PDA

View Full Version : Pėson sulm nė zemėr futbollisti i "Kastriotit", Erojn Ruēi


Gi de Masha
05-10-2019, 19:52
Sulm nė zemėr, shuhet ish-futbollisti i Kastriotit, ekipi nė lot pėr 20-vjeēarin: Prehu nė paqe Erjon (Foto)

Klubi bėn me dije se Erjon Ruēi ka ndėrruar jetė pas njė feste qė ka pasur njė natė mė parė, pasi ka pėsuar goditje nė zemėr.

Sulm nė zemėr, shuhet ish-futbollisti i Kastriotit, ekipi nė lot pėr 20-vjeēarin: Prehu nė paqe Erjon (Foto)Erjon Ruci dhe ekipi i Kastriotit

5 Tetor, 2019 20:48

https://dosja.al/wp-content/uploads/2019/10/KASTRIOTI.jpg

KRUJĖ– Ish-futbollisti i ekipit tė "Kastriotit" ka ndėrruar jetė njė ditė mė parė.

Lajmin e ka bėrė me dije vetė ekipi i Kastriotit, teksa nė njė status nė Facebook, shkruan ngushėllimet pėr humbjen e thellė.

Klubi bėn me dije se Erjon Ruēi ka ndėrruar jetė pas njė feste qė ka pasur njė natė mė parė, pasi ka pėsuar goditje nė zemėr.“Sot humbėm Erjonin, njė i ri qė dha kontribut tė madh tek moshat e Kastriotit, pėr vite me radhė. Sezonin aktual, Erjoni, vendosi qė tė ndiqte tjetėr rrugė, dhe jo futbollin, e kjo pėr arsye personale. Mbrėmbė nė njė rast gėzimi, Erjoni mori njė goditje nė zemėr, qė pėr fatin e tij tė keq nuk mundi qė t’i mbjetojė. Klubi i “Kastriotit” i shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta familjes Ruci, dhe tė afėrmve pėr kėtė humbje tė parakoshme. Prehu nė paqe Erjon!”- shkruhet nė status.

Ruēi ka qenė mjaft aktiv nė ekipe por nė fillim tė kėtij sezoni ka hequr dorė nga futbolli pėr arsye personale.

(f.m/dosja.al)

King Bardhyl
05-10-2019, 19:55
Shume i ri per te pesuar nje sulm ne zemer. U prehte ne paqe.

Prudence
06-10-2019, 06:30
O sa i ri. Edhe king. Mos ka pire stimulant?

A ka fjale ngushelluese per keto raste...

Keqardhje.

SystemA
06-10-2019, 06:34
Ka pasoja.....demokracia.

Ngushellime FAMILIAREVE,n.q-se mund ti ndihoj.

Patatja na ISHTE....buke ne gjelle.

doganieri
06-10-2019, 07:39
Me shume mundesi eshte te kete marre overdoze droge, se thuhet ne nje rast gezimi.

S'perjashtohet mundesia, te jete edhe problem zemre. Ka shume raste qe sportiste vdesin nga problemet e zemres edhe ne fushe.

Ngushellime familje, :(