Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
09-12-2018 09:22
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
462 72,668
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 82,069
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 28,617
 
cool_shqype
10-12-2018 22:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 30
 
par
09-12-2018 18:25
nga edlin Shko tek postimi i fundit
984 20,682
 
cool_shqype
09-12-2018 14:40
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
40 465
 
Beast
09-12-2018 11:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
20 372
 
Llokumi
09-12-2018 06:24
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
27 1,049
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:49
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 404
 
Kastrioti1443
06-12-2018 00:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 298
 
Gi de Masha
05-12-2018 15:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 44
 
drague
05-12-2018 15:39
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 196
 
drague
03-12-2018 18:39
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
9 169
 
drague
03-12-2018 15:08
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
25 866
 
par
03-12-2018 14:53
nga par Shko tek postimi i fundit
453 12,127
 
Beu_Shpata
29-11-2018 19:23
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
7 239
 
cool_shqype
28-11-2018 21:18
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
23 362
 
Beast
28-11-2018 14:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 127
 
juke
27-11-2018 11:48
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
80 3,198
 
cool_shqype
25-11-2018 12:26
nga edlin Shko tek postimi i fundit
48 1,582
 
Kastrioti1443
24-11-2018 12:23
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 168
 
{A_N_G_E_L_69}
22-11-2018 20:48
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
191 19,632
 
Kastrioti1443
22-11-2018 12:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 99
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1857 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur