PDA

View Full Version : Radas dėshiron tė mbetet korēar


Mandi
31-08-2017, 20:15
https://peshkupauje.com/uploads/default/original/2X/7/763027709ffda040f180b6b6eb9844fdeda4d33b.jpg

Ne nje interviste tek Panorama (http://www.panorama.com.al/sport/radas-rrefehet-nga-zagrebi-nuk-me-flisnin-shoket-kam-vendosur-te-jetoj-gjithmone-ne-korce/) Sport mbrojtesi i Skenderbeut, Marko Radas tregon mbi krenarine qe ka perjetuar si lojtar ne kete ekip qe ka bere histori ne futbollin shqiptar, por edhe dicka tjeter. Marko eshte 33 vjec dhe se shpejti do i vare kepucet me taka te futbollit, por ka vendosur te qendroje tek Skenderbeu, ne funksione te tjera, duke u vendosur perfundimisht ne Korēe.