Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 67,927
 
T3chn1cal
13-04-2019 10:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
103 84,644
 
Mandi
23-03-2019 19:23
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
272 50,536
 
Ajnej
14-03-2014 19:05
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
68 29,230
 
fegi
25-09-2018 15:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 22,771
 
Mandi
27-04-2017 14:36
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
65 21,291
 
SERAFIM DILO
09-06-2019 09:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
37 20,386
 
SERAFIM DILO
08-02-2018 22:23
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
53 17,548
 
Mandi
10-07-2019 19:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 17,458
 
Mandi
06-10-2018 13:41
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
31 11,775
 
LinuxoiD
15-07-2019 08:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 11,262
 
legjenda
27-07-2017 21:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 10,891
 
LinuxoiD
28-11-2011 21:54
nga LinuxoiD Shko tek postimi i fundit
19 10,497
 
fegi
26-06-2012 02:09
nga fegi Shko tek postimi i fundit
38 9,305
 
Kryeplaku
27-09-2011 19:30
nga fegi Shko tek postimi i fundit
8 8,387
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 18:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 7,891
 
NeVertiti
29-12-2014 19:09
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 7,081
 
Tannhauser
11-06-2014 16:06
nga ZET Shko tek postimi i fundit
42 6,766
 
Orakulli
21-04-2017 17:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
15 6,560
 
Aleandro
30-01-2018 23:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,212
 
fegi
15-02-2017 12:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 6,161
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 100 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur