Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llokumi
14-12-2018 20:53 Shko tek postimi i fundit
76 2,150

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llokumi
16-12-2018 19:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
270 5,760
 
Poeti
16-12-2018 14:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 802
 
Llapi
15-12-2018 21:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
114 29,157
 
Fshatari
15-12-2018 15:41
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
60 1,079
 
Kastrioti1443
13-12-2018 18:48
nga Meri Shko tek postimi i fundit
9 145
 
Fshatari
13-12-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Kastrioti1443
12-12-2018 20:38
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
32 477
 
Kastrioti1443
11-12-2018 10:48
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 154
 
Gi de Masha
07-12-2018 14:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 252
 
Kastrioti1443
06-12-2018 13:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
15 286
 
Kastrioti1443
05-12-2018 19:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
20 282
 
Kastrioti1443
05-12-2018 15:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 133
 
Askushi
05-12-2018 07:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
107 18,523
 
Kastrioti1443
04-12-2018 17:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 201
 
Llokumi
03-12-2018 20:22
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
39 1,003
 
Fshatari
03-12-2018 19:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 135
 
Fshatari
03-12-2018 12:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 143
 
Fshatari
02-12-2018 11:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
8 263
 
Gi de Masha
30-11-2018 03:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Fshatari
29-11-2018 21:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 224
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 584 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur