PDA

View Full Version : Tifozja seksi e kombėtares shqiptare: Nėse fitojmė kundėr Italisė, i heq tė gjitha...


Ragnar
24-03-2017, 09:37
Tifozja seksi e kombėtares shqiptare: Nėse fitojmė kundėr Italisė, i heq tė gjitha rrobat

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/iridi-1-780x439.jpg


Nėse Giani De Biasi dhe lojtarėt e kombėtares e shohin veten si inferiorė, dy tifozet e zjarrta kuqezi, Rike Roēi dhe Irid Oksa, pasi ndezėn Europianin, tashmė shihen nga tė gjithė si njė mrekulli shqiptare pėr t’u vėzhguar.

Edhe pse nuk do tė jetė nė stadium, Irid Oksa, e dashura e futbollistit tė Torinos, Akuahka ka bėrė njė premtim tė veēantė dhe provokues.

Ajo thotė pėr “Sport Ekspres” se, “Pėr fat tė keq nuk do tė jem nė shkallėt e stadiumit pėr tė ndjekur takimin pasi mė duhet tė jem nė Belgjikė pėr njė set fotografik.

Besoj se ne do ta fitojmė kėtė takim dhe shoqet e mia italiane do mė paguajnė kafet dhe diēka mė shumė. Nėse Shqipėria fiton sot, unė do tė zhvishem komplet. Fundja vetėm pak pjesė kanė mbetur pa u parė”.

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/iridi-1.jpg

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/iridi-2.jpg

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/iridi-3.jpg

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/iridi-4.jpg

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/03/irirdi-1.jpeg

Angelisa
24-03-2017, 10:50
E kujt I plasi
Me mire te humbim, na kurseni dhimbjen lol

drague
24-03-2017, 11:32
E kujt I plasi
Me mire te humbim, na kurseni dhimbjen lol

Nuk janė tė gjithė mė angline-bla-

Angelisa
24-03-2017, 11:34
Nuk janė tė gjithė mė angline-bla-

Po pse ledio kjo eshte me Shqiperine?
Kjo eshte me sebepin:P

Pubblicitą

drague
24-03-2017, 11:37
Po pse ledio kjo eshte me Shqiperine?
Kjo eshte me sebepin:P

Pubblicitą

Kto janė vipa pambuku.nix interesant.forza albania``chairhide``

Angelisa
24-03-2017, 11:39
Kto janė vipa pambuku.nix interesant.forza albania``chairhide``

Amen! Forza Albania 🇦🇱

Esther
24-03-2017, 11:45
Se ku e shikojne seksin te kjo, nje Zot e di!!!

uj me gaz
24-03-2017, 11:49
Se ku e shikojne seksin te kjo, nje Zot e di!!!

Seksin mund t'a shikosh tek cdo njeri. A ia vlen pastaj eshte tjeter gje. :)

Si1ri
24-03-2017, 11:56
Ishalla premton me u zhvesh dhe me neshjen me Lihteshtejnin ne pastaj vendosim a eshte sexi apo jo.
Paraprakisht un jam per "po" se si tha Ali te arom gruaje. "Te drejta apo te shtremta ne mes tyre kalon rruga per ne parajs"

Pirati
24-03-2017, 12:34
Ah qe nuk jam trajneri i naziunes futbollit :D ne shqelma ne fushe atyre lojetareve :D forza, forza Ragazzi o do jipni gola o ngelet ke porta.

Naziunes :D i eshte premtuar qe do shofin millje te skuqur with passion fruits and avec kuq me zi colors ``fumato``

Ragnar
24-03-2017, 12:36
Pirat, ta flasim realitetin kjo zeshkanja plako me te vertete eshte femer e gjysme, shume eshte terheqese dhe air bagin e ka diqka fenomenal.

