PDA

View Full Version : Nora e mrekullueshme, e bronztė nė evropian


Fshatari
20-04-2017, 17:29
Nora Gjakova ka arritur tė marrė medaljen e bronztė nė kampionatin evropian.
Ajo ka arritur tė triumfojė nė pėrballje me rivalen e saj pa ndonjė problem.

Gjakova mposhti nė garė pėr medaljen e bronztė xhudisten bullgare Ivelina Ilieva.

http://www.adrienkrasniqi.fr/dok/Nora1.jpg

Kujtojmė qė kampionati evropian ėshtė mbajtur nė Varshavė tė Polonisė.

Pėrveē Norės qė morri medaljen e bronztė, nė Kampionatin evropian me medaljen e artė u stolis Majlinda Kelmendi. /Telegrafi/
__________________________________________________ _
http://telegrafi.com/nora-e-mrekullueshme-e-bronzte-ne-evropian/

Elian70
20-04-2017, 20:15
te ishte evropiane do i kishin bere 8 permendore dhe tre lapidare...dhe do punonte ne policine shteterore me grade te larte...