Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
17-06-2018 01:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 22,264
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,642
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 3,964
 
cool_shqype
16-12-2018 10:07
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
418 9,408
 
Fshatari
16-12-2018 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 16
 
Loreal
15-12-2018 15:32
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 4,364
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
15-12-2018 12:22
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
297 17,988
 
Dodon
07-12-2018 22:56
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
38 3,917
 
Gi de Masha
05-12-2018 23:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 126
 
BARAT
25-11-2018 22:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 3,065
 
Beast
17-11-2018 15:19
nga Beast Shko tek postimi i fundit
9 250
 
{A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 09:41
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
27 5,106
 
Mandi
09-11-2018 18:31
nga Beast Shko tek postimi i fundit
25 5,565
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-11-2018 08:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 1,875
 
Fshatari
18-10-2018 20:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 217
 
Elita 5 (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
09-10-2018 07:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
33 6,463
 
Llokumi
05-10-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 939
 
Elian70
18-09-2018 14:34
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
26 1,216
 
Dredhza
17-09-2018 17:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 598
 
Gi de Masha
17-09-2018 16:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 259
 
cool_shqype
31-08-2018 19:09
nga Rex Shko tek postimi i fundit
999 27,828
 
Gi de Masha
30-08-2018 18:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 202
 
Gi de Masha
30-08-2018 18:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 273
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 171 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur