Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 23,111
 
Onyx
24-04-2019 07:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 14
 
Samiu
21-04-2019 15:38
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
34 408
 
Fshatari
21-04-2019 13:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
42 645
 
Nova_Design
19-04-2019 03:59
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 25
 
Mandi
12-04-2019 21:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 266
 
Xhuljan
11-03-2019 10:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 1,123
 
par
04-03-2019 07:38
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
314 48,426
 
Persona
25-02-2019 13:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
765 110,988
 
ajzberg
13-02-2019 15:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 269
 
Rexhina
30-01-2019 19:56
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
243 12,792
Post
SEa
27-12-2018 14:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 15,999
 
Kastrioti1443
11-12-2018 19:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 424
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 17:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 476
 
Beast
04-12-2018 18:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 136
 
Beast
04-12-2018 18:43
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 154
 
SmiLey
26-11-2018 11:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 3,910
 
Xhuljan
10-09-2018 06:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 955
 
Fshatari
04-09-2018 18:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 783
 
Fshatari
26-08-2018 20:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 737
 
Elian70
11-08-2018 16:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 863
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 407 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur