Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Edvin83
28-11-2018 08:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 8,852
 
Fshatari
01-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 778
 
Edvin83
24-10-2018 22:40
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
552 37,347
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
16-10-2018 20:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 43,757
 
Edvin83
04-10-2018 05:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 1,635
 
Elian70
28-09-2018 14:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
45 1,879
 
Nova_Design
05-09-2018 21:03
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 414
 
Fshatari
28-08-2018 00:26
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
11 1,085
 
murik
07-08-2018 01:22
nga murik Shko tek postimi i fundit
40 5,474
 
Fshatari
03-06-2018 19:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 915
 
Fshatari
01-06-2018 13:49
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 830
 
Mandi
23-05-2018 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 4,521
 
Onyx
13-03-2018 23:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 446
 
Fshatari
10-03-2018 16:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 495
 
Mandi
08-03-2018 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 27,144
 
juke
11-02-2018 20:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 553
 
juke
10-02-2018 05:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 695
 
Fshatari
18-01-2018 03:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 1,352
 
Fshatari
11-01-2018 19:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 479
 
Fshatari
08-01-2018 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 376
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 112 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur