Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,337
 
doganieri
10-11-2019 13:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 111
 
Fshatari
29-10-2019 22:22
nga kanina Shko tek postimi i fundit
10 242
 
Rita06
29-10-2019 15:59
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
0 47
 
doganieri
29-10-2019 02:31
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
52 552
 
doganieri
28-10-2019 07:19
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
15 175
 
Fshatari
24-10-2019 23:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 243
 
Gi de Masha
21-10-2019 06:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 131
 
doganieri
12-10-2019 08:07
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
0 196
 
Fshatari
04-10-2019 22:00
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 268
 
par
30-09-2019 00:01
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
408 58,880
 
Camorristi
16-09-2019 09:31
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
7 510
 
Pirati
05-09-2019 01:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 225
 
Elian70
02-09-2019 18:47
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
16 1,298
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kęrlighed
31-08-2019 20:00
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
9 388
 
Fshatari
10-08-2019 14:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
31 803
 
edlin
03-08-2019 22:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 265
 
Fshatari
15-07-2019 20:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 422
 
Onyx
10-07-2019 19:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 1,167
 
Fshatari
10-07-2019 09:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 152
 
Onyx
07-07-2019 15:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 947
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 431 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur