Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,371

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
824 135,165
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 04:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 55,139
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-03-2019 13:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
475 109,950
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 137,317
 
Angel69
25-04-2019 10:01
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
497 12,520
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 3,995
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 17,099
 
Fshatari
21-04-2019 21:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 266
 
Lea
20-04-2019 15:26
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
64 4,048
 
Mandi
19-04-2019 13:49
nga Lina Shko tek postimi i fundit
381 41,305
 
Eden
19-04-2019 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
127 5,001
 
ODEON
17-04-2019 20:44
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
27 5,814
 
Onyx
14-04-2019 17:23
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
16 1,010
 
Onyx
08-04-2019 08:06
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
9 919
 
edlin
08-04-2019 08:01
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
23 823
 
Onyx
08-04-2019 07:55
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
45 3,200
 
Onyx
08-04-2019 07:49
nga land Shko tek postimi i fundit
30 2,826
 
cool_shqype
03-04-2019 20:56
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
228 31,702
 
Gi de Masha
02-04-2019 23:05
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 94
 
Juliana
02-04-2019 22:14
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
66 5,867
 
Onyx
31-03-2019 18:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
3 589
 
Onyx
29-03-2019 18:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 272
 
Gi de Masha
27-03-2019 21:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
39 4,840
 
Fshatari
24-03-2019 19:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
49 1,248
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 350 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur