Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
10-06-2019 17:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
369 59,409
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,577
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 41,651
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 12,869
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,494
 
Mandi
24-06-2019 08:52
nga Zana Shko tek postimi i fundit
992 19,884
 
Si Bora
24-06-2019 00:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
17 260
 
Llapi
23-06-2019 19:22
nga Xheku Shko tek postimi i fundit
54 1,103
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
22-06-2019 19:22
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
962 88,038
 
Llapi
22-06-2019 12:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
298 37,741
 
Gi de Masha
21-06-2019 15:19
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
174 6,625
 
Besoja
21-06-2019 14:52
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 241
 
Llapi
21-06-2019 09:09
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
137 7,880
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
20-06-2019 21:27
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
118 21,156
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
20-06-2019 20:31
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
196 10,315
 
Rrjeti
20-06-2019 15:06
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
20-06-2019 11:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
79 2,000
 
Llapi
20-06-2019 09:34
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
259 6,913
 
Llapi
20-06-2019 09:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
143 15,976
 
Duaje Siveten
19-06-2019 15:38
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 53
 
Llapi
19-06-2019 09:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
88 1,468
 
Llapi
17-06-2019 08:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 71
 
Llapi
- - -
 
Gi de Masha
13-06-2019 19:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 105
 
Gi de Masha
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1253 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur