Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
10-12-2018 03:41 Shko tek postimi i fundit
238 4,187
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
11 316
51 400
nga Dibran
10-12-2018 23:40 Shko tek postimi i fundit
41 1,208
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
01-12-2018 02:51
nga murik Shko tek postimi i fundit
617 98,981
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
21-11-2018 05:01
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
307 61,302
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 7,392
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 24,534
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
30-09-2018 16:21
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
182 48,397
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 99,295
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 8,218
 
ZET
06-09-2018 01:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
154 46,746
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
05-09-2018 23:58
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
453 95,636
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 17,030
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga ron Shko tek postimi i fundit
533 116,105
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 36,200
 
Kastrioti1443
11-12-2018 00:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 328
 
Beast
10-12-2018 19:36
nga Beast Shko tek postimi i fundit
4 39
 
Beast
09-12-2018 23:44
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Rrjeti
09-12-2018 12:54
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
301 21,503
 
Mandi
08-12-2018 17:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
14 2,089
 
Rrjeti
06-12-2018 22:38
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Rrjeti
06-12-2018 05:57
nga murik Shko tek postimi i fundit
9 579
 
Kastrioti1443
05-12-2018 16:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 104
 
Kastrioti1443
- - -
 
Mandi
04-12-2018 16:02
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
81 13,794
 
Kastrioti1443
04-12-2018 11:45
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
1 173
 
Kastrioti1443
03-12-2018 22:26
nga ron Shko tek postimi i fundit
17 231
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
01-12-2018 21:53
nga edlin Shko tek postimi i fundit
22 699
 
Mandi
01-12-2018 18:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 92
 
Fshatari
01-12-2018 10:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
29 499
 
Kastrioti1443
29-11-2018 19:47
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 353
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
25-11-2018 17:01
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
39 2,388
 
Kastrioti1443
23-11-2018 19:15
nga Adea Shko tek postimi i fundit
29 757
 
pirro
22-11-2018 17:27
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 108
 
Fshatari
21-11-2018 21:05
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
50 889
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 946 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur