Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Prudence
12-12-2018 16:42 Shko tek postimi i fundit
239 4,189
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
11 316
51 400
nga Dibran
10-12-2018 23:40 Shko tek postimi i fundit
41 1,203
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-12-2018 07:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
183 49,406
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
11-12-2018 20:51
nga Socio Shko tek postimi i fundit
633 102,028
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
21-11-2018 05:01
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
307 62,903
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 7,497
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 25,104
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 101,800
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 8,363
 
ZET
06-09-2018 01:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
154 47,819
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
05-09-2018 23:58
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
453 97,346
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 17,348
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga ron Shko tek postimi i fundit
533 117,646
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 36,939
 
Kastrioti1443
14-12-2018 19:50
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
7 207
 
Rrjeti
13-12-2018 19:52
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
302 23,096
 
Kastrioti1443
11-12-2018 18:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
18 423
 
Beast
10-12-2018 19:36
nga Beast Shko tek postimi i fundit
4 54
 
Beast
09-12-2018 23:44
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 81
 
Mandi
08-12-2018 17:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
14 2,164
 
Rrjeti
06-12-2018 22:38
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 88
 
Rrjeti
06-12-2018 05:57
nga murik Shko tek postimi i fundit
9 622
 
Kastrioti1443
05-12-2018 16:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 108
 
Kastrioti1443
- - -
 
Mandi
04-12-2018 16:02
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
81 14,232
 
Kastrioti1443
04-12-2018 11:45
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
1 178
 
Kastrioti1443
03-12-2018 22:26
nga ron Shko tek postimi i fundit
17 239
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
01-12-2018 21:53
nga edlin Shko tek postimi i fundit
22 748
 
Mandi
01-12-2018 18:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 104
 
Fshatari
01-12-2018 10:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
29 514
 
Kastrioti1443
29-11-2018 19:47
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 392
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
25-11-2018 17:01
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
39 2,601
 
Kastrioti1443
23-11-2018 19:15
nga Adea Shko tek postimi i fundit
29 819
 
pirro
22-11-2018 17:27
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 115
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 947 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur