PDA

View Full Version : Cfare do kishi ndryshuar tek kombetarja jone ?


Ragnar
08-01-2017, 22:56
Kur theme ndryshim e kam fjalen lojtaret, taktikat e lojes, trenerin dhe sjelljen e tifozeve.

Une per mendimin tim stilin e lojes qe e luajm ndaj kundershtareve te forta, shembull ndaj Spanjes ishmi vertete katastrof duke mos sulmuar fare por vetem duke u mbrojt ku edhe pesuam shume keq. Dikush nga ju mund te thote qe Spanja eshte shume e fort, por mos harroni nuk eshte ajo Spanje e para do viteve kur kishte Xavin dhe Iniesten ne superform.

Jolene
08-01-2017, 22:58
Oh medet! Kush te duron ty tani qe je bere moderator :p

Ps: skam ide ca do ndryshoja, mire me duken.

Oxygen
08-01-2017, 23:05
do ju rrisja baluket :D

Rex
08-01-2017, 23:26
Kur theme ndryshim e kam fjalen lojtaret, taktikat e lojes, trenerin dhe sjelljen e tifozeve.

Une per mendimin tim stilin e lojes qe e luajm ndaj kundershtareve te forta, shembull ndaj Spanjes ishmi vertete katastrof duke mos sulmuar fare por vetem duke u mbrojt ku edhe pesuam shume keq. Dikush nga ju mund te thote qe Spanja eshte shume e fort, por mos harroni nuk eshte ajo Spanje e para do viteve kur kishte Xavin dhe Iniesten ne superform.

Iniesta vetem ishte sa krejt pjesa tjeter e Spanjes.

Ky eshte momenti kur per here te pare i kam duartrokit nje lojtari kundershtar.