PDA

View Full Version : Petrit Mazrekaj,do tė boksojė me djalin e Arkanit


Llapi
31-05-2019, 18:16
https://www.botasot.info/media/botasot.info/images/2019/May/31/auto_61538886_1195057620618650_3375528653214449664 _o1559291632.jpg

Ramush Haradinaj, Petrit Mazrekaj


Do tė boksojė me djalin e Arkanit, ja ēfarė dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj
Nga: A.M. Mė: 31 maj 2019 Nė ora: 10:33Kryeministri i Kosovės, Ramush Haradinaj ėshtė takuar mė boksierin Petrit Mazrekaj, i cili nė fund tė muajit gusht do tė ndeshėt me Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit serb, Arkan.

Haradinaj nė njė postimi nė Facebook, i ka uruar suksese nė meēin e radhės, si dhe i ka dhuruar atij flamurin kombėtar.

Postimi i plotė:

Prita sot boksierin Petrit Mazrekaj, tė cilit i urova shumė sukses nė meēin e radhės.

Petriti ka shpirt sportisti por si shqiptar e ka edhe njė motiv shtesė nė pėrballjen e tij. Pėr motivim si dhe evokim se cila ishte rruga jonė deri nė liri, ia dhurova atij flamurin kombėtar!

Me fat!

RH

SystemA
31-05-2019, 21:38
https://www.botasot.info/media/botasot.info/images/2019/May/31/auto_61538886_1195057620618650_3375528653214449664 _o1559291632.jpg

Ramush Haradinaj, Petrit Mazrekaj


Do tė boksojė me djalin e Arkanit, ja ēfarė dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj
Nga: A.M. Mė: 31 maj 2019 Nė ora: 10:33

Kryeministri i Kosovės, Ramush Haradinaj ėshtė takuar mė boksierin Petrit Mazrekaj, i cili nė fund tė muajit gusht do tė ndeshėt me Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit serb, Arkan.

Haradinaj nė njė postimi nė Facebook, i ka uruar suksese nė meēin e radhės, si dhe i ka dhuruar atij flamurin kombėtar.

Postimi i plotė:

Prita sot boksierin Petrit Mazrekaj, tė cilit i urova shumė sukses nė meēin e radhės.

Petriti ka shpirt sportisti por si shqiptar e ka edhe njė motiv shtesė nė pėrballjen e tij. Pėr motivim si dhe evokim se cila ishte rruga jonė deri nė liri, ia dhurova atij flamurin kombėtar!

Me fat!

RH

Do fitoje se do beje dhe ky shqiponjen dhe.....kryhet.

M.gj-te sukses.

Llapi
01-06-2019, 10:20
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=Q7k1oIPvirA


Mazrekaj nė mejdan me djalin e Arkanit -