Po te isha futbollist do e kisha dhene frymen e fundit qe kjo te del ashtu siq e ka falur Zoti :)

Forca Shqiperia tani kemi edhe me shume motiv ta shiqojm lojen :)

Bad_Teacher
24-03-2017, 12:40
Kur eshte kjo ndeshja njehere? lol. Ketu se shpejti kemi ndeshje Juventus vs Barca. I will surprise my son with tickets. Do I iki mendja kur ta marri vesht. :)

Pirati
24-03-2017, 12:43
Nuk e shava une :D desha ti motivoj qe mos per vete te japin golat per neve Naziunes:D sepse edhe pazari i prognozes ishte rritur :D

Ene une te isha futbollist :D me pjatancen me shpageta with parmigiano o do. kisha dhene gola o nuk do kisha dalur nga fusha :D me moton: hajde ēuna ts ngrefim se bashku per republiken e re :D

Ragnar
24-03-2017, 12:43
Bad Teacher.

World Cup Euro Qual - Group G

Italy vs Shqiperi
7:45pm E premte 24 Mars (Sot)

Mos me thuaj qe eshte tifoz i Barcelones djali yt ? :)

Socio
24-03-2017, 12:47
Shpresoj te fitoj Shqiperia se per kete femren "plasa" ta shoh te zhveshur !

thirsty
24-03-2017, 12:58
Kjo eshte shume seksi ne krahasim me ata qe ka perreth :p

Sopoti
24-03-2017, 13:06
Me e marr vesh taljont si qeflinj qe jan e lan ndeshjen te haj Buffon nje gol me e pa ate seksin :P

Angelisa
24-03-2017, 13:09
Kjo eshte shume seksi ne krahasim me ata qe ka perreth :p

Ajo sa Ka bere lip fillers me
Mire te kishte krasit cik hunden:p
Se qenka si me qene femije illegal I Berishes:d

thirsty
24-03-2017, 13:11
Ajo sa Ka bere lip fillers me
Mire te kishte krasit cik hunden:p
Se qenka si me qene femije illegal I Berishes:d

mund edhe te jete :d

midis te dyjave kjo ne te majte me duket me e bukur

Bad_Teacher
24-03-2017, 13:12
Dhe mua ashtu m'u duk sikur e kish picku grenza te buza. lol . Pse duhet me u zhvesh 1here??lol do attention. P.s. Lumo ka lojtar nga te dyja ato skuadra qe I adhuron. Kshu eshte fan me Liverpool:)

thirsty
24-03-2017, 13:15
Kur eshte kjo ndeshja njehere? lol. Ketu se shpejti kemi ndeshje Juventus vs Barca. I will surprise my son with tickets. Do I iki mendja kur ta marri vesht. :)

ndeshja eshte ne korrik LD

se shpejti thot kjo :D

Bad_Teacher
24-03-2017, 13:18
ndeshja eshte ne korrik LD

se shpejti thot kjo :D

E mo erdhi :p me cuan email dje per pre sale march 29. I will see ya there thirsty lol

thirsty
24-03-2017, 13:20
E mo erdhi :p me cuan email dje per pre sale march 29. I will see ya there thirsty lol

mbase jo mbase po
nuk di ku do jem ate dite per te blere biletat lol mund te jem ne shqiperi :D ose ne uk or italy :D

Tixhe, i blen te shtrenjta :p
une i shkreti duhet te marr dylbi me vete :D

Bad_Teacher
24-03-2017, 13:32
Shume te shtrenjta jane me gjithe mend. Kaq kushtojne dhe ne Europe biletat si ketej?? Se atje Po plot I shef stadiumet dhe dite jave.

thirsty
24-03-2017, 13:40
Shume te shtrenjta jane me gjithe mend. Kaq kushtojne dhe ne Europe biletat si ketej?? Se atje Po plot I shef stadiumet dhe dite jave.

ketej do jene me te shtrenjta se jane rast special :p

sa ke paguar? nese nuk e ke problem ta thuash

Bad_Teacher
24-03-2017, 13:44
ketej do jene me te shtrenjta se jane rast special :p

sa ke paguar? nese nuk e ke problem ta thuash

Ja te shoh me 29 gjoja si pre sale. Po qe kam pare per ndeshje me pare shkojne goxha per karrike afer,ose nga mesi te pakten ( 300-400$ per ticket) Do te them sa eshte per kete ndeshje.

