Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 68,098
 
4x4
26-12-2015 10:13
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
0 1,406
 
Ajnej
14-03-2014 19:05
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
68 29,260
 
Aleandro
17-04-2018 17:33
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 1,764
 
Aleandro
30-01-2018 16:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,287
 
Aleandro
06-05-2017 19:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 2,244
 
Aleandro
30-04-2017 11:21
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 608
 
Aleandro
30-04-2017 17:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 1,110
 
Aleandro
30-01-2018 23:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,230
 
Aleandro
12-05-2017 17:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 918
 
Aleandro
09-06-2017 19:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 1,332
 
Aleandro
16-12-2017 11:25
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
3 1,380
 
Aleandro
21-12-2017 18:00
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
5 1,188
 
Aleandro
17-02-2018 12:39
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
1 1,553
 
Alkoma
13-09-2017 21:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,242
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 18:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 7,914
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
03-05-2019 19:13
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 5,572
 
art01
10-02-2015 09:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 4,773
 
Baki
12-03-2019 14:10
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
7 430
 
bindi
13-01-2013 14:28
nga bindi Shko tek postimi i fundit
0 5,627
 
busavata
07-01-2015 10:40
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 1,546
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 100 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur