Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
25-04-2019 10:13
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
83 2,251
 
Rexhina
26-04-2019 05:00
nga Adea Shko tek postimi i fundit
157 2,207
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
25-04-2019 23:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
163 8,985
 
Akrepi
25-04-2019 22:24
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
523 7,336
Smile
Jeta
25-04-2019 21:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
502 53,518
 
Akrepi
25-04-2019 21:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
610 8,344
 
Jetmira
25-04-2019 20:22
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
137 1,284
 
Akrepi
25-04-2019 18:58
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
435 10,385
 
Rexhina
25-04-2019 16:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
300 27,061
 
Onyx
25-04-2019 13:08
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
106 8,715
 
Akrepi
25-04-2019 12:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
865 16,173
 
Beaute
25-04-2019 12:00
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
235 5,753
 
Si Bora
25-04-2019 06:24
nga drague Shko tek postimi i fundit
312 17,325
 
The_AnGeL
25-04-2019 03:27
nga Adea Shko tek postimi i fundit
56 6,028
 
Onyx
24-04-2019 22:15
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
2 84
 
Puhiza
24-04-2019 21:54
nga busavata Shko tek postimi i fundit
41 1,948
 
Akrepi
24-04-2019 19:54
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
94 5,914
 
tipi engjellor
24-04-2019 19:51
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
34 5,575
 
Bad_Teacher
24-04-2019 19:49
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
19 1,358
 
Lea
24-04-2019 19:45
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
39 1,567
 
clizia
24-04-2019 19:43
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
343 28,493
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 691 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur