PDA

View Full Version : Mendimi juaj per kombetaren shqiptare


r00t
06-04-2009, 19:31
Sot pash ne nji emision sportiv qe nji zezak do bente kerkesen per te qen pjestar i kombetares shqiptare
ėmendoni ju per kete ė
flisni pa dorashka sepse te mos duash dike qe ska ngjyr fytyr e menyr jetese si e jotja ne asnji menyr nuk mund te quhet si shprehje ksenofobie
ka shum gjera ne jet qe sna pelqejn pra te shprehesh lirshem esht nji e drejt

Dori
07-04-2009, 11:23
Ne rradh te par ne duhet me nderru tranjer , duhet tranjer shqiptra me vlla se keta te jashtmit sja kan iden fare sesi osht futbolli shqiperiat shofin 3 video ene bojn formacionin duhet te aktivizohen edhe lojtaret qe luajne ne kampionatin shqipetar , ene sa per ket zezakun apapapa amon ca na duhet ky ne se dum fare ket te ishte braziljon hajd se po e pranonim :)

ToNi
20-04-2009, 21:24
e keqja e kombetares shqipetare nuk jane tranjeret, sigurisht qe ata ndikojne ne rezultatet e ekipit... por kur ke ekip ama jo kur ke nje tuf cuna qe i bien topit si ti vi permbare! kombetarja shqipetare ka 2 mundesi ose te rri ne fund sic deri sot ka bere dhe ka treguar qe e ka bere goxha mir ose te futet ne fushe me 22lojtare te cilet luajne ne kampionatet e huaja. pasi nuk mund te krijosh nje kombetare me njerez te cilet kane mendje te bejne sherr ne fush dhe jo te luajne per vendin e tyre e per fitore. shembuj te ketij fenomeni gjen cdo fundjave ne ndeshjet e kampionatit shqipetar, pastaj jane nje mori problemesh te tjera qe pengojne gjithe sportin shqipetar te evoloj. mbi te gjitha do theksoja per kushtet e stervitjeve dhe mungesa e menaxherve te mirfillte dhe jo "miqve"

kjo eshte nje teme shum shum e gjere dhe nuk besoj se me te shkruar mund ti jepet nje fund. gjithsesi shpresoj te kem thene gjerat kryesore dhe te kem dhene iden time :)

Mikela
16-09-2009, 01:16
kush ehste kombetarja me se se njohe una :P

Raul
24-09-2009, 22:50
eshte ajo goca qe e ka shpine perballe Qemal Stafes :Pp

ChocolatE_DiamonD
30-09-2009, 21:18
Kombetarja jone eshte rritur me tollona, me qumesht pluhur, me buke e vaj e kripe....

Prandaj skane as rezistence 90 min e kur vjen fundi i Pjeses se dyte i ham perhere nja dy-tre gola.....

Po ishalla me kta brezat e rinj, do vije nje dite te bejme tifo per Shqiperine ne Boteror

Der atehere...Please Dont Hold Your Breath :P