Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
22-01-2019 17:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
31 27,666
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 8,103
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,089
 
Gi de Masha
22-04-2019 19:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 1,711
 
cool_shqype
22-04-2019 17:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
772 27,293
 
Mandi
18-04-2019 07:25
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
26 7,572
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
08-04-2019 10:31
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
313 29,761
 
ilirifcb
19-03-2019 21:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 208
 
Gi de Masha
17-03-2019 00:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 139
 
Beu_Shpata
13-03-2019 18:26
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
12 286
 
Tema ėshtė lėvizur: Neper kenget e muzikes shqiptare
Gon!
- - -
 
BARAT
08-02-2019 18:41
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
32 4,200
 
Dodon
07-02-2019 18:05
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
43 6,507
 
Dredhza
05-02-2019 18:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,393
 
Si Bora
03-02-2019 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 1,237
 
Viking
22-01-2019 20:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 625
 
Loreal
01-01-2019 20:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 6,010
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-12-2018 14:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
337 64,711
 
Angel69
16-12-2018 16:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 7,255
 
Fshatari
16-12-2018 08:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 173
 
Gi de Masha
05-12-2018 22:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 270
 
Beast
17-11-2018 14:19
nga Beast Shko tek postimi i fundit
9 533
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-11-2018 07:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 2,260
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur