PDA

View Full Version : 6 tifozė tė Llapit therren me thikė nga “Plisat”


Llapi
11-05-2019, 20:56
http://www.llapi.info/wp-content/uploads/2019/05/60011182_2288689517841609_3440894254413512704_n-696x457.jpg


6 tifozė tė Llapit therren me thikė nga “Plisat”
11/05/2019

Sot nė “Fadil Vokrri” ėshtė zhvilluar derbi i javės mes Llapit dhe Prishtinės, qė pėrfundoi me fitoren e kryeqytetasve, njofton Llapi.info

Mirėpo, kjo ndeshje nuk ka kaluar pa eksese. Udhėheqėsi i tifogrupit llapjan “Legjendat”, Bajram Bejtullahu, ka thėnė qė 6 tifozė tė Llapit janė sulmuar nga “Plisat” dhe janė therur me thikė.

“Marre pėr juve, marrė pėr mirėkpritjen tuaj”, ka shkruar mes tjerash Bejtullahu nė rrjetin e tij social nė Facebook. /Llapi.info