PDA

View Full Version : De Biasi pyetet se a do ta drejtonte Kosovėn


legjenda
21-06-2017, 21:38
Nė fund tė konferencės para gazetarėve, Gianni De Biasi ėshtė ngacmuar nėse do pranonte njė ofertė nga pėrfaqėsuesja e Kosovės, moment qe e hutoi pėr disa sekonda, por gjithēka u mbyll me buzėqeshje.


“Unė te Kosova? Nuk di tė them. Do konsultohem me menaxherin tim, Dukėn”, ėshtė shprehur me shaka strategu italian dhe mė pas pati njė pėrqafim tė ngrohtė mes tij dhe presidentit Armand Duka, transmeton gazeta Olle.

Lexo po ashtu:
Kjo ėshtė letra e plotė e De Biasit qė e pėrloti italianin: Asgjė nuk e shkėput lidhjen time me kombin tonė!
Kjo ėshtė letra e plotė e De Biasit qė e pėrloti italianin: Asgjė nuk e shkėput lidhjen time me kombin tonė!
Pas pesė vitesh e gjysmė aventura e De Biasit te Shqipėria ėshtė mbyllur dhe tashmė duhet gjetur njė tjetėr trajner qė ta pasojė atė.

Mbetet tė shihet se kush do tė marrė drejtimin e Shqipėrisė, edhe pse flitet shumė pėr Paolo Tramezzanin.

Lexo po ashtu:
Duka: Tramezzani mund tė jetė trajner i rihttp://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/06/DeBiasi-780x439.jpghttp://telegrafi.com