpress

https://www.youtube.com/watch?v=JzC1lIB7WgM

Ne lufte-lufton
Ne jete-luan
Ne boks-humbet.
luan KRASniqic

AAO
10-11-2015, 09:25
Ka pas mundesi per me shume ne karriere por zemren e ka pas me te vogel ne ring ne krahasim me emrin dhe shtatin. Sme harrohet akoma ndeshja me lamon brewster qe e humbi per ment e kaptines. Pa harruar dhe meēin me tony thompson nje anonim qe e mposhti Luanin ne 5-6 raunde. Une preferoj Haxhi Krasniqin ,boksier i madh me zemer te madhe.

drague
10-11-2015, 09:29
Luani! ky shqiptar i vonuar

SystemA
10-11-2015, 09:55
Na ka hup facen.....horri.
https://www.youtube.com/watch?v=PiCSprms3yc
Me tmujte rusi....-mos-