PDA

View Full Version : King Box nė rrugėt e Mitrovicės


Fshatari
27-01-2017, 07:50
Rrahet keq deputeti i Serbisė nė veri tė Mitrovicės

Deputeti i Parlamentit tė Serbisė, Bojan Torbica, ėshtė rrahur keq nga dy persona tė maskuar, ndėrsa pas trajtimit nė spitalin e veriut tė Mitrovicės dhe me insistimin e tij, ėshtė dėrguar menjėherė nė Beograd.

Burime tė KosovaPress-it bėjnė tė ditur se ngjarja ka ndodhur mbrėmė rreth orės 20:45, afėr rektoratit tė Universitetit tė Prishtinės me seli nė veri tė Mitrovicės.

“Dy persona me maska nė kokė kanė ndaluar mbrėmė rreth orės 21:45 tek moteli ‘Beli Dvor’ nė veri tė Mitrovicės, automjetin e tipit Audi A6 me targa NS-274 ZZ me tė cilin ishte duke udhėtuar deputeti i Serbisė Torbica. Ata me forcė e kanė nxjerr deputetin nga automjeti duke e goditur me grushte dhe shqelma dhe duke i shkaktuar lėndime nė kokė, derisa kanė ikur nė drejtim tė panjohur”, kanė thėnė burimet.

Sipas kėtyre burimeve, viktima ėshtė nga radhėt e Lėvizjes socialiste tė Aleksandar Vulinit, ndėrsa dyshohet se ėshtė sulmuar nga pjesėtarėt e partisė SNS.
_________________________________________________

http://telegrafi.com/rrahet-keq-deputeti-serbise-ne-veri-te-mitrovices/

Goditjet me shqelma dhe grushta lejohen ne king box !

Rex
27-01-2017, 10:24
Lufte brenda llojit. I kane sjelle te giithe kriminelet nga Serbia ne veri te Kosoves, tani jane te ndare ne banda dhe keto rrahje jane perditshmeri.

Nje dite ne Mitrovice u takova me nje shqiptar qe jeton me thelle ne veri. Tregonte se edhe vet fqinjet e tij serb ankohen qe jane ne hall te madh nga keto banda. Femijet i mbajne te mbyllur, ndeersa gjate nates nuk dalin as vet. Vend i harruar nga ligji.

Performer
27-01-2017, 10:32
Kick box. ...keshtu quhet

BABA nga DURRSI
27-01-2017, 10:35
Cfare do te thote fjala King Box ? Apo eshte per Kick Box se nuk po kuptoj gjo hic....

BABA nga DURRSI
27-01-2017, 10:38
Kick box. ...keshtu quhet

3 minuta me e shpejte sesa une.... -qesh--qesh--qesh-

Performer
27-01-2017, 10:42
Woman first -qesh-

Pas kemi qene me nje mendje Baba :)