PDA

View Full Version : De Biasi: Ja si zbulova Ajetin. Hysaj? Gati pėr nivele mė tė larta


Vinjol
10-01-2016, 23:01
Nė tė njėjtėn faqe ku i dedikohet njė shkrim pėr Arlind Ajetin, “Gazzeta dello Sport” ka marrė edhe njė prononcim tė trajnerit tė Kombėtares, De Biasi pėr dy mbrojtėsit shqiptarė, Arlind Ajetin dhe Elseid Hysajn.