Mano
24-03-2017, 14:34
Ja dhe njė arsye e dytė pėrse duhet tė fitojmė sot. Mė pėlqejnė kėto femrat mėndje hapur sidomos kur me deklarata tė tilla ofendojnė femrat e tjera:d

Bad_Teacher
24-03-2017, 14:40
Do ta mbaj fjalen thua? Sa jane shancet lol me fitu? Eh opo e di ajo Po do attention. Lol

drague
24-03-2017, 14:41
Ja dhe njė arsye e dytė pėrse duhet tė fitojmė sot. Mė pėlqejnė kėto femrat mėndje hapur sidomos kur me deklarata tė tilla ofendojnė femrat e tjera:d

nuk fitohet me bythe e me cica Mano. duhen kembe dhe allate-qesh-

Ragnar
24-03-2017, 14:43
Shancat jane teper minimale, per at arsye thote do te zhvishem, se e di qe shume ka pak shanca qe Shqiperia ne Itali me fitu.

Ja ta shofim Draguen se cfare premton nese fiton Kombetarja :)

Mano
24-03-2017, 14:52
nuk fitohet me bythe e me cica Mano. duhen kembe dhe allate-qesh-

Ashtu thua ti. Pyeti ato qė xhvishen sa herė do tė ken fituar me atė mėnyrė:d

drague
24-03-2017, 14:53
Shancat jane teper minimale, per at arsye thote do te zhvishem, se e di qe shume ka pak shanca qe Shqiperia ne Itali me fitu.

Ja ta shofim Draguen se cfare premton nese fiton Kombetarja :)

do shkoj me flamurin kuqezi ke te gjithe restorantet e shokėve italian

vafancullo azzurri -urra-

Khaleesi
24-03-2017, 15:04
Ca jan kto plehera o zot!
Prinder dhe vllezer ka ajo? Pupu ca fytyre!

Ragnar
24-03-2017, 15:13
Pse bre shoqja jeme ma e mira, i thu e keqe kesaj femre, kur nje bote u cmend per fetyren e saj dhe trupin e saj, tash asnjeri prej neve nuk e kemi ndermend me qu kete vajzen ne shtepi, por qe eshte sexy dhe teheqese kete gje nuk e mohon njeri, a je te pa qe ju femrat jeni xheloze ne shpirt :)

Khaleesi
24-03-2017, 15:25
Clive mire e the. Ajo ka zgjedhur jeten e saj si e do. Nefakt te drejt ke.
Aman pse do xhelozoj or djal? Ca ka per te xhelozuar?Buzet? Nefakt dhe mund te kesh te drejt...un gjithmon kam dashur te kem buze ashtu.
E pranoj. Po xhelozoj bukurin e saj por me teper xhelozoj personalitetin e saj dhe edukaten.

Pirati
24-03-2017, 15:42
nuk fitohet me bythe e me cica Mano. duhen kembe dhe allate-qesh-

Ēa thua mo ? :D perse vrapojne ke fusha ata surratat :D te bejne lekun, icik fame dhe perfundojne ne byca ene ke gjonat tjera qe ke shkruar.

Kur ka kshu kampionata une percjell kamerat te shikoj sexytifozet :D eshte pjesa me interesante e ndeshjes :D sa gjithe rezultati. Rolandinja mund te vrapoj si kavalo ne fushe e te shenoj 10 gola :D i lexoj te nesermen ke rubrika e sportit.

xhori
24-03-2017, 15:57
edhe te humbasim 1 me 0 fitore eshte prape premptimi vlen, kam frik
sonte se italia do bej fitore te thell pas kaq viteh kundra nje skuadre

atrevido
24-03-2017, 16:07
Mos e vrit trunin, ēvishu edhe po humbem, se e gjene ndonjerin qe te rimburson.

Ragnar
26-03-2017, 17:40
Shpetoj tifozja :@

Pirati
26-03-2017, 17:45
tifozja shpetoj, por mbaruan tifozet e tifozes me llapen gjer ne toke, kur do shifnin golat :D

se per ate qe s`dijne te luajne ata ēunat e kombetareve hyhyhyh eshte e ditur ajo pune :D

drague
26-03-2017, 17:50
tifozja shpetoj, por mbaruan tifozet e tifozes me llapen gjer ne toke, kur do shifnin golat :D

se per ate qe s`dijne te luajne ata ēunat e kombetareve hyhyhyh eshte e ditur ajo pune :D

shume te forta i kishte pordhat tifozja e boni tym krejt palermon