PDA

View Full Version : Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...


BLEDI_SH
19-07-2017, 11:12
Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

http://balkanweb.com/site/wp-content/uploads/2017/07/20170719-110336.jpg

Presidenti i Federatės Shqiptare tė Futbollit, Armand Duka shprehu bindjen e tij se trajneri i ri i Kombėtares, Christian Panucci do tė japė mė tė mirėn pėr pėrfaqėsuesen tonė.

Teksa kanė mbetur 4 ndeshje pėr t’u luajtur nė eliminatoret e Rusi 2018 dhe kualifikimi ėshtė pothuajse i pamundur, Duka tha se objektivi tashmė ėshtė Euro2020.

Presidenti i FSHF-sė u shpreh se vullneti e dėshira e Panucci-t dhe stafit tė tij, do tė arrijnė tė kualifikojnė Kombėtaren nė kampionatin e ardhshėm evropian.

“Ky ka qenė njė proces i zgjatur pak nė kohė, pasi jemi munduar tė bėjmė mė tė mirėn. Vendimi ynė nuk ka qenė i lehtė. Kemi zgjedhur ta drejtojė ekipin tonė njė nga emrat mė tė mėdhenj tė futbollit italian, Christian Panucci. Ka njė eksperiencė modeste. Jam i bindur qė kemi bėrė zgjedhjen mė tė mirė. Ėshtė njė njeri me vullnet e dėshirė tė jashtėzakonshme dhe jam i bindur qė bashkė me stafin e tij, do tė bėjė tė mundur qė ne tė jemi pjesė e Euro2020,” tha Duka.

(e.f/BalkanWeb)

murik
19-07-2017, 22:42
Pune te mbare trajnerit te ri

SystemA
19-07-2017, 23:44
Panuqi apo panuklla nje nga lojtaret me te medhenj itallian???
``brutal``
Kur do ta qerojne kete duken nga posti qe ka?
Asnjehere.

Elian70
24-07-2017, 09:33
populli s'ka buke e panua do marr 20mije euri ne muaj...


p.s. pas cdo biznesi fshihet gjithnje nje talion

Onyx
01-08-2017, 10:19
Kam dyshimet e mia, mendoj se stoli i kombetares eshte i rende dhe Panuci nuk ka pervojen e duhur.

Ragnar
05-08-2017, 10:53
Zbulohet edhe Ēeku, i tmerrshem, mi pas keto pare mos puno ma kurrr, po vetem dil shetit boten, knaqu edhe me se paku nje 10 femra me veti.

http://telegrafi.com/wp-content/uploads/2017/08/neymar-checkk.jpg